Policija zaplenila 1,6 tona duvana

Od strane Ozon
0 komentari

Sremska Mitrovica – U akciji pojačane kontrole prometa akciznih proizvoda, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova – Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici su pronašli i zaplenili oko 1603 kilograma duvana.

U pretresima više lokacija na području Stare Pazove, Inđije i Šida, po naredbama sudija za prethodni postupak, policija je oduzela oko 79 kilograma rezanog i 1523 kilograma duvana u listu. Vrednost zaplenjenog duvana se procenjuje na preko milion i 240.000 dinara.

Pronađene su i dve veće digitalne vage za merenje, dve električne mašine za sečenje duvana i naparivač.

3 (1)

U saradnji sa poreskom policijom, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela nedozvoljena proizvodnja, nedozvoljeni promet akciznih proizvoda i nedozvoljeno skladištenje robe, protiv sedam osoba biće podnete krivične prijave nadležnim tužilaštvima.

2 (3)

Možda Vam se svidi i