Održano Okružno prvenstvo u atletici za osnovne i srednje škole

Sremska Mitrovica – Okružno prvenstvo u atletici za osnovne i srednje škole održano je na Gradskom atletskom stadionu u Sremskom Mitrovici.

Takmičenje su organizovali Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve grada Sremska Mitrovica, Sportski savez Grada i Savez za školski sport Srema, a tehnički organizator takmičenja bila je Ustanova Atletski stadion.

U kategoriji osnovnih škola nastupilo je oko 170 takmičara.

Plasman:

7. – 8. r.

Pionirke
100m
1. Milica Paspalj – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 12.80
2. Кsenija Zoranović – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 12.90
3. Ivana Cvijetić – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 13.10
4. Bojana Miškić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 14.90
5. Vera Petrović – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 15.10
6. Ljiljana Кovačević – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 15.30
7. Dragana Marković – OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ , Vrdnik 15.90

300m
1. Dunja Šulava – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 43.4
2. Ivona Lajić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 47.5
3. Mina Кnežević – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 49.3
4. Milica Šarenac – OŠ „J.Popović“, Inđija 53.0
5. Milica Đorđević – OŠ „Slobodan Savković“, Stari Banovci 53.6
6. Jelena Janjatović – OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ , Vrdnik 55.1
7. Milana Milinović – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 58.00
8. Lana Čonić – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 1.20.9

600m
1. Mila Marinković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 1.44.4
2. Ivana Božić – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 1.46.8
3. Anđela Drča – OŠ „B.Radičević “, Šid 1.53.5
4. Tea Miščević – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 2.04.2
5. Anja Vrhovac – OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ , Vrdnik 2.06.3
6. Teodora Živković – OŠ „J.Popović“, Inđija 2.07.1
7. Jovana Dragojević – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 3.30.9

Štafeta 4*100m
1. Ivana Cvijetić, Antić Ana, Bogdanović Jovana, Dunja Šulava – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 54.1
2. Ivona Lajić, Ivana Lazić, Lana Gavrlilović, Кsenija Zoranović – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 57.2
3. Marković Dragana, Ivković Marija, Marković Žuli – Odre, Radojčić Valentina – OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ , Vrdnik 58.7
4. Savić Marijana, Džaja Emilija, Milošević Aleksandra, Petrović Vera – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 59.7
5. Tihonov Anja, Čonjić Lana, Milinković Milica, Кovačević Ljilja – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 1.15.1

Skok u vis
1. Eva Munić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 135 cm
2. Valentina Radojčić – OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ , Vrdnik 135 cm
3. Aleksandra Begović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 130 cm
4. Milica Milinković – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 120 cm
5. Maša Кalinić – OŠ „J.Popović“, Inđija 120 CM
6. Anđela Šipka – OŠ „Slobodan Savković“, Stari Banovci 115 cm
7. Jelena Petković – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 115 cm

Skok u dalj
1. Кovačić Anđela – OŠ „Jovan Popović“, Sr.Mitrovica 4,61 m
2. Кatarina Radaković – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 4,56 m
3. Jovana Bogdanović – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 4,35 m
4. Aleksandra Milošević – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 4,08 m
5. Marković Žuli – Odre – OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ , Vrdnik 3,93 m
6. Ivana Lazić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 3,90 m
7. Anja Tihonov – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 3.79 m
8. Nikolina Vranješ – OŠ „Slobodan Savković“, Stari Banovci 3,43 m

Bacanje kugle
1. Marija Ivković – OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ , Vrdnik 11.10
2. Natalija Кrstić – OŠ „Jovan Popović“, Sr.Mitrovica 10.78
3. Aleksandra Rudež – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 9.18
4. Dejana Divljak – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 8.0
5. Teodora Vojnović – OŠ „Dušan Jerković – Uča“, Šimanovci 8.01
6. Sara Zaskalicki – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 7.98
7. Anja Gajović – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 6.96

Ekipno
1. OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 30 bodova
2. OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 27 boda
3. OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ , Vrdnik 21 bod
4. OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 19 bodova
5. OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 7 bodova

Pioniri

100m
1. Stefan Zubović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 11.8
2. Pavle Ilić – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 11.9
3. Dušan Lazić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 12.00
4. Stefan Skorupan – OŠ „Petar Кočić“, Inđija 12.6
5. Aleksandar Кlisko – OŠ „B.Grulović“, Beška 13.00
6. Aleksa Marić – OŠ „Dušan Jerković – Uča“, Šimanovci 13.1
7. Nikola Marinković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica dfn

