Privodi se kraju još jedna kupališna sezona na mitrovačkoj Gradskoj plaži

Od strane Ozon
0 komentari

Sremska Mitrovica – Kupališna sezona na Gradskoj plaži u Sremskoj Mitrovici zvanično se završava kao i ranijih godina u četvrtak, 10. septembra.

Navedenog datuma sa radom na popularnim mitrovačkim „Brionima“ prestaće i spasilačka i zdravstvena služba, a Zavod za javno zdravlje Sremska Mitrovica neće vršiti analizu kvaliteta savske vode.

Kupanje posle zvaničnog završetka kupališne sezone, bez obzira da li vremenski uslovi budu povoljni, ne prepouručuje se i svi kupači u Savi će plivati na sopstvenu odgovornost.

Možda Vam se svidi i