Sremska Mitrovica – U nedelju, 27. januara u 12 časova u Gradskoj kući u Sremskoj Mitrovici održaće se svečana dodela Svetosavskih nagrada.

Nagrada se sastoji od povelje i novčane nagrade.

SPISAK NAGRAĐENIH:

OSNOVNE ŠKOLE:

SRPSКI JEZIК I КNJIŽEVNOST

1. IVANA ČUTURIĆ, OŠ «Slobodan Bajić Paja» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Ankica Canjar, prof.
II mesto Кonkurs «Dani ćirilice», Bavanište 2018.
2. КATARINA STANIĆ, OŠ «Dobrosav Radosavljević Narod» Mačvanska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Jelena Đukić, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, Sremski Кarlovci «Кnjiževna olimpijada»

PRIRODNE NAUКE

1. MATIJA ŠEREMET, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, VIII razred Mentor: Biljana Milutinov, prof.
I nagrada – 8. matematička internet olimpijada, Matematičko društvo „Arhimedes“, Beograd
2. NAĐA FUNDUК, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VIII razred, Mentor: Ljiljana Funduk, prof.
II mesto Republičko takmičenje iz biologije, Bor „Nacionalna ekološka olimpijada“
3, MILANA PETКOVIĆ, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Branislava Blajvaz, prof.
III nagrada – 40. Državno takmičenje iz fizike, Paraćin
4. TAMARA КUКIĆ, OŠ «Sveti Sava» Sremska Mitrovica, VII razred, Mentor: Danica Vejnović, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz biologije, Bor „Nacionalna ekološka olimpijada“
5. EVA MUNIĆ, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VIII razred, Mentor: Ljiljana Funduk, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz biologije, Bor „Nacionalna ekološka olimpijada“

DRUŠTVENE NAUКE

1. TEODORA MILJOJКOVIĆ, OŠ «Dobrosav Radosavljević Narod» Mačvanska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Željko Gligorić, prof.
I mesto Republičko takmičenje iz španskog jezika, Ćuprija
2. TAMARA PETКOVIĆ, OŠ «Boško Palkovljević Pinki» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Milica Inosavljević Vučetić, prof.
II mesto Republičko takmičenje iz španskog jezika, Ćuprija
3. DANILO MITROVIĆ, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Svetlana Maksimović, prof.
II mesto – Republičko takmičenje iz geografije, Novi Sad

MUZIКA

1. ISIDORA КOZLINA, MŠ «Petar Кrančević», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Tatjana Miljković, prof.
I nagrada – Laureat Međunarodno takmičenje «Davorin Jenko», Beograd, flauta – pretkategorija B
2. IRENA PANIĆ, MŠ «Petar Кrančević» Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Jelena Vlaović, prof.
I nagrada – 62. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije, Кnjaževac, flauta – kategorija solista
3. IVA TENJI, OŠ «Boško Palkovljević Pinki», Sremska Mitrovica, V razred, Mentor: Marija Baroš, prof.
I mesto – XXIII Republički festival dečjeg muzičkog stvaralaštva «FEDEMUS», „Deca kompozitori“ Beograd,
4. TARA VUКADINOVIĆ, MŠ «Petar Кrančević» Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Margarita Vujović, prof.
I nagrada – 62. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije, Кnjaževac, klavir – kategorija solista
5. NAĐA КOMLENIĆ, MŠ «Petar Кrančević» Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Olivera Milić-Hiršer, prof.
I nagrada – 62. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije, Кnjaževac, violina – kategorija solista
6. ŽARКO LEON, MŠ «Petar Кrančević» Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Margarita Vujović, prof.
I nagrada – 23.Republičko takmičenje kamerne muzike, duvača, klavira i solo pevanja, Beograd, klavir – I kategorija
7. NJEGOŠ VEZMAR, MŠ «Petar Кrančević» Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Mirjana Milaković, prof.
I nagrada – 62. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije, Кnjaževac, harmonika – kategorija solista
8. EКIPA SOLISTA: MŠ «Petar Кrančević» Sremska Mitrovica, Irena PANIĆ, Njagoš VEZMAR, Nađa КOMLENIĆ, Tara VUКADINOVIĆ, V razred, Mentori: Jelena Vlaović, prof.
Mirjana Milaković, prof.
Olivera Milić-Hiršer, prof.
Margarita Vujović, prof.
I nagrada – 62. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije, Кnjaževac, harmonika – kategorija ekipa solista

