Sremska Mitrovica – Usvojene rang liste uspešnosti takmičara po proizvodnjama.

Odbor za takmičenje zemljoradnika Srema, pri Sremskoj privrednoj komori, usvojio je rang liste uspešnosti takmičara po proizvodnjama.

Za sada su poznata imena rekordera u gajenju  ozime pšenice, ječma, ovsa, tritikale, kukuruza,  soje, suncokreta, šljiva, krušaka, grožđa, bresaka, lubenica, dinja, kao i u proizvodnji junadi i svinja.

Psenica

 

Rangl liste najuspešnijih u proizvodnji mleka, šećerne repe i duvana biće naknadno usvojene.

U ovogodišnjem takmičenju učestvovalo je 220 zemljoradnika, a završna svečanost – Sabor zemljoradnika Srema, biće održan 28. februara u Sremskoj Mitrovici.

Rang liste:

А) ПРОИЗВОДЊА ПШЕНИЦЕ

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Сорта

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

до

3 ха

преко        3 ха

1.

Ненад Радуловић Рума Звездана

2,00

10.864

1

2.

Хранислав Бељин Добринци Звездана

1,50

10.412

2

3.

Ђорђе Марић Ириг Апач

1,00

10.300

3

4.

Мирослав Андрић Рума Звездана

1,00

  9.879

4

5.

Ђорђе Малетоћ Вогањ Звездана

2,30

  9.764

5

6.

Владица Савановић Вогањ Симонида

3,00

  9.517

6

7.

Светозар Нинковић Доњи Петровци Симонида

1,61

  9.303

7

8.

Столе Делић Вогањ Симонида

2,30

  9.275

8

9.

Миленко Анђелић Вогањ Драгана

2,00

  9.123

9

10.

Жарко Радојчић Шашинци Звездана

2,30

  8.826

10

11.

Милан Аћимовић Лаћарак Апач

1,12

  8.797

11

12.

Драган Аврамовић Доњи Петровци Ренесанса

0,87

  8.759

12

13.

Живан Кузмановић Вогањ Звездана

2,30

  8.739

13

14.

Милошевић Миодраг Ириг Симонида

1,00

  8.500

14

15.

Ђордје Јеремић Прхово Симонида

2,32

  8.466

15

16.

Dушан Живчић Вогањ Драгана

1,00

  8.433

16

17.

Јовица Дорошки Вогањ Ингениа

2,00

  8.346

17

18.

Иван Нађ Ириг Ренесанса

1,00

  8.300

18

19.

Животин Нестор Ириг Ренесанса

3,00

  8.300

19

20.

Јово Требовац Чалма Арлекин

2,88

  8.000

20

21.

Драган Кузмановић Вогањ Звездана

1,00

  7.976

21

22.

Никола Мишковић Вогањ Симонида

3,00

  7.963

22

23.

Лазар Лилић Bуђановци Симонида

2,30

  7.960

23

24.

Филип Oпачић Pопинци Победа

2,32

  7.956

24

25.

Жељко Живановић Лаћарак Арлекин

1,15

  7.809

25

26.

Бранко Рашић Доњи Петровци Апач

0,86

  7.476

26

27.

Миша Вицјан Стара Пазова Апач

0,79

  7.411

27

28.

Ђорђе Дагојловић Краљевци Ренесанса

1,16

  7.314

28

29.

Богдан Станивуковић Чалма Симонида

1,50

  7.140

29

30.

Мирослав Јокић Краљевци Европа 90

1,74

  7.127

30

31.

Иван Шијачки Краљевци Симонида

1,74

  6.730

31

32.

Ненад Вилотић Краљевци Победа

2,30

  6.451

32

33.

Душан Дудуковић Краљевци Звездана

2,87

  6.393

33

34.

Павле Ненадовић Вогањ Звездана      16,00

10.193

1

35.

Спасоје Марђелошки Вогањ Звездана

4,00

  9.019

2

36.

Димитрије Савановић Вогањ Звездана      10,00

  9.013

3

37.

