Sremska Mitrovica – Proteklog vikenda na sremskomitrovačkom Gradskom atletskom stadionu održan je „Letnji miting prijateljstva“.

Na ovom takmičenju učestvovali su članovi tri atletska kluba iz Sremske Mitrovice i to članovi AK „Srem“, AK „Sirmium“ i AK „Univerzal“. Organizator takmičenja je AK „Srem“.

REZULTATI:

Devojčice:

60m, devojčice 2009. i mlađe, W -0,5; -0,4
rb Ime i prezime god. klub rez.
4 Dražin Aleksandra 10 SSM 13.38
6 Karastanković Bojana 09 UNIV 13.69
7 Plavšić Nikolina 09 SSM 13.74
8 Ilić Mia 10 SSM 14.96
10 Vušović Sonja 09 UNIV 19.41

DSCN3642

60m, devojčice 2008., W +0,2; -0,9
rb Ime i prezime god. klub rez.
10 Maksimović Miona 08 SSM 11.77
12 Nedić Lana 08 SSM 18.24

60m, devojčice 2007., W +0,7; -0,2
rb Ime i prezime god. klub rez.
4 Čonić Teodora 07 SSM 10.41
16 Panić Ana 07 SSM 11.98

60m, devojčice 2006., W +1,2; +0,6; +0,6; -0,2
rb Ime i prezime god. klub rez.
7 Jovanović Elena 06 SSM 10.23
15 Komadinović Jovana 06 SSM 10.40
18 Dražin Teodora 06 SSM 10.59
21 Vuletić Jana 06 SSM 11.35

60m, devojčice 2005., W-0,3; -0,3
rb Ime i prezime god. klub rez.
3 Ordagić Nađa 05 SSM 10.06

60m, devojčice 2004., W -0,1; +0,5; +0,1
rb Ime i prezime god. klub rez.
4 Marinković Mila 04 SSM 9.37
7 Lajić Ivona 04 SSM 9.63
8 Popovic Vanja 04 SSM 9.65
12 Kostadinović Danijela 04 SSM 10.17

200m, devojčice 2009. i mlađe
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Škorić Katarina 09 SSM 43.72
3 Plavšić Nikolina 09 SSM 50.91

DSCN3655

200m, devojčice 2008.
rb Ime i prezime god. klub rez.
5 Maksimović Miona 08 SSM 42.29
6 Dumančić Aleksandra 08 SSM 42.33
8 Skakioć Iva 08 SSM 43.21

200m, devojčice 2007.
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Čonić Teodora 07 SSM 36.29
5 Kovačević Teodora 07 SIR 38.35
6 Dević Nikolina 07 SSM 39.14

300m, devojčice 2006.
rb Ime i prezime god. klub rez.
7 Jovanović Elena 06 SSM 59.47
13 Gatalica Anastasija 06 SSM 1.06.50
300m, devojčice 2005.
rb Ime i prezime god. klub rez.
3 Simić Milana 05 SSM 54.04
9 Erak Milica 05 SIR 1.12.67

300m, devojčice 2004.
rb Ime i prezime god. klub rez.
4 Marinković Mila 04 SSM 52.40
8 Lazić Ivana 04 UNI 59.49
9 Radišić Anastasija 04 SSM 1.03.12

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2009. i mlađe
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Škorić Katarina 09 SSM 2,62
4 Dražin Aleksandra 10 SSM 2,10
6 Ilić Mia 10 SSM 1,66

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2008.
rb Ime i prezime god. klub rez.
6 Skakić Iva 08 SSM 2,72
7 Dumančić Aleksandra 08 SSM 2,63

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2007.
rb Ime i prezime god. klub rez.
3 Kovačević Teodora 07 SIR 2,96
5 Dević Nikolina 07 SSM 2,88
8 Panić Ana 07 SSM 2,24
9 Nikolić Isidora 07 SSM 1,89

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2006.
rb Ime i prezime god. klub rez.
5 Komadinović Jovana 06 SSM 3,30
9 Gatalica Anastasija 06 SSM 2,61
13 Vuletić Jana 06 SSM 2,84
14 Dražin Teodora 06 SSM 2,88

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2005.
rb Ime i prezime god. klub rez.
3 Simić Milana 05 SSM 3,67
4 Miljković Mila 05 SSM 3,49
7 Karastanković Nina 05 SSM 3,34
11 Majstorović Jelena 05 SSM 3,06
12 Zec Marija 05 SIR 3,02
16 Erak Milica 05 SIR 2,63

