Kalendar školskih takmičenja

Sremska Mitrovica – U vremenskom periodu od januara do juna ove godine biće održan niz sportskih takmičenja kako za osnovne, tako i za srednje škole. Takmičenja će biti gradska, okružna i međuokružna.

Kalendar školskih takmičenja za period januar – jun 2016. godine.

FEBRUAR:

Skijanje: Gradsko i okružno prvenstvo (Divčibare)

Odbojka: Gradsko prvenstvo (PSC „Pinki“)
Pioniri: 03.02.2016. 09.30 – 14.30 č.
Pionirke: 10.02.2016. 09.30 – 14.30 č.
11.02.2016. 09.30 – 14.30 č.

odbojka2
Streljaštvo: Gradsko prvenstvo (Gradska streljana „Ž.R.Zuc“)
Pioniri i pionirke: 29.02.2016. 09.00 č.
Omladinci i omladinke: 29.02.2016. 11.00 č.

MART:

Rukomet: Gradsko prvenstvo (PSC „Pinki“)
Pioniri: 24.02.2016. 09.30 – 13.30 č.
Pionirke: 25.02.2016. 09.30 – 13.30 č.
Omladinci: 01.03.2016. 09.00 – 13.00 č.
Omladinke: 02.03.2016. 09.30 – 13.30 č.

Rukomet: Okružno prvenstvo (PSC „Pinki“)
Pioniri: 09.03.2016. 09.30 – 14.00 č.
Omladinke: 10.03.2016. 09.00 – 13.30 č.

Gimnastika: Gradsko prvenstvo (SD „Sremska Mitrovica“)
Pioniri i pionirke: 16.03.2016. 09.00 č.
Omladinci i omladinke: 17.03.2016. 09.00 č.

Gimnastika: Okružno i međuokružno prvenstvo (SD „Sremska Mitrovica“)
Osnovne škole: 23.03.2016. 10.00 č.
Srednje škole: 24.03.2016. 10.00 č.

kosarkaska_loptal_706916376

Košarka: Gradsko prvenstvo (PSC „Pinki“)
Omladinke: 18.03.2016. 09.00 – 13.00 č.
Omladinci: 22.03.2016. 08.30 – 12.30 č.
Pionirke: 23.03.2016. 09.30 – 14.30 č.
Pioniri: 24.03.2016. 09.30 – 14.30 č.

Košarka: Okružno prvenstvo (PSC „Pinki“)
Omladinke: 30.03.2016. 09.30 – 14.30 č.
Pioniri: 31.03.2016. 09.30 – 14.30 č.

APRIL:

Atletika: Gradsko prvenstvo (Atletski stadion)
Pioniri i pionirke: 06.04.2016. 10.00 č.
Omladinci i omladinke: 06.04.2016. 13.00 č.

Atletika: Okružno prvenstvo (Atletski stadion)
Osnovne i srednje škole: 14.05.2016. 10.00 č.

Atletika: Okružno prvenstvo (Atletski stadion)
Osnovne i srednje škole: 19 .05.2016. 10.00 č.

Male Olimpijske igre: Gradsko prvenstvo (PSC „Pinki“)
I razred: 21.04.2016. 09.00 č.
II razred: 21.04.2016. 10.30 č.
III razred: 21.04.2016. 12.00 č

Tenis: Gradsko prvenstvo (lokacija i termin po dogovoru)
Osnovne i srednje škole

DŽudo: Gradsko prvenstvo (lokacija i termin po dogovoru)
Osnovne i srednje škole

You May Also Like