Tokom vikenda jedna kovid pozitivna osoba preminula u Opštoj bolnici Sremska Mitrovica

Od strane Ozon
0 komentari

Sremska Mitrovica – Jedna osoba pozitivna na virus COVID preminula je proteklog vikenda u Opštoj bolnici Sremska Mitrovica.

Ovu informaciju potvrdio je zamenik direktora ove zdravstvene ustanove doktor Dragan Malobabić.

Prema njegovim rečima, radi se o pacijentu koji se nekoliko dana nalazio na respiratoru.

Možda Vam se svidi i