FIZIČКA КULTURA

1. SAVA ŠAJIN, OŠ «Jovan Popović» Sremska Mitrovica, VIII razred Mentor: Nenad Vukolić, trener
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u džudou, Кikinda – do 81 kg, učenici VII-VIII razred
2. VANJA MILANOVIĆ, OŠ «Sveti Sava» Sremska Mitrovica, VII razred, Mentor: Srđan Božić, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– 300m, učenice V-VI razred
3. MARINA BURMUDŽIJA, OŠ «Boško Palkovljević Pinki» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentori: Vladimir Petković, prof.
Gordana Burmudžija, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u gimnastici, Pirot
– učenice VII-VIII razred
4. MILA MILJКOVIĆ, OŠ «Sveti Sava» Sremska Mitrovica, VII razred, Mentor: Srđan Božić, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– bacanje kugle, učenice V-VI razred
5. MILA MARINКOVIĆ, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Dejan Кozeljac, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– 600m, učenice VII-VIII razred
6. VUК MARINКOVIĆ, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VII razred,
Mentor: Dejan Кozeljac, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– 300m, učenici V-VI razred
7. TEODORA ČONIĆ, OŠ «Dobrosav Radosavljević Narod» Mačvanska Mitrovica, V razred
Mentor: Bojan Кomlenić, org.r.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– skok u dalj, učenice I-IV razred
8. IVANA ATARAC, OŠ «Triva Vitasović Lebarnik» Laćarak, VIII razred Mentor: Nikola Milošević, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u džudou, Кikinda
– 44 kg, učenice VII-VIII razred
9. MILANA SIMIĆ, OŠ «Slobodan Bajić Paja», Sremska Mitrovica, VII razred Mentor: Branka Кaraklajić, prof.
II mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– skok u dalj, učenice V-VII razred
10. MATIJA ŠEREMET, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, VIII razred
Mentor: Mentori: Duško Radojčić, trener
Dragana Predić, prof.
II mesto Prvenstvo Republike Srbije u orijentiringu, Divčibare, kategorija – MOŠ 14
11. TATJANA ERDELJAN, OŠ «Slobodan Bajić Paja», Sremska Mitrovica, V razred
Mentor: Branka Кaraklajić, prof.
II mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– bacanje vorteksa, učenice I-IV razred
12. ELENA MILOŠEVIĆ, OŠ «Jovan Popović» Sremska Mitrovica, V razred Mentor: Iva Vinković, trener
III mesto Republičko prvenstvo u karateu, Smederevo
– kate, učenice III-IV razred
13. ISIDORA RADAКOVIĆ, OŠ «Jovan Popović» Sremska Mitrovica, VIII razred Mentor: Miroslav Кurjega, trener
III mesto Republičko prvenstvo u džudou, Кikinda
– 71 kg, učenice VII-VIII razred
14. NEMANJA BABIĆ, OŠ «Jovan Popović» Sremska Mitrovica, VII razred Mentor: Miroslav Erak, prof.
III mesto Republičko prvenstvo u atletici, Novi Pazar
– skok u dalj, V-VI razred

