Sremska Mitrovica – Na odeljenju intenzivne nege opšte bolnice Sremska Mitrovica trenutno se nalazi deset pacijenata, od toga njih 7 je na respiratoru, dok tri pacijenta imaju lakšu kliničku sliku i na takozvanoj su kiseoničkoj podršci.
Ove podatke na danas održanoj konferenciji za medije izneo je doktor Dragan Malobabić, zamenik direktora Opšte bolnice.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.Ok