Održano međuokružno prvenstvo u atletici

by Ozon
0 comment

Sremska Mitrovica = Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve grada Sremska Mitrovica, Sportski savez Grada i Atletski stadion organizovali su Okružno prvenstvo u atletici, na kojem je učestvovalo 170 takmičara.

U kategoriji osnovnih škola nastupili su takmičari iz: OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac, OŠ „V.Dugošević“, Ruma, OŠ „Danilo Kiš“, Beograd, OŠ „Mihajlo Pupin“, Zemun, OŠ „Sestre Ilić“, Valjevo, OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo, OŠ „Stojan Novaković“, Šabac, OŠ „Despot Stefan Lazarević“, Beograd, OŠ „Andra Savčić“, Valjevo, OŠ „J.Sterija Popović“, Novi Beograd, OŠ „Janko Veselinović“, Šabac, OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica, OŠ „J.Ristić“, Borča , OŠ „Vuk Karadžić“, Badovinci, OŠ „Sava Šumanović“, Beograd, OŠ „Nadežda Petrović“, N.Beograd, OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica, OŠ „Milovan Glišić“, Valjevo, OŠ „Vuk Karadžić“, Šabac, OŠ „Vuk Karadžić“, Surčin, OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak OŠ „Dušan Jerković“, Ruma, OŠ „Gornja Varoš“, Zemun, OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica.

U kategoriji srednjih škola, natupili su takmičari iz: „Sportka Gimnazija“, Beograd, „Zemunska Gimnazija“, Zemun,SMŠ „Draginja Nikšić“ Sr.Mitrovica, MŠ „dr. Andra Savčić“, Šabac, SSŠ „B.Radičević“, Ruma , „Peta beogradska gimnazija“, Beograd , MŠ „dr. Andra Jovanović“, Šabac , „Šabačka gimnazija“, Šabac, „Ekonomska škola“, Šabac , „Poljoprivredna škola sa domom učenika“, Valjevo, „Škola primenjenih umetnosti“, Šabac, „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica, „Poljoprivredna škola sa domom učenika“, Valjevo, SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma, „X beogradska gimnazija“, N.Beograd, „Arhitektonska tehnička škola“, Beograd, „Posavotamnavska škola“, Vladimirci, „Tehnička škola“, Valjevo, „XIII beogradska gimnazija“ Beograd, EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica, „Prva beogradska gimnazija“, Beograd, TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija, „PŠH“, Sr.Mitrovica, „Saobraćajno – tehnička škola“, Beograd, „Tehnička škola GSP“, Beograd , STŠ „Nikola Tesla“, Sr.Mitrovica.

Prve tri ekipe u svakoj kategoriji i prva tri takmičara su kao nagradu dobili diplomu. Najbolje tri štafete, kao i svaki njihov član, dobili su diplomu.

DSC02860

DSC02894

Plasman:
Pionirke

100m
1. Nenadović Sofija – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 12,60
2. Travar Tanja – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 12,68
3. Kaličanin Kristina – OŠ „Danilo Kiš“, Beograd 13, 15
4. Čulina Tijana – OŠ „Mihajlo Pupin“, Zemun 13,67
5. Đedović Maša – OŠ „Sestre Ilić“, Valjevo 14,74
6. Tomić Svetlana – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 15,29

300m
1. Božić Nikolina – OŠ „Stojan Novaković“, Šabac 41,55
2. Vučak Vanja – OŠ „Despot Stefan Lazarević“, Beograd 42,35
3. Isailović Jelena – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 42,53
4. Milutinović Tamara – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 44,16
5. Stanković Sofija – OŠ „Mihajlo Pupin“, Zemun 49,91
6. Đukić Mirjana – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 50,51
7. Smiljanić Aleksandra – OŠ „Andra Savčić“, Valjevo 55,58

600m
1. Mandić Nikolina – OŠ „Janko Veselinović“, Šabac 1:44,40
2. Đokić Lidija – OŠ „J.Sterija Popović“, Novi Beograd 1:45,56
3. Božić Ivana – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 1:48, 37
4. Čolić Lana – OŠ „Mihajlo Pupin“, Zemun 2:00,74
5. Mićić Katarina – OŠ „Andra Savčić“, Valjevo 2:08,74
6. Andra Dunja – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 2:17,02
7. Spasojević Natalija – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 2:20,06