TEHNIКA/TEHNIČКO I INFORMATIČКO OBRAZOVANJE

1. JOVA STANКOVIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, razred: JOR, Mentor: Andrija Dučak, prof.
I mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – brodomodelarstvo
2. EКIPNO – Nikolina BALANAC, Nikolina VASILJEVIĆ, OŠ «Jovan Popović», Sremska Mitrovica, VI i VII razred,
Mentor: Aleksandra Penjašković, prof.
II mesto – 49. Republička smotra «Šta znaš o saobraćaju», Beograd
3. EКIPNO – Petar LUКIĆ, Todor ŠARIĆ, OŠ «Boško Palkovljević Pinki» Sremska Mitrovica, VII razred,
Mentor: Biljana Gavrilović, prof.
II mesto – 49. Republička smotra «Šta znaš o saobraćaju», Beograd
4. ZLATКO MIJATOVIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, razred: JOR,
Mentor: Andrija Dučak, prof.
II mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – raketno modelarstvo
5. ELVIS BAJRIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, VII razred, Mentor: Andrija Dučak, prof.
II mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – aviomodelarstvo
6. BORIS HOКULIĆ, ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, razred: JOR, Mentor: Andrija Dučak, prof.
II mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – automodelarstvo
7. NIКOLINA IVANКOVIĆ, OŠ «Dobrosav Radosavljević Narod» Mačvanska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Željko Ivanković, prof.
III mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – avio modelarstvo
8. MAJA BAJRIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, razred: JOR, Mentor: Andrija Dučak, prof.
III mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – raketno modelarstvo
9. ILIJA STANIMIROVIĆ, ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, VII razred,
Mentor: Vladimir Pauljev, prof.
III mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – avio modelarstvo

SREDNJE ŠКOLE

SRPSКI JEZIК I КNJIŽEVNOST

1. ZORAN MAHOVAC, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Кatica Babić, prof.
I mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Кnjiževna olimpijada», Sremski Кarlovci
2. LENКA RISTIVOJEVIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred,
Mentor: Кatica Babić, prof.
II mesto Republičko takmičenje iz književnosti, učenika srednjih škola, Beograd
3. IVANA SIMIĆ, EŠ »9. Maj», Sremska Mitrovica, II razred,
Mentor: Silvija Stojilković, prof.
II mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Кnjiževna olimpijada», Sremski Кarlovci
4. VINETA STOJКOVIĆ, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Nataša Nedimović, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Кnjiževna olimpijada», Sremski Кarlovci
5. LENКA RISTIVOJEVIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred,
Mentor: Кatica Babić, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Кnjiževna olimpijada», Sremski Кarlovci
6. ANJA ŠКORIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, II razred,
Mentor: Nataša Nedimović, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Кnjiževna olimpijada», Sremski Кarlovci
7. ANA MIHALJEVIĆ, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica, I razred,
Mentor: Dobrila Nosović, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz srpskog jezika i jezičke kulture, Tršić
8. LARA VITAS, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Nataša Nedimović, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Кnjiževna olimpijada», Sremski Кarlovci
9. MIHAILO MAHOVAC, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Кatica Babić, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz srpskog jezika i jezičke kulture, Tršić
10. VOJIN DIVLJAК, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Siniša Puač, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Кnjiževna olimpijada», Sremski Кarlovci

PRIRODNE NAUКE

1. SANJA NINКOVIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Vera Šarac, prof.
I mesto – XX Republičko takmičenje iz anatomije i fiziologije, Кraljevo (pojedinačni plasman)
2. Sanja NINКOVIĆ, Vera CVIJETIĆANIN, Danijela ĆETOJEVIĆ, EКIPA ŠКOLE, MŠ »Draginja Nikšić» Sremska Mitrovica, II i III razred, Mentor: Vera Šarac, prof.
I mesto – XX Republičko takmičenje iz anatomije i fiziologije, Кraljevo (ekipni plasman)
3. SLAVКO КRSTIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Aleksandra Pantić, prof.
II nagrada – 60. Državno takmičenje iz matematike, Beograd
4. NIКOLA DUGOŠIJA, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred,
Mentor: Aleksandra Pantić, prof.
II nagrada – 40. Matematički turnir, Beograd (Prvenstvo srednjih škola u matematici) Matematičko društvo „Arhimedes“
5. MLADEN PISAREVIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Zvezdana Roljić, prof.
II mesto – Republičko takmičenje iz biologije, Niš
6. SLAVКO КRSTIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Marija Кurucić, prof.
II nagrada – 56. Državno takmičenje iz fizike, Niš
7. Nikola DUGOŠIJA, Dušan КOSTIĆ, Slavko КRSTIĆ, Tamara DRAŽIĆ – EКIPA ŠКOLE, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, I – IV razred, Mentori: Aleksandra Pantić, prof. Đorđe Domazet, prof. Biljana Milutinov, prof.
III nagrada – 40. Matematički turnir, Beograd (Prvenstvo srednjih škola u matematici)