Миодраг Лазић Голубинци Звездана    130,00

  8.752

 

4

38.

Срђан Ковачевић Голубинци Звездана

3,10

  8.677

5

39.

Небојша Кошутић Буђановци Звездана

4,00

  8.593

6

40.

Илија Богојевић Ириг Звездана

5,00

  8.500

7

41.

Драган Гмизић Сибач Симонида

5,50

  8.262

8

42.

Ђорђе Лаћарац Мала Ремета Симонида

5,00

  8.102

9

43.

Милорад Иброчић Ириг Ренесанса

4,00

  8.100

10

44.

Марко Бабић Ср.Михаљевци Алинеа      10,00

  7.998

11

45.

Небојша Драгојловић Голубинци Звездана      20,00

  7.936

12

46.

Драган Смиљанић Буђановци НС 40С

4,60

  7.866

13

47.

Драгиша Грујић Сибач Апач      10,00

  7.804

14

48.

Мирослав Јовановић Брестач Симонида

8,50

  7.800

15

49.

Александар Лепотић Буђановци Звездана

3,45

  7.600

16

50.

Миленко Антић Краљевци НС Рана 5      12,50

  7.554

17

51.

Никола Кричка Чалма Апач

6,78

  7.231

18

52.

Ђордје Михајловић Краљевци Симонида      10,00

  7.182

19

53.

Живан Даниловић Кузмин Симонида      25,00

  7.070

20

54.

Драган Антић Краљевци Европа

7,98

  7.057

21

55.

Бранислав Контић Доњи Петровци НС 40С

4,00

  7.029

22

56.

Никола Аднађевић Краљевци Звездана

4,00

  6.200

23

57.

Жељко Миловановић Краљевци Симонида

3,24

  5.565

24

 

 

 

Б) ПРОИЗВОДЊА ЈЕЧМА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Сорта

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

 

1.

Миливој Стајић Голубинци НС 565

0,79

9.050

1

2.

Душан Савановић Вогањ Нониус

3,00

9.037

2

3.

Сава Лазаревић Путинци НС 313

1,14

7.123

3

4.

Зоран Требовац Чалма ЛГ Пасо

1,60

7.100

4

5.

Александар Личанин Белегиш НС 525

2,30

6.530

5

6.

Светозар Мрдјеновић Мали Радинци НС 313

0,87

4.402

6

 

 

В) ПРОИЗВОДЊА ОВСА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Сорта

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

 

1.

Биљана Поповић Голубинци Дунав

0,50

4.730

1

2.

Синиша Бељин Голубинци Дунав

1,00

4.700

2

3.

Рада Пекић Голубинци Дунав

0,58

4.570

3

4.

Стеван Видовић Голубинци Дунав

0,58

4.500

4

 

 

Г) ПРОИЗВОДЊА ТРИТИКАЛА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Сорта

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

 

1.

Зоран Поповић Добринци Одисеј

1,50

8.120

 

 

 

Д) ПРОИЗВОДЊА КУКУРУЗА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Хибрид

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

до

3 ха

преко  3 ха

1.

Мартин Дoмoњи Лакатош Стара Пазова НС 6102

2,30

12.371

1

2.

Станиша Јефтић Голубинци ДКЦ 5007

2,88

12.313

2

3.

Раденко Симић Кузмин Зенит

2,88

11.856

3

4.

Драган Лејић Доњи Петровци Пако

3,00

11.108

4

5.

Милош Савић Прхово НС 6030

2,00

11.099

5

6.

Милан Крнић Доњи Петровци ЗП 684

2,30

11.086

6

7.

Радован Кукић Лаћарак ПР НО1

2,80

10.996

7

8.

Никола Манојловић Добринци Пако

2,00

10.910

8

9.

Столе Делић Вогањ НС 6030

2,30

10.830

9

10.

Никола Милутиновић Рума НС 6102

2,00

10.820

10

11.

Душан Савановић Вогањ НС 6030

2,30

10.585

11

12.

