Okružno prvenstvo u gimnastici REZULTATI

Od strane Ozon
0 komentar

Nastavljena su školska takmičenja. 25. marta u gimastičkoj “Partizana” održano je Okružno prvenstvo za osnovne i srednje škole uz primenu svih epidemioloških mera u organizaciji Saveza za školski sport grada Sremske Mitrovice.   

Plasman

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRI (1-4) POJEDINAČNO

1.​Aleksandar Sudar, OŠ,,Ivo Lola Ribar“ Ruma
2.​Branko Milanović, OŠ,,Sveti Sava“ Sr.Mitrovica

  1. Bojan Stupar, OŠ „B. P. Pinki“ Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRKE (1-4) EKIPNO

1.​OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Sr.Mitrovica
2.​OŠ ,,Dušan Jerković“ Ruma

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRKE (1-4) POJEDINAČNO

1.​Tamara Stojanović, OŠ „Sveti Sava“
2.​Elena Ribić, OŠ „D. Radosavljević Narod“
3.​Dunja Malešević, OŠ ,,J.Jvanovi Zmaj“ Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRI (5-6) EKIPNO

1.​OŠ „B. Palkovljević Pinki“

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRI (5-6) POJEDINAČNO

1.​David Maksimović, OŠ „B. Palkovljević Pinki“
2.​Miodrag Stojković, OŠ „B. Palkovljević Pinki“
3.​Vladimir Stupar, OŠ „B. Palkovljević Pinki“

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRKE (5-6) EKIPNO

1.​OŠ „J. Jovanović Zmaj“ Sremska Mitrovica
2.​OŠ ,,Dušan Jerković“ Ruma
3.​OŠ ,,Dušan Jerković Uča“ Šimanovci

OSNOVNE ŠKOLE PIONIRKE (5-6) POJEDINAČNO

1.​Vanja Zorić, OŠ „J. Jovanović. Zmaj“ Sremska Mitrovica
2.​Milana Gajevac, OŠ „Sveti Sava“ Sremska Mitrovica
3.​Lana Baričević, OŠ „J. J. Zmaj“ Sremska Mitrovica

OSNOVNE ŠKOLE DEVOJČICE (7-8) EKIPNO

1.​OŠ ,,Zmaj Jovan Jovanović“ Ruma
2.​OŠ „J. Jovanović Zmaj“ Sremska Mitrovica
3.​OŠ ,,Dušan Jerković Uča“ Šimanovci

OSNOVNE ŠKOLE DEVOJČICE (7-8) POJEDINAČNO

1.​Elvana Stajki OŠ ,,Zmaj Jovan Jovanović“ Ruma
2.​Marija Martinović OŠ ,,Zmaj Jovan Jovanović“ Ruma
3.​Milica Martinović OŠ ,,Zmaj Jovan Jovanović“ Ruma

Prvoplasirana ekipa i prva dva plasirana pojedinca stekli su pravo učešća na međuokružnom prvenstvu. U kategoriji devojčica 7-8 razred Milica Držajić OŠ «D. Jerković» Ruma kao četvrtoplasirana plasirala se na međuokružno takmičenje jer su prve dve plasirane članice ekipe.

You may also like