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2004.
rb Ime i prezime god. klub rez.
4 Popovic Vanja 04 SSM 3,97
6 Lajić Ivona 04 SSM 3,85
10 Radišić Anastasija 04 SSM 3,47
11 Lazić Ivana 04 UNI 3,29
12 Kostadinović Danijela 04 SSM 3,27
13 Čonić Tamara 04 SSM 3,09
19 Radovanović Maša 04 UNI 1,96

Bacanje vorteksa, devojčice 2005.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Miljković Mila 05 SSM 32,03
5 Majstorović Jelena 05 SSM 25,83
6 Karastanković Nina 05 SSM 23,42
9 Panić Jelena 05 SSM 16,90

Bacanje vorteksa, devojčice 2004.
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Krnjević Lana 04 SSM 37,19
3 Borić Ikonija 04 SSM 35,65
4 Čonić Tamara 04 SSM 24,90

Mlađe pionirke:

60m, mlađe pionirke 2002/03., W +0,1; +0,0
rb Ime i prezime god. klub rez.
4 Lajić Anja 03 SSM 8.64
14 Stojanović Nina 03 SIR 10.50

300m, mlađe pionirke 2002/03.
rb Ime i prezime god. klub rez.
5 Stankić Nevena 02 UNI 51.74
Maslać Marija 03 UNI NS
600m, mlađe pionirke 2002/03.
rb Ime i prezime god. klub rez.
7 Đuranović Leontina 03 SSM 2.15.97

Skok u dalj iz zone odskoka (80cm), mlađe pionirke 2002/03.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Radojević Jovana 02 SSM 4,84
4 Lajić Anja 03 SSM 4,53
6 Bertok Sara 03 SSM 4,39

Skok u vis, mlađe pionirke 2002/03.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Poznanović Željka 02 SSM 140

Bacanje vorteksa, mlađe pionirke 2002/03.
rb Ime i prezime god. klub rez.
3 Kovačić Anđela 03 SSM 41,68
5 Bertok Sara 03 SSM 40,78
9 Stojanović Nina 03 SIR 24,10

Kugla (2kg), mlađe pionirke 2002/03.
rb Ime i prezime god. klub rez.
4 Krstić Natalija 03 SSM 8,80

DSCN3650

Starije pionirke:

100m, starije pionirke 2000/01., W +0,1
rb Ime i prezime god. klub rez.
7 Nedaković Jelena 01 UNI 15.25
8 Velbl Ivana 01 SSM 16.51

600m, starije pionirke 2000/01.
rb Ime i prezime god. klub rez.
6 Tadić Ivana 00 UNI 1.47.88
7 Šuman Nikolina 01 SSM 1.51.78

1500m, starije pionirke 2000/01.
rb Ime i prezime god. klub rez.
5 Matić Bosa 01 SSM 6:48,19

Skok u vis, starije pionirke 2000/01.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Topalović Milica 01 SSM 125
3 Nedaković Jelena 01 UNI 120

Koplje (400g), starije pionirke 2000/01.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Stanimirović Sara 00 SSM 43,44
3 Dasović Mirjana 01 SSM 39,40

Kugla (3kg), starije pionirke 2000/01.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Jovanović Tamara 01 SSM 11,96

Dečaci:

60m, dečaci 2009. i mlađi, W +0,7
rb Ime i prezime god. klub rez.
4 StanimirovićAleksandar 09 SSM 15.52

60m, dečaci 2008., W -0,8; +0,1
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Žigmundovac Aleksa 08 SSM 11.04
6 Zeljković Vladimir 08 SSM 11.18
10 Vladisavljević Ognjen 08 SSM 11.73
13 Birovljev Mateja 08 SSM 14.60

60m, dečaci 2007.; W-0,7; +1,1
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Đaković Lazar 07 SSM 10.21
3 Blagojević Ognjen 07 SSM 10.61
5 Popović Nikola 07 SIR 11.17
8 Vesković Dušan 07 SSM 12.25

60m, dečaci 2006., W+0,8; -0,2
rb Ime i prezime god. klub rez.
3 Pavlović Stefan 06 SIR 10.14
4 Kuridža Marko 06 SIR 10.26
5 Andrić Lazar 06 SSM 10.29
7 Krsmanović Filip 06 SIR 11.38
8 Dragojlović Uroš 06 SSM 11.64
9 Topić Mitar 06 SSM 12.19

60m, dečaci 2005.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Marinković Vuk 05 SSM 9.01
7 Blagojević Uroš 05 SSM 9.69
13 Miljković Lazar 05 SSM 11.28

