Gradsko prvenstvo u plivanju REZULTATI

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica- Gradsko prvenstvo u plivanju za osnovne i srednje škole održano je na Gradskom bazenu “Pinki” u ponedeljak , 23. marta.

Učestvovali su učenici osnovnih i srednjih škola i to u samo jednoj kategoriji.

Rezultati:

Disciplina: Dečaci, 50m Slobodno – Pioniri

I – II razred

1. Miljan Todić – OŠ „J. Popović“ 39,42

2. Vukotić Luka – OŠ „T. Vitasović Lebarnik“ 41,70

3. Mitrović Miloš – OŠ „J. J. Zmaj“ 46,004

4. Suvić Nikola – OŠ „Sveti Sava“ 49,81

5. Spasojević Nemanja – OŠ „J. J. Zmaj“ 50,54

6. Žunić Milan – OŠ „J. J. Zmaj“ 56,34

7. Grubišić Aleksa – OŠ „B. P. Pinki“ 58,16

III – IV razred

1. Drmanović Strahinja – OŠ „Jovan Popović“ 35,06

2. Vukotić Luka – OŠ „T. Vitasović Lebarnik“ 36,83

3. Plazović Luka – OŠ „Jovan Popović“ 39,37

4. Đurđević Ignjat – OŠ „J. J. Zmaj“ 43,00

5. Vuković Teodor – OŠ „Jovan Popović“43,62

6. Raca Tomislav – OŠ „J. J. Zmaj“ 45,80

7. Milosavljević Filip – OŠ „Jovan Popović“ 1,02,69

V razred

1. Spasojević Stefan – OŠ „J. J. Zmaj“ 38,74

2. Sarić Vuk – „J. J. Zmaj“ 39,03

3. Đermanović Dušan – OŠ „Jovan Popović“ 54,78

VI razred

1. Mrvaljević Dušan – OŠ „J. J. Zmaj“ 34,26

VII razred

1. Radović Nemanja – OŠ „J. J. Zmaj“ 31,89

2. Đonić Stefan – OŠ „J. J. Zmaj“ 39,09

VIII razred

1. Nikitović Vuk – OŠ „Mitrovačka Gimnazija“ 32,95

Disciplina: Devojčice, 50m Slobodno – Pionirke

I – II razred

1. Vuković Jovana – OŠ „B. P. Pinki“ 55,55  

III – IV razred

1. Radosavljević Darija – OŠ „J. J. Zmaj“ 41,16

V razred

1. Dražin Aleksandra – OŠ „J. J. Zmaj“ 43,65

2. Tojaga Anastasija – OŠ „Jovan Popović“ 43,86

3. Đurđević Simona – OŠ „J. J. Zmaj“ 50,37

4. Matijević Jana – OŠ „Jovan Popović“ 51,84

5. Кondić Anđela – OŠ „Sveti Sava“ 52,62

VI razred

1. Plazović Sara – OŠ „Jovan Popović“ 35,02

VIII razred

1. Gavrilović Sara – OŠ „Mitrovačka Gimnazija“ 32,78

Disciplina: Dečaci, 50m Prsno – Pioniri

III – IV razred

1. Simić Ivan – OŠ „D. R. Narod“ 1,00,44

V razred

1. Milošević Nemanja – OŠ „Jovan Popović“ 51,73

VI razred

1. Vujinović Uroš – OŠ „Jovan Popović“ 49,10

VIII razred

1. Samardžić Jovan – OŠ „J. J. Zmaj“ 44,45

 2. Vučenović Marko – OŠ „Jovan Popović“ 44,47

Disciplina: Devojčice, 50m Prsno – Pionirke

III – IV razred

1. Todić Dunja – OŠ „Jovan Popović“ 58,24

VIII razred

1. Simin Nikolina – OŠ „J. J. Zmaj“ 58,25

Disciplina: Dečaci, 50m Leđno – Pioniri

V razred

1. Gajić Danilo – OŠ „J. J. Zmaj“ 41,81

VI razred

1. Vidović Mateja – OŠ „J. J. Zmaj“ 45,84

 2. Samardžić Lazar – OŠ „J. J. Zmaj“ 49,41

VIII razred

1. Miražić Damjan – OŠ „B. Radičević“ Bosut 1,07,0

Disciplina: Devojčice, 50m Leđno – Pionirke

III – IV razred

1. Mrvaljević Dunja – OŠ „J. J. Zmaj“ 48,85

Disciplina: Dečaci, 50m Delfin – Pioniri

I – II  razred

1. Gavrilović Sava – OŠ „B. P. Pinki“ 54,34

III – IV razred

1. Budečević Filip – OŠ „B. P. Pinki“ 44,43

V razred

1. Jović Veljko – OŠ „J. J. Zmaj“ 43,62

2. Vidović Luka – OŠ „J. J. Zmaj“ 52,41

VIII razred

1. Tomašević Luka – OŠ „J. J. Zmaj“ 44,52

Disciplina: Devojčice, 50m Delfin – Pionirke

III – IV razred

1. Rimac Lana – OŠ „Sveti Sava“ 54,34

VI razred

1. Vuković Milica – OŠ „B. P. Pinki“ 36,81

SREDNJE ŠКOLE

Disciplina: Devojčice, 100m Slobodno – Omladinke

I-II razred

1. Popov Ana – Mitrovačka Gimnazija 1,06,81

Disciplina: Devojčice, 100m Prsno – Omladinke

I-II razred

1. Milovanović Sara – Mitrovačka Gimnazija 1,41,23

Disciplina: Devojčice, 100m Leđno – Omladinke

I-II razred

1.  Nikitović Anja – Mitrovačka Gimnazija 1,18,66

Disciplina: Devojčice, 100m Delfin – Omladinke

I-II razred

1. Gavrilović Lana – Mitrovačka Gimnazija 1:15,84

Disciplina: Devojčice, 100m Slobodno – Omladinke

III – IV razred

1. Uzelac Кristina – MŠ „Draginja Nikšić“ 1,11,97

You may also like