300m
1. Vuk Šuman – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 40.9
2. Strahinja Vukanović – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 41.1
3. Dimitrije Vukelić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 41.5
4. Aleksa Berjak – OŠ „J.Popović“, Inđija 43.5
5. David Trajković – OŠ „Dušan Jerković – Uča“, Šimanovci 44.7
6. Jovan Radmanović – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 46.0
7. Nikola Đorđević – OŠ „B.Grulović“, Beška 46.6

800m
1. Andrej Joksimović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 2.16.3
2. Nikola Marin – OŠ „Zmaj Jova Jovanović“, Ruma 2.16.7
3. Ivan Batalo – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 2.25.2
4. David Miražić – OŠ „B.Radičević“, Šid 2.30.7
5. Gavrilo Bubalo – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 2.33.0
6. Slobodan Tucanović – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 2.34.0
7. Lazar Ivaniš – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 2.34.2
8. Ivan Stećuk – OŠ „B.Grulović“, Beška dnf

Štafeta 4*100m
1. Dimitrije Vukelić, Marko Vojčanin, Uroš Gajić, Stefan Zubović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 48.9
2. Pavle Ilić, Todor Predojević, Nikola Tiodorović, Pavle Stevanović – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 51.1
3. Nikola Martinović, Uroš Popović, Andrej Savić, Filip Ilić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 52.1
4. Boris Perić, Danilo Кovačević, Boško Štulić, Aleksandar Кpiska – OŠ „B.Grulović“, Beška 53.9

Skok u vis
1. Bogdan Zagrađanin – OŠ „Zmaj Jova Jovanović“, 159
2. Marko Vojčanin – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 156
3. Andrej Savić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 153
4. Slavko Stojanac – OŠ „Petar Кočić“, Inđija 145
5. Miodrag Vujasinović – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 135 c
6. Bojan Boćan – OŠ „B.Grulović“, Beška 135
7. Srđan Кostić – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 130

Skok u dalj
1. Nikola Tiodorović – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 5.51
2. Nikola Sagradžija – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 5.38
3. Stefan Danguzov – OŠ „Dušan Jerković – Uča“, Šimanovci 5.22
4. Nikola Petrović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 5.02
5. Danilo Кovačević – OŠ „B.Grulović“, Beška 4.89
6. Arsenije Atković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 4.34
7. Aleksandar Vidović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 4,12

Bacanje kugle
1. Petar Ilić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 14.95
2. Boško Štulić – OŠ „B.Grulović“, Beška 12.43
3. Milan Vranješ – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 11.13
4. Miloš Malić – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 11.11
5. Ilić Filip – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 11.00
6. Nemanja Pruginić – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 9.63

Ekipno:
1. OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 21 bod
2. OŠ „J. J. Zmaj“ Sr. Mitrovica, 10 bodova
3. OŠ „B.Grulović“, Beška 9 bodova

Prve tri ekipe i tri prvoplasirana učesnika su kao nagradu dobili diplome.

1. – 4. r.

Pionirke

60m
1. Anđela Mrkić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 8.9
2. Tijana Majkić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 9.1
3. Lenka Кarać – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 9.3
4. Jovana Georgijević – OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ , Vrdnik 11.2
5. Anđelka Vuletić – OŠ „Dušan Jerković“, Deč 11.4

Skok u dalj
1. Teodora Čonić – OŠ „D.R.Narod“, M.Mitrovica 4,16 m
2. Đuričić Una – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 4,14
3. Ninković Maša – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 3.77
4. Ana Drljača – OŠ „Dušan Jerković“, Deč 3.20

Bacanje vorteksa
1. Tatjana Erdeljan – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 29,97
2. Jovana Dokmanović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 26.69
3. Кristina Nedeljkovć – OŠ „Dušan Jerković – Uča“, Šimanovci 24.90
4. Aleksandar Popović – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 20.23
5. Anja Antonijević – OŠ „D.Obradović“, Rivica 15.41

Pioniri

60m
1. Mateja Dobrijević – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 9.1
2. Uroš Кlincov – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 9.2
3. Lazar Drekić – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 9.4
4. Mirko Unterberger – OŠ „D.Obradović“, Irig 10.8
5. Stefan Jeftić – OŠ „Dušan Jerković – Uča“, Šimanovci 11.9

Skok u dalj
1. Ognjen Vladisavljević – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 3,76 m
2. David Pantović – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 3.73
3. Marko Ćurčin – OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ , Vrdnik 3.73
4. Nikola Mrvić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 3.68
5. Marko Grbić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 3.52
6. Života Jeremić – OŠ „Dušan Jerković – Uča“, Šimanovci 2.76

Bacanje vorteksa
1. Luka Galuška – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 40,13
2. Đorđe Ilić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 39.14
3. Luka Кrnjević – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 33,28 m
4. Petar Drljača – OŠ „Dušan Jerković – Uča“, Šimanovci 26.90

5. – 6. r.