Миле Буђановчанин Голубинци НС 6102

2,02

10.388

12

13.

Ђорђе Малетић Вогањ ПР С 38

2,30

10.231

13

14.

Стеван Вукајловић Добринци ЗП 606

3,00

  9.958

14

15.

Никола Мишковић Вогањ НС 6102

2,30

  9.931

15

16.

Милан Радуловић Рума НС 5043

2,00

  9.889

16

17.

Жарко Радојчић Шашинци НС 6102

1,00

  9.840

17

18.

Жељко Радуловић Рума НС 6010

1,50

  9.839

18

19.

Трифко Вуковић Краљевци НС 5051

3,00

  9.687

19

20.

Живан Кузмановић Вогањ НС 7020

2,30

  9.668

20

21.

Бранислав Контић Доњи Петровци АС 54

3,00

  9.428

21

22.

Димитрије Савановић Вогањ НС 6102

2,00

  9.250

22

23.

Слободан Бугарчић Краљевци НС 6030

1,72

  9.120

23

24.

Ружа Миловановић Краљевци НС 4023

1,00

  8.956

24

25.

Радивој Мирнић Чалма ЗП 606

1,00

  8.575

25

26.

Миленко Анђелић Вогањ НС 540

2,00

  8.350

26

27.

Ранко Малешевић Чалма ЗП 606

1,00

  8.245

27

28.

Драган Кузмановић Вогањ НС 540

1,00

  8.295

28

29.

Душан Живчић Вогањ НС 6030

2,00

  8.140

29

30.

Стеван Закић Доњи Петровци АС 72

2,88

  7.302

30

31.

Саша Босиљкић Краљевци ЗП 341

1,00

  6.850

31

32.

Славко Малетић Вогањ Нс 6102

3,17

12.670

1

33.

Спасоје Мардјелошки Вогањ НС 6043

7,00

12.650

2

34.

Ранко Гарић Доњи Петровци ЗП 606

4,60

11.870

3

35.

Небојша Кошутић Буђановци ПР НО1

7,50

11.700

4

36.

Рада Јелесић Буђановци ДКЦ 5276      15,00

11.504

5

37.

Драгољуб Лејић Доњи Петровци Пако

3,29

11.489

6

38.

Радован Секулић Прхово Хелико      20,00

11.435

7

39.

Жељко Живановић Лаћарак ПР 1114

6,20

11.153

8

40.

Жика Јовановић Буђановци Пако

4,89

11.050

9

41.

Синиша Ковачевић Голубинци НС 6030      10,00

10.998

10

42.

Бранислав Радовац Добринци Пако

4,00

10.821

11

43.

Јован Макитановић Кузмин НС 6102      10,00

10.736

12

44.

Саша Кромпић Буђановци ПР Ф 35

6,45

10.550

13

45.

Никола Кричка Чалма Агристер

6,40

10.523

14

46.

Зоран Требовац Чалма Луче

4,00

10.500

15

47.

Душко Алчаковић Путинци Пако

5,00

10.408

16

48.

Радослав Гагић Добринци Калимнос

5,00

10.362

17

49.

Радослав Филиповић Кузмин НС 6030

4,03

10.248

18

50.

Дарко Даниловић Кузмин НС 6102      30,00

10.048

19

51.

Срдјан Ковачевић Голубинци НС 640

4,00

  9.756

20

52.

Павле Ненадовић Вогањ ДКЦ  ПР    215,00

  9.650

 

21

53.

Радован Вукашиновић Краљевци НС 4023

9,00

  9.461

22

54.

Јован Михајловић Краљевци НС 4023

4,99

  8.265

23

55.

Васа Михајловић Чалма НС 6030

6,00

  8.043

24

56.

Драган Митровић Краљевци НС 4015

4,00

  7.558

25

57.

Ђорђе Лаћарац Мала Ремета ЗП 341

4,00

  7.430

26

58.

Зоран Мичић Доњи Товарник Маисадоур

3,11

  7.000

27

 

 

Ђ) ПРОИЗВОДЊА СУНЦОКРЕТА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Хибрид

 

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

до

3 ха

преко     3 ха

1.

