Sremska Mitrovica- Zbog problema sa uličnom rasvetom, koji su u Sremskoj Mitrovici evidentni nekoliko dana unazad, juče je u Gradskoj kući održan sastanak gradonačelnika Sremske Mitrovice, Branislava Nedimovića, sa predstavnicima Javnog Preduzeća Direkcija za izgradnju grada Sremska Mitrovica, Javnog komunalnog preduzeća „Komunalije“ i Elektrodistribucije Sremska Mitrovica.
Od nedelje, 14. juna uočeni su problemi sa uličnom rasvetom, koja nije radila u većini ulica u Sremskoj Mitrovici ali i na Gradskoj plaži, i veliki broj građana je prijavio ove probleme ED Sremska Mitrovica.
Dežurne ekipe Elektrodistrubucije su po nalogu JKP „Komunalije“ izašle na teren i uočeno je da su na velikom broju trafo stanica pregoreli osigurači.
Nakon jučerašnjeg sastanka svi sporni osigurači su zamenjeni novim, a kako smo saznali iz ED Sremska Mitrovica do prestanka rada ulične rasvete je došlo zbog nevremena koje se u Sremskoj Mitrovici dogodilo u noći između nedelje i ponedeljka.