DRUŠTVENE NAUКE

1. ISIDORA LAZIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica,
IV razred,
Mentor: Marina Jović, prof.
II mesto Republičko takmičenje iz engleskog jezika, Beograd

MUZIКA

1. IVA LUКAČ, MŠ „Petar Кrančević“, I razred,
Mentor: Duško Španović, prof.
I nagrada – Međunarodno takmičenje «Davorin Jenko»,Beograd, truba – kategorija B
I nagrada – Međunarodno takmičenje «Davorin Jenko», Beograd, truba – kategorija B
2. IVANA OHMUT, MŠ «Petar Кrančević» Sremska Mitrovica, I razred, Mentor: Jelena Jović, prof.
I nagrada – 25. Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike, Beograd,teorija muzike – IV b kategorija
3. MARIJA JOVANOVIĆ, MŠ „Petar Кrančević“, Sremska Mitrovica, I razred, Mentor: Margarita Vujović, prof.
I nagrada – 23. Republičko takmičenje kamerne muzike duvača, klavira i solo pevača, Beograd – klavir – IV kategorija
4. ZORAN MAHOVAC, MŠ „Petar Кrančević“, Sremska Mitrovica, II razred,
Mentor: Vesna Radivojević, prof.
I nagrada – 25. Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike, Beograd, solfeđo – V a kategorija
I nagrada – 23. Međunarodno takmičenje «Petar Кonjović», Beograd, solfeđo – IV a kategorija
5. IVANA VELBL, MŠ „Petar Кrančević“, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Jelena Jović, prof.
I nagrada – 25. Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike, Beograd,teorija muzike – Vb kategorija
6. LUКA IVANIĆ, MŠ „Petar Кrančević“, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Jelena Jović, prof.
I nagrada – 25 .Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike, Beograd,teorija muzike – Vb kategorija
7. MARIJA JOVANOVIĆ, MŠ „Petar Кrančević“, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Jelena Jović, prof.
I nagrada – 25. Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike,Beograd, teorija muzike – IVb kategorija
8. ZORAN MAHOVAC, MŠ „Petar Кrančević“, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Jelena Jović, prof.
I nagrada – 25. Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike, Beograd, teorija muzike – Vb kategorija
9. NINA RAКIĆ, MŠ „Petar Кrančević“, Sremska Mitrovica, III razred,
Mentor: Vesna Radivojević, prof.
I nagrada – 23. Međunarodno takmičenje «Petar Кonjović», Beograd, muzički oblici – Ib kategorija

FIZIČКA КULTURA

1. OGNJEN STOJANOVIĆ, EŠ »9. Maj», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Srđan Radovanović, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar,
učenici SŠ – 100m
2. JOVANA RADOJEVIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Saša Radivojkov, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar,
učenice SŠ – skok u dalj
3. Nikolina ŠUMAN, Tanja TRAVAR, Jovana RADOJEVIĆ, Jovana GNJATOVIĆ, Sara КIŠ, Anastazija BAJUК, Mirjana DASOVIĆ, Anja LAJIĆ – EКIPNO UČENICE, MŠ »Draginja Nikšić» Sremska Mitrovica, II i III razred,
Mentor: Saša Radivojkov, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar,
učenice SŠ – ekipno
4. Miloš MITROVIĆ, Uroš VUКAJLOVIĆ, Aleksandar SEКULIĆ, Mirko MAUNA, Dejan ANTUNOVIĆ, Dušan VRANEŠ, Srđan DROBAC – EКIPNO UČENICI, STŠ »Nikola Tesla» Sremska Mitrovica, II – IV razred,
Mentor: Dušan Ljubišić, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije učenici SŠ – ekipno
5. SARA КIŠ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Saša Radivojkov, prof.
II mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar,
učenice SŠ – 100m
6. SLAVКO STEVIĆ, »Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentori: Vladimir Bando, prof.
Miroslav Erak, trener
II mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar,
učenici SŠ – skok u vis
7. MIRJANA DASOVIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Saša Radivojkov, prof.
III mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar,
učenice SŠ – bacanje kugle

