Fruškogorac sve bliži tituli

Od strane Ozon
0 komentar

Ekipa Fruškogorca je pobedom nad Erdevikom još jedan korak bliže osvajanju prvog mesta u Međuopštinskoj ligi Srem – Zapad. Prednost nad drugoplasiranim rumskim jedinstvom je sedam bodova četiri kola pre kraja. Samo bi čudo moglo sprečiti Manđelošene da konačno ne trijumfuju. Erdevičani su se svojski potrudilli u ovoj utakmici. Imali su i nekoliko solidnih šansi u prvom poluvremenu ali su gol u nastavku postigli gosti iz Manđelosa. Na jednu nabačenu loptu iz korner  je u 70. minutu odlično glavom reagovao Ilija Đorić što  je bilo dovoljno i za konačni rezultat.

U sledećem 27. kolu Manđelošani su domaćini veoma dobroj ekipi OFK Bikić.

ERDEVIK: Mergl, Babić, Vukadinović, Zablaćanski, Jelčić, Jovanović, Štrbac (Marinović), Pap, Považan, Todorović (Trgić), Širadović (Šolaja).

FRUŠKOGORAC: Uglješić, Žižić (Vukojević), N. Trnić, M. Trnić, Ivanović, I. Đorić (Gajić), Đukić, Ž. Đorić, Panić, R. Krstić (Đuričić), Simić (Lužajić).
Erdevik. Erdevik – Fruškogorac 0:1 (0:0) Igralište Sloge, sudija Jovanović (Ruma). Strelac: I. Đorić u 70. minutu. Žuti kartoni: Babić (Erdevik), N. Trnić, Žižić, I. Đorić (Fruškogorac).

Izvor: sirmiuminfo.rs