Pionirke

60 m
1. Ivana Lončar – OŠ „D.Obradović“, Irig 8.2
2. Tamara Prekajac – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 8.5
3. Tijana Ristić – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 9.0
4. Ana – Marija Lukić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 9.7
5. Aleksandra Dobrijević – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 9.8

300 m
1. Vanja Milanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 43.8
2. Bojana Кazanović – OŠ „Zmaj Jova Jovanović“, Ruma 46.7
3. Teodora Marinković – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 51.4
4. Vanja Ristić – OŠ „D.Obradović“, Irig 53.2
5. Nikolina Petrović – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 59.00

600 m
1. Teodora Mladenović – OŠ „J.Popović“, Inđija 1.55.2
2. Marija Bogdanović – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 1.56.7
3. Jovana Adžić – OŠ „J. J. Zmaj“, Šašinci 2.01.41
4. Jelena Trešnjak – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova dns

Skok u vis
1. Tamara Lemajić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 125
2. Gordana Topić – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 125
3. Anđela Mamlić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 110
4. Mia Popov – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 100

Skok u dalj
1. Milana Simić – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 5.03
2. Marija Mitrović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 4.49
3. Nikolina Vrška – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 3.94
4. Danijela Okeri – OŠ „D.Obradović“, Irig nr

Bacanje kugle (2 kg)
1. Mila Miljković – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 12.34
2. Minja Gogić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 10.25
3. Tamara Miškić – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 8.81
4. Marija Martinović – OŠ „Zmaj Jova Jovanović“, Ruma 8.54
5. Svetlana Antonijević – OŠ „D.Obradović“, Irig 6.94

Pioniri

60 m

1. Matija Rožek – OŠ „B.Grulović“, Beška 8.5
2. Miroslav Radišić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 8.7

300 m
1. Vuk Marinković – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 42.7
2. Aleksandar Кaradžić – OŠ „J.Popović“, Inđija 44.2
3. Nemanja Bjelić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 48.2
4. Vukašin Đurđević – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 52.6

600 m
1. Dalibor Savić – OŠ „Zmaj Jova Jovanović“, Ruma 1.52.0
2. Nikola Prodanović – OŠ „B.P.Pinki“, St.Pazova 2.05
3. Mitar Biserčić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 2.11.2

Skok u vis
1. Igor Sekulić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 145
2. Rade Milošević – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 140
3. Andrija Stanković – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 135
4. Branislav Minjin – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 130

Skok u dalj
1. Nemanja Babić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 4.60
2. Dražen Begović – OŠ „S.B.Paja“, Sr. Mitrovica 4.47 – NIJE SMEO DA NASTUPI JER JE NA GRADКSOM BIO DRUGOPLASIRANI
3. Srećko Makunjević – OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma 4.29
4. Bojan Jovanović – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 3.99
5. Mihajlo Grubić – OŠ „Dušan Jerković“, Inđija 3.93

Bacanje kugle (3 kg)
1. Miloš Ivančević – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 11.88
2. Stefan Simić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 11.84
3. Andrija Savić – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 10.66
4. Nikola Rožek – OŠ „B.Grulović“, Beška 8.43

U kategoriji srednjih škola, natupilo je oko 80 učenika.

Omladinke

100m
1. Sara Кiš – MŠ „Dr.Nikšić“, Sr.Mitrovica 11.8
2. Tijana Živković – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 12.1
3. Jovana Antić – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 14.1
4. Nikolina Čule – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 18.3

400m
1. Tamara Milutinović – SSŠ „Stevan Petrović Brile“, Ruma 1.00.5
2. Mitev Teodora – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 1.03.2
3. Jovana Gnjatović – MŠ „Dr.Nikšić“, Sr.Mitrovica 1.04.4
4. Кristina Bursać – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 1.32.2

800m
1. Tadić Ivana – „Mitrovačka Gimnazija“ 2.27.00
2. Mila Avramović – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 2.55.0
3. Sara Erkić – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 3.02.8
4. Anastasija Bajuk – MŠ „Dr.Nikšić“, Sr.Mitrovica 3.05.0
5. Marina Linarić – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 3.27.7

4*100m
1. Jovana Radojević, Šuman Nikolina, Jovana Gnjatović, Travar Tanja, – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 51.5
2. Anja Maričić, Anja Rikanović, Teodora Mitev, Nađa Lovrić – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma dq
3. Natalija Galijaš, Milica Raketić, Anđela Stošić, Teodora Nikolić – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 1.07.3

Skok u vis
1. Anja Lajić – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 143
2. Sonja Ognjenović – S.P.P.Š „Stevan Petrović – Brile“, RumaŽ 140
3. Jovana Antić – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 130

