Spisak pobednika Uličnih trka

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – U petak, 4. novembra u Sremskoj Mitrovici u organizaciji Grada Sremska Mitrovica, Sportskog saveza grada, Ustanove “Atletski stadion”, atletskih klubova “Srem” i “Sirmijum” i Zbora atletskih sudija održane su 54. tradicionalne Ulične trke.

Na trkama su učestvovala deca predškolskog uzrasta, učenici osnovnih i srednjih škola sa teritorije Grada Sremska Mitrovica, kao i pripadnici vojske, policije i zaposleni u Kazneno popravnom zavodu. Poslednja trka u okviru programa bila je trka rekreativaca.

img_0051

SPISAK POBEDNIKA:

Predškolci (devojčice)

1. Mia Ilić -vrtić „Bubamara“
2. Emilija Mirčeta – vrtić „Pčelica Maja“
3. Dunja stojaković – vrtić „Đurđevak“

Predškolci (dečaci)

1. Mateja Spasojević -vrtić „Pčelica Maja“
2. Nemanja Savić – vrtić „Zvezdica“
3. Aleksandar Gračan – vrtić „Leptirić“

ŠOSO „Radivoj Popović“ (devojčice)

1. Vesna Blagojević
2. Katica Pavlović
3. Jovana Dulić

ŠOSO „Radivoj Popović“ (dečaci)

1. Boris Vukolić
2. Bajrić Elvis
3. Jova Stanković

I-II razred OŠ (devojčice)

1. Katarina Škorić – OŠ „Slobodan Bajić Paja“
2. Mina Mihajlović – OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“
3. Miona Maksimović – OŠ „Jovan Popović“

I-II razred OŠ (dečaci)

1. Aleksa Milutinović – OŠ „Sveti Sava“
2. Ognjen Vladisavljević – OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“
3. Aleksandar Jeftić – OŠ „Jovan Popović“

img_0099

III-IV razred OŠ (devojčice)

1. Ana Mihajlović – OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“
2. Teodora Čonić – OŠ „Dobrosav Radosavljević – Narod“
3. Elena Jovanović– OŠ „Jovan Popović“

III-IV razred OŠ (dečaci)

1. Mateja Ostojić– OŠ „Sveti Sava“
2. Lazar Andrić – OŠ „Jovan Popović“
3. Milenko Ilić – OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“

V-VI razred OŠ (devojčice)

1. Mila Marinković – OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“
2. Ksenija Zoranović – OŠ „Jovan Popović“
3. Vanja Popović – OŠ „Slobodan Bajić – Paja“

V-VI razred OŠ (dečaci)

1. Vuk Marinković – OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“
2. Vukašin Klincov – OŠ „Slobodan Bajić Paja“
3. Andrej Joksimović – OŠ „Sveti Sava“

VII-VIII razred OŠ (devojčice)

1. Sara Bertok – OŠ „Sveti Sava“
2. Anja Lajić – OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj “
3. Sara Kiš – OŠ „Boško Palkovljević – Pinki“

VII-VIII razred OŠ (dečaci)

1. Uroš Lazić – OŠ „Jovan Jovanović – Zmaj“
2. Luka Ostojić – OŠ „Sveti Sava “
3. Branko Vujović – OŠ „Jovan Popović“

I-II razred (omladinke)

1. Ivana Tadić – Mitrovačka Gimnazija
2. Maja Drljača – Mitrovačka Gimnazija
3. Jovana Maksimović – Mitrovačka Gimnazija
3. Ivana Tutić – EŠ ,,9. Maj”

III-IV razred (omladinke)

1. Slavica Novevski – Medicinska škola „Draginja Nikšić“
2. Aleksandra S. Nikolić – Medicinska škola „Draginja Nikšić“
3. Jovana Šubatlija – Medicinska škola „Draginja Nikšić“

I-II razred (omladinci)

1. Mirko Mauna– Tehnička škola „Nikola Tesla“
2. Milan Bosančić – Medicinska škola „Draginja Nikšić“
3. Antunović Dejan – Tehnička škola „Nikola Tesla“

III-IV razred (omladinci)

1. Srđan Dragojević – Ekonomska škola „9. maj“
2. Nebojša Pregun – Mitrovačka Gimnazija
3. Srđan Bošković – Tehnička škola „Nikola Tesla“

Trka vojske, policije i KPZ (žene)

1. Aleksandra Kostadinović – Kazneno-popravni zavod SM
2. Dajana Mitić – MUP, Zemun
3. Mirela Malešević – Kazneno-popravni zavod SM

Trka vojske, policije i KPZ (muškarci)

1. Miloš Raičević – MUP, Stari Grad
2. Vladimir Cvjetić – Kazneno-popravni zavod SM
3. Goran Miražić – Kazneno-popravni zavod SM

Trka rekreativki

1. Branka Karaklajić
2. Ksenija Barna
3. Zorana Stanišić

Trka rekreativaca

1. Boris Laketić
2. Đorđe Krčedinac
3. Andrej Baler

Ekipni plasman Osnovne škole (devojčice):

1. OŠ „Jovan Jovanović –Zmaj“ – 74 boda
2. OŠ „Jovan Popović“ – 43 boda
3. OŠ „Slobodan Bajić – Paja“ – 33 boda
4. OŠ „Boško Palkovljević – Pinki“ – 32 boda
5. OŠ „Sveti Sava“ – 25 bodova
6. OŠ „Dobrosav Radosavljević – Narod“ – 9 bodova
7. OŠ „Triva Vitasović – Lebarnik“ – 3 boda

Ekipni plasman Osnovne škole (dečaci):

1. OŠ „Jovan Jovanović –Zmaj“ – 81 bod
2. OŠ „Sveti Sava“ – 58 bodova
3. OŠ „Jovan Popović“ – 46 bodova
4. OŠ „Slobodan Bajić – Paja“ – 24 boda
5. OŠ „Boško Palkovljević – Pinki“ – 5 bodova
6. OŠ „Dobrosav Radosavljević – Narod“ – 5 bodova

Ekipni plasman Srednje škole (omladinke):

1. Ekonomska škola „9.maj“ – 40,5 bodova
2. Mitrovačka Gimnazija – 35,5 bodova
3. Medicinska škola „Draginja Nikšić“ – 34 boda

Ekipni plasman Srednje škole (omladinci):

1. Tehnička škola „Nikola Tesla“ – 56 bodova
2. Medicinska škola „Draginja Nikšić“ – 27 bodova
3. Ekonomska škola „9.maj“ – 17 bodova
4. Mitrovačka Gimnazija – 10 bodova

You may also like