Sremska Mitrovica – U foajeu Poslovno sportskog centra “Pinki” u Sremskoj Mitrovici juče je održano izvlačenje parova za 28. Međunarodni futsal turnir.

Ove godine na turniru će učestvovati ukupno 120 ekipa koje će se takmičiti u šest kategorija.
Parovi su se izvlačili za kategorije omladinaca, seniora, mlađih i starijih veteran, dok će izvlačenje parova za mlađe selekcije, pionire i kadete, biti održano u petak, 25. decembra, za vreme zimskog raspusta.

20151218_190225

U konkurenciji seniora prijavljeno je 42 ekipe koje će biti podeljene u grupe od po tri ekipe. Igra se po principu “svako sa svakim”, a prve dve ekipe idu u dalji rang takmičenja.

Raspored ekipa seniora po grupama:

GRUPA „A“
1 – FK „Hajduk“ Divoš
2 – FK „Sloboda“ Šašinci
3 – Buregdžinica „Kukić“ Sremska Mitrovica

GRUPA „B“
1 – FK „Srem“Sremska Rača
2 – „Popović Trejd“ Sremska Mitrovica
3 – „Botafogo“ Novi Beograd

GRUPA „C“
1 – „Komunalije“ Sremska Mitrovica
2 – MUP Sremska Mitrovica
3 – FK „Sloga“ Čalma

GRUPA „D“
1 – Demokratska stranka Sremska Mitrovica
2 – „Alternativo“ Ugljevik
3 – KMF „Euro Motus“ Beograd

GRUPA „E“
1 – „Mega Palata“ Sremska Mitrovica
2 – „Žaba i drugari“ Laćarak
3 – FK „Radički“ Sremska Mitrovica

GRUPA „F“
1 – FK „BSK“ Bešenovo
2 – FK „Budućnost“ Salaš Noćajski
3 – „Hrana Produkt“ Salaš Noćajski

GRUPA „G“
1 – FK „Mitros“ Sremska Mitrovica
2 – ŽFK „Sremice“ Sremska Mitrovica
3 – „Dadex“ Sremska Mitrovica

GRUPA „H“
1 – Mesara „Janjić“ Šid
2 – „Sind“ Šabac
3 – OFK „Grgurevci“ Grgurevci

GRUPA „I“
1 – FK „Noćaj“ Noćaj
2 – „Lampone Meridian“ Novi Sad
3 – Garnizon Sremska Mitrovica

GRUPA „J“
1 – „Manđelošani“ Manđelos
2 – „Agropapuk“ Šid
3 – „Star Šped“ Sremska Mitrovica

GRUPA „K“
1 – Sportske kladionice „Tenerife“ Beograd
2 – FK „Planinac“ Ležimir
3 – KPZ Sremska Mitrovica

GRUPA „L“
1 – FK „Napredak“ Šuljam
2 – „Dinara – Drina – Dunav“ Sremska Mitrovica
3 – „Teđi Čantavir“ Bajmok

GRUPA „M“
1 – KMF „U-21“ Ugljevik
2 – FK „Fruškogorac“ Manđelos
3 – „Finagra DOO“ Sremska Mitrovica

GRUPA „N“
1 – FK „Trgovački“ Sremska Mitrovica
2 – SPO Srem Sremska Mitrovica Ruma
3 – Optika „Kuburić“ Sremska Mitrovica

GRUPA „O“
1 – „Zrno Produkt“ Loznica
2 – Vatrogasci Sremska Mitrovica
3 – Banovo Polje

Raspored ekipa omladinaca po grupama:

GRUPA „A“
1 – „VS Bavet Friš Korp“ Kuzmin
2 – Mladi naprednjaci Laćarak
3 – „Dogana 2000 Šid“ Šid

GRUPA „B“
1 – Gvožđara „Ineks“ Šid
2 – FK „LSK“ Laćarak
3 – „Noćajski talenti“ Noćaj

GRUPA „C“
1 – „Crna furija“ Sremska Mitrovica
2 – „Sambi – Taski“ Sremska Mitrovica
3 – FK „Sloga“ Zasavica

GRUPA „D“
1 – Klanica „Nedeljković“ Šašinci
2 – Auto praonica „Lješić“ Veliki Radinci
3 – „No nejm“ Kuzmin

GRUPA „E“
1 – „Maisa Dur“ Sremska Mitrovica
2 – Mašinska obrada „Radosavljević“ Sremska Mitrovica

Raspored ekipa mlađih veterana po grupama:

GRUPA „A“
1 – „Petko Šped“ Sremska Mitrovica
2 – „Drvodeljac“ Varda Laćarak
3 – „Gold sped i Dolče kaza“ Sremska Mitrovica

GRUPA „B“
1 – „Manđelošani“ Manđelos
2 – „PVC Stolarija“ Manđelos
3 – „Mitroprevoz“ Sremska Mitrovica

GRUPA „C“
1 – „Posle popisa“ Sremska Mitrovica
2 – „Nekad i sad“ Ruma

GRUPA „D“
1 – „Portugalci“ Sremska Mitrovica
2 – „Domis enterijeri“ Sremska Mitrovica

GRUPA „E“
1 – „Krajburg“ Sremska Mitrovica
2 – „Hrana produkt“ Salaš Noćajski

Raspored ekipa starijih veterana po grupama

GRUPA „A“
1 – „Otpisani“ Sremska Mitrovica
2 – „Pitomi Zeka“ Banovo Polje
3 – „Tehničari“ Sremska Mitrovica

GRUPA „B“
1 – Dok“ Šabac
2 – Gradski“ Šabac
3 – Menjačnica „Dolar“ Šabac

GRUPA „C“
1 – „SIM Market“ Sremska Mitrovica
2 – „Agropetrol“ Sremska Mitrovica
3 – „POP Petrol“ Sremska Mitrovica

Početak turnira zakazan je za nedelju, 20. decembar. U 17:00 časova zakazan je početak prve utakmice u konkurenciji seniora i to između ekipa “Žaba i drugari” i FK “Radnički”. U 18:00 časova odigraće se revijalna utakmica između pionira ŠF “Sirmium”, dok će sat vremena kasnije, odnosno u 19:00 časova početi polufinalna utakmica Kupa Vojvodine u Futsalu između GKMF “Deus rolplast Mošić” i KMF “Vršac” iz Vršca.

Novčane nagrade biće dodeljene za osvojeno prvo mesto u svim kategorijama sem pionira. U svim kategorijama biće dodeljeni i pehari za najboljeg igrača, strelca, golmana. Novčana nagrada za osvojeno prvo mesto u konkurenciji seniora je 600.000 dinara.
Cena dnevne ulaznice iznosiće 100 dinara, dok je cena ulaznice za sve dane turnira 1.500 dinara.

Možda Vam se svidi i