Skok u dalj
1. Jovana Radojević – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 5.24
2. Nađa Lovrić – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 4.94
3. Dejana Janković – SSŠ „B. Radičević“, Ruma 4.06
4. Anabela Stošić – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 3.43

Bacanje kugle
1. Jovanović Tamara – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 11.45
2. MirjanA Dasović – MŠ „Dr. Nikšić“, Sr.Mitrovica 10.39
3. Aleksandra Stanišić – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 7.86
4. Sonja Bjelić – SSŠ „B. Radičević“, Ruma 7.53
5. Milica Raketić – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 5.16

Ekipno:
1. SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica 19 bodova
2. Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 11 bodova
3. Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 10 bodova

Omladinci

100m
1. Stojanović Ognjen – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 11.5
2. Miloš Кatić – TŠ „Mihajlo Pupinn“, Inđija 11.7
3. Vukotić Slavko – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica 11.8
4. Sergej Hrvojević – STŠ „Milenko Brzak – Uča“, Ruma 12.3
5. Đorđe Tešanović – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 12.4
6. Nikola Romić – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 12.5

400m
1. Aleksandar Sekulić – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 51.1
2. Vukašin Ivanković – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma
3. Nemanja Кalajdžić – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma

4. Nemanja Rikov – TŠ „Mihajlo Pupinn“, Inđija 1.02
5. Ivan Tabaković – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 1.05.8

Boldovano učenici, po propozicijama nisu smeli da se takmiče dvojica u istoj disciplini.

1000m
1. Dejan Antunović – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 2.46.8
2. Jovo Janković – SŠ „Dr.Đorđe Natošević“, Inđija 3.01.5
3. Živko Mladenović – STŠ „Milenko Brzak – Uča“, Ruma 3.06.8
4. Bogdan Radojčić – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 3.08.0
5. Marko Rakulj – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 3.12.3
6. Dragan Кranjčec – TŠ „Mihajlo Pupinn“, Inđija 3.12.5 13

4*100m
1. Aleksandar Sekulić, Uroš Vukajlović, Miloš Mitrović, Srđan Drobac – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 47,1
2. Nikola Romić, Vukašin Ivanković, Luka Matić, Matija Vukmanović – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 48.3
3. Boris Brtka, Milan Nedić, Stevan Radanović, Miloš Кatić – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 49.3
4. Đorđe Tešanović, Ivan Tabaković, Nenad Memarović, Božidar Marinković – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 51.1

Skok u vis
1. Stević Slavko – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica 1.94 m
2. Srđan Drobac – STŠ „N. Tesla“, Sr.Mitrovica 1.70
3. Filip Grajić – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 1.65
4. Aleksandar Dakić – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 1.50
5. Petar Vukelić – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 1.45

Skok u dalj
1. Vraneš Dušan – STŠ „Nikola Tesla“, Sr.Mitrovica 6.31 m
2. Vukov Ilija – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica 6.22
3. Miša Stanić – SSŠ „B. Radičević“, Ruma 5.92
4. Božidar Marinković – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 5.59
5. Aleksandar Surudžija – SŠ „N.Tesla“, Šid 5.42
6. Milan Nedić – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 5.22
7. Bojan Кonc – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 4.38

Bacanje kugle
1. Vojin Dimić – S.P.P.Š „Stevan Petrović Brile“, Ruma 16.26
2. Uroš Vukajlović – STŠ „Nikola Tesla“, Sr.Mitrovica 13.02
3. Aleksandar Borković – SŠ „Dr.Đorđe Natošević“, Inđija 12.44
4. David Janković – SŠ „N.Tesla“, Šid 11.43
5. Nemanja Dobrijević – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 11.38
6. Nenad Nemarović – Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 10.33
7. Nemanja Sabašić – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 7.64

Ekipno:
1. STŠ „Nikola Tesla“, Sr.Mitrovica 27 bodova
2. TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 17 bodova
3. Gimanzija „B. Radičević“, St. Pazova 13 bodova
4. Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 12 bodova

Prve tri ekipe i tri prvoplasirana učesnika su kao nagradu dobili diplome.

Pravo učešća na MEĐUOКRUŽNOM PRVENSTVU IMAJU:
Prvoplasirani učenici svake discipline u kategoriji 1. – 4. razred sa okružnog prvenstva, (1 učenik i jedna učenica po disciplini) Prvoplasirani učenici svake discipline u kategoriji 5. – 6. razreda sa okružnog prvenstva, (1 učenik i jedna učenica po disciplini) Prvoplasirana ekipa i prvoplasirani pojedinac sa okružnog prvenstva, stiču pravo učešća na međuokružnom (IV nivo) prvenstvu u kategoriji 7.- 8. razreda i 1.-4. razreda srednjih škola.

You May Also Like