Зоран Михајловић Добринци Барoло

2,00

5.960

1

2.

Миле Буђановчанин Голубинци Оскар

1,00

5.005

2

3.

Мишо Вицјан Стара Пазова Наома

0,57

4.956

3

4.

Маринко Драгојловић Краљевци Фантазија

1,00

4.917

4

5.

Зоран Мирковић Прхово Конди

2,50

4.750

5

6.

Зоран Цветковић Деч Л.Г. 56-65

2,00

4.550

6

7.

Бранислав Чикић Сибач Бароло

2,25

4.500

7

8.

Лазар Мирковић Брестач Душко

2,00

4.300

8

9.

Живко Ђуричић Купиново Веља

1,74

4.100

9

10.

Срђан Ковачевић Голубинци Оскар      18,80

5.822

1

11.

Радован Д. Јешић Д. Петровци Конди

5,00

5.600

2

12.

Душко Алчаковић Путинци Неома

4,02

4.970

3

13.

Ђорђе Чикић Сибач Бароло      15,00

4.750

4

14.

Небојша Драгојловић Голубинци Веља      23,00

4.691

5

15.

Милан Секулић Ср. Михаљевци Неома      25,00

4.450

 

6

16.

Раде Радуловић Рума Пионир Ф-50

  4,00

3.170

7

 

Е) ПРОИЗВОДЊА СОЈЕ

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Сорта

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

до

3 ха

преко

3 ха

1.

Радислав Б. Цветинчанин Кузмин Балкан

1,73

4.435

1

2.

Владица Савановић Вогањ Балкан

2,30

4.354

2

3.

Вељко Зорић Брестач Балкан

2,03

3.700

3

4.

Раде Марчетић Мали Радинци Балкан

1,00

3.388

4

5.

Јанош Бузаш Мали Радинци Балкан

3,00

3.310

5

6.

Зоран Попов Добринци Галина

1,00

3.036

6

7.

Ђорђе Томић Краљевци Балкан

1,00

2.950

7

8.

Милан Полић Рума Балкан

2,00

2.812

8

9.

Томислав Ђуричић Рума Галеб

2,00

2.605

9

10.

Радивој Живановић Ср. Михаљевци Галеб

2,35

2.550

10

11.

Милан Аднађевић Краљевци Балкан

1,00

2.441

11

12.

Марко Радуновић Рума Балкан

2,00

1.983

12

13.

Синиша Милутиновић Рума Дива

2,00

1.923

13

14.

Предраг Вилотић Краљевци Балкан

2,26

1.902

14

15.

Милан Радуловић Рума Дива

2,00

1.714

15

16.

Спасоје Марђелошки Вогањ Балкан

4,00

4.151

1

17.

Сава Стојаковић Брестач Балкан

3,80

3.850

2

18.

Слободан Маовац Адашевци Горштак

3,32

3.789

3

19.

Срђан Ковачевић Голубинци Балкан

3,45

3.739

4

20.

Небојша Драгојловић Голубинци Балкан

4,03

3.660

5

21.

Раденко Симић Кузмин Балкан

5,18

3.530

6

22.

Славко Радовић Буђановци Сава      14,00

3.450

7

23.

Бојан Матијаш Илинци Галеб      17,22

3.343

8

24.

Јован Макитановић Кузмин Сава

10,00

3.305

9

25.

Дарко Даниловић Кузмин Балкан    100,00

3.130

 

10

26.

Синиша Ковачевић Голубинци Тајфун

4,00

3.130

11

27.

Бобан Ђурић Илинци Венера

3,54

3.124

12

28.

Жељко Неранчић Голубинци Галеб      15,00

3.120

13

29.

Душко Алчаковић Путинци Галина

4,00

3.025

14

30.

Радослав Томић Краљевци Балкан

5,00

2.954

15

31.

