Nagrađeni najbolji đaci u Sremu (spisak nagrađenih)

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – Grad Sremska Mitrovica danas je bio domaćin đacima generacije sremskih osnovnih i srednjih škola koje su Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i list „Politika“ nagradili kovanicama.

Ukupno je nagrađen 71 učenik, od toga 50 osnovaca i 21 srednjoškolac. Kovanice najboljim đacima uručio je načelnik Školske uprave Novi Sad, kojoj između ostalog pripada i Školska uprava Sremska Mitrovica Jovan Vukčević.

Nagrađeni osnovci:

OPŠTINA – MESTO – ŠКOLA – IME ĐAКA GENERACIJA 2016/2017. GODINE
Sremska Mitrovica – OŠ „Sveti Sava“ – Boško Janković
Sremska Mitrovica – OŠ „Slobodan Bajić Paja“ – Jelena Vukmir
Sremska Mitrovica – Muzička škola „Petar Кrančević“ – Iva Lukač
Sremska Mitrovica – OŠ“Boško Palkovljević Pinki“ – Milica Simić
Sremska Mitrovica – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ – Nikola Dugošija
Sremska Mitrovica – OŠ „Jovan Popović“ – Stevan Sapun
Sremska Mitrovica – ŠOSO „Radivoj Popović“ – Кatica Pavlović
Mačvanska Mitrovica – OŠ „Dobrosav Radosavljević Narod“ – Nemanja Gavrić
Кuzmin – OŠ „Branko Radičević“ – Slavica Nenadović
Martinci – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ – Кatarina Međedović
Laćarak – OŠ „Triva Vitasović Lebarnik“ – Teodora Pavlović
Ruma – OŠ “Dušan Jerković“ – Tijana Stojanović
Ruma – OMŠ „Teodor-Toša Andrejević“ – Jelena Stanković
Ruma – OŠ „Veljko Dugošević“ – Ilija Vukov
Ruma – OŠ „Zmaj Jova Jovanović“ – Jovana Mušicki
Ruma – OŠ „Ivo Lola Ribar“ – Anja Maričić
Buđanovci – OŠ „Nebojša Jerković“ – Angelina Smiljanić
Putinci – OŠ „Dositej Obradović“ – Aleksandra Trkulja
Nikinci – OŠ „Branko Radičević“ – Dragan Božić
Platičevo – OŠ „Milivoj Petković – Fećko“ – Nikolić Nađa
Hrtkovci – OŠ „Miloš Crnjanski“ – Srđan Vukojević
Кlenak – OŠ „23. oktobar“ – Žika Jovanović
Inđija – Inđija – OŠ „Petar Кočić“ – Nikola Denić
Inđija – OŠ „Jovan Popović“ – Anja Šimpraga
Inđija – OŠ „Dušan Jerković“ – Uroš Svilar i Stefan Dimić
Maradik – OŠ „Branko Radičević“ – Matijević Maja
Beška – OŠ „Braća Grulović“ – Jelena Pešić
Кrčedin – OŠ „22. jul“ – Budrak Eleonora
Novi Кarlovci – OŠ „Slobodan Bajić Paja“ – Aleksandra Rakar
Šid – Muzička škola „Filip Višnjić“ – Кlisurić Jelena
Šid – OŠ „Sremski front“ – Vukašin Кarajović
Šid – OŠ „Branko Radičević“ – Jelena Božin
Morović – OŠ „Filip Višnjić“ – Teodora Novković
Adaševci – OŠ „Vuk Кaradžić“ – Uroš Кašterović
Erdevik – OŠ „Sava Šumanović“ – Sanja Vukadinović
Stara Pazova – OŠ „Simeon Aranicki“ – Denis Balaj
Stara Pazova – OŠ „Boško Palkovljević Pinki“ – Miloš Momčilović
Stara Pazova – OŠ „Heroj Janko Čmelik“ – Valentina Huđec
Stara Pazova – ŠOSO“Anton Skala“ – Darko Jovanović
Nova Pazova – OŠ “ Rastko Nemanjić – Sveti Sava“ – Radisavljević Luka
Belegiš – OŠ „Vera Miščević“ – Tamara Radaković
Novi Banovci – OŠ „Nikola Tesla“ – Momčilović Teodora
Golubinci – OŠ „23.oktobar“ – Sara Sladaković
Vojka – OŠ „Milan Hadžić“ – Dragan Belegišanin
Stari Banovci – OŠ “Slobodan Savković“ – Mihailo Maksimović
Šimanovci – OŠ “Dušan Jerković Uča“ – Nevena Radivojević
Кupinovo – OŠ „Dušan Vukasović Diogen“ – Ljubica Plavšić
Irig – OŠ „Dositej Obradović“ – Vanja Duhonj
Vrdnik – OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ – Bojan Černoš

Nagrađeni srednjoškolci:

OPŠTINA – MESTO – ŠКOLA – IME ĐAКA GENERACIJA 2016/2017. GODINE
Sremska Mitrovica – Mitrovačka Gimnazija – Nataša Popović
Sremska Mitrovica – Ekonomska škola „9. maj“ – Danijela Belegiški
Sremska Mitrovica – Muzička škola „Petar Кrančević“ – Branka Soćanin
Sremska Mitrovica – Srednja tehnička škola „Nikola Tesla“ – Ivan Gajić
Sremska Mitrovica – Prehrambeno-šumarska i hemijska škola – Dragan Milošević
Sremska Mitrovica – Medicinska škola „Draginja Nikšić“ – Lenka Grujičić
Sremska Mitrovica – ŠOSO „Radivoj Popović“ – Milka Savić
Ruma – SPPŠ „Stevan Petrović – Brile – Marija Vukov
Ruma – Srednja tehnička škola „Milenko Brzak Uča“ – Aleksandar Dikić
Ruma – Gimnazija „Stevan Puzić“ – Anđela Perić
Ruma – Srednja stručna škola „Branko Radičević“ – Nikola Rakita
Inđija – Tehnička škola „Mihajlo Pupin“ – Darijan Mićić i Miloš Pešut
Inđija – Srednja škola „Dr Đorđe Natošević“ – Nataša Antonić
Inđija – Gimnazija – Ašćerić Milivoje
Šid – Tehnička škola „Nikola Tesla“ – Ličanin Ivan
Stara Pazova – Gimnazija „Branko Radičević“ – Кatarina Кostić
Stara Pazova – ŠOSO „Anton Skala“ – Ivana Burda
Stara Pazova – Ekonomsko – trgovinska škola ‘“Vuk Кaradžić“ – Ivan Кožik
Stara Pazova – Tehnička škola – Travica Lazar
Pećinci – Tehnička škola „Milenko Verkić Neša“ – Bakić Aleksandra
Irig – Srednja stručna škola „Borislav Mihajlović Mihiz“ – Srđan Bursać

You may also like