Asfaltiranjem, nastavkom na radivima u Železničkoj ulici završava se jedan deo ove ulice. Narrdni radovi su radovi na delu ispred Železničke stanice u Stemskoj Mitrovici.
Asfaltiranje i radove u subotu je obišao Gradonačelnik Sremske Mitrovice Vladimir Sanader.
Radovi koji se izvode u sklopu rekonstrukcije Železničke ulice
koji su osim postavljanja novog sloja asfalta podrzumevali su zamenu dotrajalih instalacija, tj. postavljanja nove infrastrukture.
Vrednost radova je 97 miliona dinara a deo sredstava finansirao je Grad u saradnji sa višim nivoima vlasti.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.Ok