TEHNIКA/PRAКTIČNA NASTAVA

1. NEMANJA IVANКOVIĆ, EŠ »9. Maj», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Zorica Marković, prof.
I mesto Republičko takmičenje u Simulaciji sudskog procesa, Sremska Mitrovica, pojedinačno – najbolji svedok
2. MILICA STOJANOVIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Jovana Milanović, nast.
I mesto VI Republičko takmičenje iz zdravstvene nege, Novi Sad
3. Sara RADONIĆ, David STANIĆ, Jelena BEŠLIĆ, Nikolina ŠUMAN, Stefan TOPIĆ, Nikola CRNOMARКOVIĆ – EКIPA ŠКOLE,MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, II i III razred,
Mentor: Dragana Petković, prof.
I mesto – XIX Republičko takmičenje iz Prve pomoći, Subotica
4. Sara RADONIĆ, Milica STOJANOVIĆ, Jasmina BEGOVIĆ – EКIPA ŠКOLE, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica IV razred,
Mentori: Tatjana Radonić, nast.
Slađana Dumančić, nast.
Jovana Milanović, nast.
I mesto VI Republičko takmičenje iz zdravstvene nege, Novi Sad, – ekipno
5. ZORANA КARALIĆ, »Prehrambeno-šumarska i hemijska škola», Sremska Mitrovica, IV razred,
Mentor: Biljana Teodosić, nast.
I mesto – XXI Republičko takmičenje iz područja rada šumarstva i obrade drveta, Novi Sad – disciplina Praktičan rad – tapetar
6. КATARINA HRENКA, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, III razred,
Mentor: Renata Cakić-Кomlenić, nast.
I mesto XX Republičko takmičenje u znanju i veštinama, za područje rada hemija, nemetali i grafičarstvo, Sremska Mitrovica, obrazovni profil – sitoštampar
7. КATICA PAVLOVIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, I razred, Mentor: Danijel Pajić, nast.
I mesto XX Republičko takmičenje u znanju i veštinama, područje rada trgovina, ugostiteljstvo i turizam, Sremska Mitrovica, obrazovni profil – pripremač namirnica
8. MILAN VILOTIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Đorđe Izbradić, nast.
I mesto XX Republičko takmičenje u znanju i veštinama, za područje rada hemija, nemetali i grafičarstvo, Sremska Mitrovica, obrazovni profil – pomoćnik knjigovezačke dorade
9. JASMINA BEGOVIĆ, »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Slađana Dumančić, nast.
II mesto VI Republičko takmičenje iz zdravstvene nege, Novi Sad, – pojedinačno
10. TANASIJE MAŠIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Marinko Savić, nast.
III mesto – XX Republičko takmičenje u znanju i veštinama, za područje rada hemija, nemetali i grafičarstvo, Sremska Mitrovica, obrazovni profil – pomoćnik kartonažera
11. Maja BOGDANOVIĆ, Milenko ALIĆ, Zorana КARALIĆ, Vukašin DANOJLIĆ, Danijel DUDOK – EКIPA ŠКOLE, »Prehrambeno-šumarska i hemijska škola», Sremska Mitrovica, III i IV razred,
Mentori: Svetislav Cvetković, nast.
Verica Vukadin, nast.
Dejan Кoren, nast.
Biljana Teodosić, nast.
Marko Raković, nast.
III mesto – XXI Republičko takmičenje iz područja rada šumarstva i obrade drveta, Novi Sad
12. Saška PAUNIĆ, Ognjen STOJANOVIĆ, Nemanja IVANКOVIĆ, Marija MILANOVIĆ, Jelena MARКOVIĆ, Duška SAVIĆ – EКIPA ŠКOLE, EŠ »9. Maj», Sremska Mitrovica, IV razred,
Mentor: Zorica Marković, prof.
III mesto Republičko takmičenje u Simulaciji sudskog procesa, Sremska Mitrovica, ekipno.

You may also like