Štafeta 4*100m
1. Šulava, Rikanović, Milutinović, Travar – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 51,18
2. Opanković S., Opanković K., Isailović, Nenadović – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 51,76
3. Marković, Čulina, Denić, Plavšić – OŠ „Mihajlo Pupin“, Zemun – 54,27
4. Tomić, Đukić, Andrić, Vasiljević – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 1:02,80

Skok u vis
1. Petrović Kristina – OŠ „Vuk Karadžić“, Badovinci 156
2. Denić Tanja – OŠ „Mihajlo Pupin“, Zemun 149
3. Kovačević Una – OŠ „J.Ristić“, Borča 149
4. Poznanović Željka – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 143
5. Ognjenović Sonja – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 137
6. Jeremić Ivana – OŠ „Sestre Ilić“, Valjevo 131
7. Opanković Ksenija – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 128
8. Danilović Sofija – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 115

Skok u dalj
1. Anja Lajić – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sr.Mitrovica 5.11
2. Marija Bukvić – OŠ „Sava Šumanović“, Beograd 5.08
3. Simona Opanković – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 4.60
4. Katarina Novaković – OŠ „Stojan Novaković“, Šabac 4.56
5. Dunja Šulava – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 4.54
6. Ksenija Marković – OŠ „Mihajlo Pupin“, Zemun 4.29
7. Katarina Đorđić – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 3.99

Bacanje kugle
1. Tamara Jovanović – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr.Mitrovica 12,62
2. Anđela Plavšić – OŠ „Mihajlo Pupin“, Zemun 11,80
3. Jelena Vasić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 9,46
4. Isidora Lazarević – OŠ „Andra Savčić“, Valjevo 8,08
5. Anđela Kecanović – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 7,07
6. Anđela Matković – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 6,48

Ekipno:
1. OŠ „V.Dugošević“, Ruma
2. OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac
3. OŠ „Mihajlo Pupin“, Zemun
4. OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo

Pioniri

100m
1. Ćirić Uroš – OŠ „Nadežda Petrović“, N.Beograd 11,70
2. Bogdanović Aleksandar – OŠ „Stojan Novaković“, Šabac 12,40
3. Janoško Dušan – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 12,58
4. Romić Nikola – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 12,61
5. Radosavljević Marko – OŠ „Milovan Glišić“, Valjevo 13,49
6. Ranković Andrej – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 13,79
7. Jovičić Jovan – OŠ „Vuk Karadžić“, Šabac 13,98

300m
1. Stalević Veljko – OŠ „Vuk Karadžić“, Surčin 39,98
2. Pisarević Mladen – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 40,55
3. Eminović Aleksa – OŠ „Vuk Karadžić“, Šabac 41,61
4. Ivanković Vukašin – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 42,57
5. Tomić Uroš – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 47,61
6. Pivić Luka – OŠ „Nadežda Petrović“, N.Beograd 56,04

800 m
1. Mauna Mirko – OŠ „Jovan Popović“, Sr.Mitrovica 2:11,00
2. Anastasijević Nikola – OŠ „Milan Rakić“, N.Beograd 2:12,57
3. Popović Lazar – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 2:13,05
4. Grković Mihailo – OŠ „Vuk Karadžić“, Šabac 2:19,57
5. Radojčić Bogdan – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 2:25,54
6. Nikić Andrija – OŠ „Nadežda Petrović“, N.Beograd 2:26,97
7. Vuković Filip – OŠ „Vladika Nikolaj Velimirović“, Valjevo 2:28,59
8. Vesić Nemanja – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 2:29,99

Štafeta 4*100m
1. Đorđev, Pivić, Ćirić, Jovković – OŠ „Nadežda Petrović“, N.Beograd 48,43
2. Romić, Ivanković, Milenković, Vukov – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 50,86
3. Jovičić, Jović, Dražić, Eminović – OŠ „Vuk Karadžić“, Šabac 53,62
4. Ranković, Marković, Stojanović, Branković – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 55,39