DSCN3656

60m, dečaci 2004., W +0,5; -0,4
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Šuman Vuk 04 SSM 8.96
8 Mađarovski Stefan 04 UNI 9.60
200m, dečaci 2009. i mlađi
rb Ime i prezime god. klub rez.
3 StanimirovićAleksandar 09 SSM 54.16
Lazić Strahinja 09 SIR NS

200m, dečaci 2008.
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Jeftić Aleksandar 08 UNI 38.86
7 Zeljković Vladimir 08 SSM 41.72
8 Žigmundovac Aleksa 08 SSM 42.71
10 Canjar Borjan 08 SSM 43.65
11 Babić Mihajlo 08 UNI 47.57

200m, dečaci 2007.
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Đaković Lazar 07 SSM 35.81
4 Ilić Milenko 07 SSM 37.66
5 Blagojević Ognjen 07 SSM 37.84
6 Božić Jovan 07 SSM 38.23
8 Krnjević Luka 07 SSM 42.22

300m, dečaci 2006.
rb Ime i prezime god. klub rez.
6 Andrić Lazar 06 SSM 1.00.15

300m, dečaci 2005.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Marinković Vuk 05 SSM 47.66
5 Blagojević Uroš 05 SSM 53.33

300m, dečaci 2004.
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Šuman Vuk 04 SSM 46.90

Skok u dalj iz zone odskoka, dečaci 2008.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Jeftić Aleksandar 08 UNI 2,89
2 Canjar Borjan 08 SSM 2,74
3 Vladisavljević Ognjen 08 SSM 2,68
7 Babić Mihajlo 08 UNI 2,30
8 Birovljev Mateja 08 SSM 1,97
9 Savić Dušan 08 SSM NS

Skok u dalj iz zone odskoka, dečaci 2007.
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Ilić Milenko 07 SSM 3,18
3 Božić Jovan 07 SSM 3,03
4 Krnjević Luka 07 SSM 2,84
5 Mitrović Filip 07 SSM 2,82
6 Popović 07 SIR 2,77
8 Vesković Dušan 07 SSM 2,19

Skok u dalj iz zone odskoka, dečaci 2006.
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Kuridža Marko 06 UNIV 3,46
7 Dragojlović Uroš 06 SSM 2,57
8 Topić Mitar 06 SSM 2,55

Skok u dalj iz zone odskoka, dečaci 2005.
rb Ime i prezime god. klub rez.
8 Babić Nemanja 05 UNI 3,14

Skok u dalj iz zone odskoka, dečaci 2004.
rb Ime i prezime god. klub rez.
3 Tomašević Ilija 04 SSM 3,80
6 Topić Đorđe 04 SSM 3,54

Bacanje vorteksa, dečaci 2005.
rb Ime i prezime god. klub rez.
3 Miljković Lazar 05 SSM 30,11
4 Babić Nemanja 05 UNI 29,26

DSCN3657

Bacanje vorteksa, dečaci 2004.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Topić Đorđe 04 SSM 44,80
2 Drljača Siniša 04 SSM 43,28
3 Mađarovski Stefan 04 UNI 39,30
6 Tomašević Ilija 04 SSM 32,34

Mlađi pioniri:

800m, mlađi pioniri 2002/03.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Lazić Uroš 02 UNI 2:27,90

Bacanje vorteksa, mlađi pioniri 2002/03.
rb Ime i prezime god. klub rez.
5 Blagojević Dejan 03 SSM 39,03

Stariji pioniri:

100m, stariji pioniri 2000/01. W -2,0; +0,5
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Jorgić Nemanja 00 SIR 11.88
6 Sekulić Aleksandar 00 SIR 12.90

300m, stariji pioniri 2000/01.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Jorgic Nemanja 00 SIR 38.50
3 Sekulić Aleksandar 00 SIR 40.88

2000m, stariji pioniri 2000/01.
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Mauna Mirko 01 SSM 6.35.45

Skok u dalj , stariji pioniri 2000/01.
rb Ime i prezime god. klub rez.
2 Antunović Dejan 00 UNI 4,39
Skok u vis, stariji pioniri 2000/01.
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Stević Slavko 00 SSM 165

Koplje (600g), stariji pioniri 2000/01.
rb Ime i prezime god. klub rez.
3 Antunović Dejan 00 UNI 33,54

Skok motkom Ž
rb Ime i prezime god. klub rez.
1 Drljača Maja 00 SSM 260
2 Veselinović Sanja 99 SSM 250

Skraćenice klubova učesnika:
SSM-Srem, Sremska Mitrovica
SIR- Sirmium, Sremska Mitrovica
UNI- Univerzal, Sremska Mitrovica

Možda Vam se svidi i