Skok u dalj
1. Đorđe Jovković – OŠ „Nadežda Petrović“, N.Beograd 5.97
2. Aleksandar Ranković – OŠ „Vladika Nikolaj Velimirović“, Valjevo 5.59
3. Ilija Vukov – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 5.45
4. Petar Gačić – OŠ „Vuk Karadžić“, Šabac 4,64
5. Ognjen Đukić – OŠ „Janko Veselinović“, Šabac 4.37
6. Nikola Milošević – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 4.20

Skok u vis
1. Filip Ašković – OŠ „Andra Savčić“, Valjevo 175
2. Filip Graić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 172
3. Tomislav Isailović – OŠ „Gornja Varoš“, Zemun 169
4. Petar Jović – OŠ „Vuk Karadžić“, Šabac 166
5. Miroslav Maletić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 150
6. Matija Poljanica – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 150
7. Milan Stanojević – OŠ „Nadežda Petrović“, N.Beograd 150

Bacanje kugle
1. Miloš Blagojević – OŠ „Vojvoda Radomir Putnik“, Beograd 13,28
2. Nikola Milanović – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 12,36
3. Stefan Dražić – OŠ „Vuk Karadžić“, Šabac 12,32
4. Matija Alimpić – OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo 11,24
5. Stefan Ninković – OŠ „Nadežda Petrović“, N.Beograd 9,15
6. Nikola Petronić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica /

Ekipno:
1. OŠ „Vuk Karadžić“, Šabac
2. OŠ „V.Dugošević“, Ruma
3. OŠ „Nadežda Petrović“, N.Beograd
4. OŠ „Prva osnovna škola“, Valjevo

DSC02896

DSC02899

Omladinke

100m
1. Vuletić Tamara – „Sportka Gimnazija“, Beograd 12,64
2. Ninković Tamara – „Zemunska Gimnazija“, Zemun- 12,95
3. Šubatlija Jovana – SMŠ „Draginja Nikšić“ Sr.Mitrovica 13,46
4. Bogićević Milica – MŠ „dr. Andra Jovanović“, Šabac 14,51

400m
1. Bjelić Sonja – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 1:02,09
2. Lukić Marija – „Peta beogradska gimnazija“, Beograd 1:03,35
3. Živanović Marija – MŠ „dr. Andra Jovanović“, Šabac 1:04,84
4. Vasić Isidora – „Šabačka gimnazija“, Šabac 1:06,97
5. Mitrović Ana – „Ekonomska škola“, Šabac 1:13,90
6. Plazanić Nataša – „Zemunska Gimnazija“, Zemun 1:15,65
7. Đuković Dragana – „Poljoprivredna škola sa domom učenika“, Valjevo 1:16,32
8. Biorac Melanija – SMŠ „Draginja Nikšić“ Sr.Mitrovica 1:17,15

800m
1. Golubović Milica – „Škola primenjenih umetnosti“, Šabac 2:21,82
2. Tadić Ivana – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica 2:31,11
3. Vasilić Miljana – MŠ „dr. Andra Jovanović“, Šabac 3:04,30
4. Ašković Anastasija – „Zemunska Gimnazija“, Zemun 3:11,77
5. Urošević Ivana – „Poljoprivredna škola sa domom učenika“, Valjevo 3:22,89
6. Vuletić Nikola – SMŠ „Draginja Nikšić“ Sr.Mitrovica 3:41,70

4*100m
1. Nikolić, Stevčić, Radović, Nonković – „Zemunska Gimnazija“ , Zemun 52,98
2. Živanović, Bogićević, Jevtić, Paunić – MŠ „dr. Andra Jovanović“, Šabac 54,26
3. Tepavac, Novevski, Rašević, Šubatlija – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr.Mitrovica 54,55

Skok u vis
1. Tamara Paunić – MŠ„dr. Andra Jovanović“, Šabac 154
2. Marta Kljajić – „Sportska Gimnazija“, Beograd 151
3. Dimić Maja – SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma 154
4. Aleksandra Stevčić – „Zemunska Gimnazija“ , Zemun 136
5. Rašević Nikolina – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr.Mitrovica 125

Skok u dalj
1. Slavica Novevski – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr.Mitrovica 5,44
2. Bojana Petrović – „X beogradska gimnazija“, N.Beograd 5, 25
3. Mina Jevtić – MŠ„dr. Andra Jovanović“, Šabac 4,88
4. Nađa Radović – „Zemunska Gimnazija“ , Zemun 4,75

Bacanje kugle
1. Katarina Gačević – MŠ„dr. Andra Jovanović“, Šabac 10, 03
2. Danijela Stanojčev – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr.Mitrovica 7,85
3. Anja Nikolić – „Zemunska Gimnazija“ , Zemun 7,75
4. Nikoleta Filipović – Geološka i hidrometeorološka škola „Milutin Milanković“, Beograd 7,55
5. Danijela Simeunović – „Poljoprivredna škola sa domom učenika“, Valjevo 7,20

Ekipno:
1. MŠ „dr. Andra Jovanović“, Šabac
2. „Zemunska Gimnazija“ , Zemun
3. SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr.Mitrovica

Omladinci

100m
1. Milić Stefan – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica 11,10
2. Macanović Aleksandar – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 11,55
3. Ilić Stefan – „Druga ekonomska škola“, Beograd 11,65
4. Džagić Đorđe – „Ekonomska škola“, Šabac 11,67
5. Vojinović Marko – „XIII beogradska gimnazija“ Beograd 12,18
6. Petrović Drako – „Poljoprivredna škola sa domom učenika“, Valjevo 12,72

400m
1. Stojoski Jovan – „Arhitektonska tehnička škola“, Beograd 50,90
2. Blagojević Marko – „PŠH“, Sr.Mitrovica 52,61
3. Despotović Đorđe – „Posavotamnavska škola“, Vladimirci
4. Lazaerević Slavoljub – „Ekonomska škola“, Šabac 53,93
5. Milošević Nemanja – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 55,62
6. Vasiljević Dušan – „XIII beogradska gimnazija“ Beograd 1:01,44
7. Pantelić Vladimir – „Tehnička škola“, Valjevo 1.10,79

1000m
1. Malešević Miloš – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 2:43,49
2. Klempić Damir – „Prva beogradska gimnazija“, Beograd 2:44,84
3. Stefanović Marko – „Ekonomska škola“, Šabac 2:59,98
4. Novaković Dejan – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 3:04,24
5. Radanović Nikola – „XIII beogradska gimnazija“ Beograd 3:11,63

4*100m
1. Macanović, Babić, Milošević, Petrić – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 46,65
2. Džagić, Lazarević, Pavlović, Vučetić – „Ekonomska škola“, Šabac 47,14
3. Gavrić, Bilibajkić, Milošević, Vojinović – „XIII beogradska gimnazija“ Beograd 47,47

Skok u vis
1. Jamin Halili – „Tehnička škola GSP“, Beograd 198
2. Mitrović Miloš – STŠ „Nikola Tesla“, Sr.Mitrovica 198
3. Pavlović Nemanja – „Ekonomska škola“, Šabac 192
4. Đokić Jovan – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 165
5. Aleksa Kozić – „XIII beogradska gimnazija“ Beograd 160

Skok u dalj
1. Saša Babić – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 6.70
2. Petar Škiljo – „Zemunska Gimnazija“ , Zemun 6.33
3. Aleksandar Rosić – „Ekonomska škola“, Šabac 5.97
4. Milošević Miloš – „XIII beogradska gimnazija“ Beograd 5.73

Bacanje kugle
1. Petrić Uroš – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 15,68
2. Mladen Đurđević – „Ekonomska škola“, Šabac 12,45
3. Nemanja Gordić – „Saobraćajno – tehnička škola“, Beograd 11,84
4. Dušan Ivković – „XIII beogradska gimnazija“ Beograd 10,45
5. Uroš Selenić – „Poljoprivredna škola sa domom učenika“, Valjevo 8,94

Ekipno:
1. EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica
2. „Ekonomska škola“, Šabac
3. „XIII beogradska gimnazija“ Beograd

You may also like