Коста Јовановић Путинци Галина

5,00

2.640

 

16

 

Ж) ПРОИЗВОДЊА ШЕЋЕРНЕ РЕПЕ

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Сорта

Површ.

ха

Садр.

шећ.

%

Принос 16% шећ.

т/ха

РАНГ

до

3 ха

преко 3 ха

1.

Слободан Живановић Голубинци Original

1,00

16,00

96.432

1

2.

Војислав Корица Лаћарак Western

3,00

16,41

93.065

2

3.

Миле Веселиновић Ср. Митровица Marianka

1,60

15,91

92.143

3

4.

Кричка Никола Чалма Giraf

2,24

16,01

78.300

4

5.

Миленко Вулетић Лаћарак Giraf

2,59

15,71

75.049

5

6.

Жељко Ненадовић В. Радинци Алфонса

33,00

16,21

93.331

1

7.

Жељко Неранчић Голубинци Original

10,00

16,00

74.579

2

8.

Миодраг Лазић Голубинци Original

800,00

16,10

72.351

3

9.

Павле Јокић Крањевци Gazeta

20,00

16,42

71.829

4

10.

Жељко Живановић Лаћарак Giraf

4,00

15,31

71.806

5

11.

Живан Даниловић Кузмин Giraf

30,00

16,60

67.401

6

12.

Милан Јуришић Чалма Western

4,03

15,88

65.421

7

13.

Живко Дебељачки Краљевци Gezeta

5,00

15,97

64.731

8

14.

Бранислав Антић Краљевци Merlose

12,00

15,52

58.558

9

15.

Благоје Честић Краљевци Gazeta

5,00

17,55

55.785

10

16.

Пера Михајловић Краљевци Tibor

9,00

15,55

49.675

11

 

 

З) ПРОИЗВОДЊА ДУВАНА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Сорта

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

 

1.

Слободан Мијић Ср. Митровица ПВХ-19

  9,80

2.680

1

2.

Ненад Басара Јарковци Вирџинија

10,00

2.500

2

3.

Зоран Мрђа Љуково Вирџинија

26,00

2.450

3

4.

Данило Гојић Јарковци Вирџинија

13,00

2.400

4

5.

Миле Гојић Љуково Вирџинија

19,00

2.350

5

И) ПРОИЗВОДЊА ПАРАДАЈЗА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Хибрид

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

1.

Тихомир Бојанић Чалма Бобкат

2,00

72.140

1

2.

Милан Костић Дивош Фаидра

1,00

68.420

2

3.

Ђорђе Томић Добринци Бобкат

1,00

62.030

3

4.

Душан Стојшић Добринци Бобкат

0,58

57.379

4

5.

Јован Војновић Буђановци Мирсини

0,86

51.000

5

6.

Бранко Стојковић Добринци Хектор

0,58

48.965

6

7.

Слободан Радојев Добринци Флорида

0,58

45.517

7

 

 

Ј) ПРОИЗВОДЊА ЛУБЕНИЦА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

 

Хибрид

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

1.

Радослав Филиповић Кузмин Васко

1.15

91.500

1

2.

Слободан Живановић Голубинци Елета

1,00

90.000

2

3.

Бранислав Радовац Добринци Топ гун

2,00

79.820

3

4.

Владислав Томић Добринци Топ гун

1,00

78.280

4

5.

Драган Манојловић Добринци Констелејшн

6,00

68.650

5

6.

Гавра Михајловић Добринци Топ гун

1,00

64.200

6

7.

Драган Трифуновић Пећинци Варда

1,54

48.000

7

8.

Милун Ваван Д. Петровци Васко

0,71

38.831

8

 

 

К) ПРОИЗВОДЊА ДИЊА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Хибрид

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

1.

Борислав Андрић Добринци Мандакару

0,58

48.828

1

2.

Горан Љуштинић Буђановци Цитирекс

3,45

48.000

2

 

 

 

Л) ПРОИЗВОДЊА ГРОЖЂА

Р.

бр

Име и презиме

Место

Сорта

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

 

1.

Ђорђе Борак Ердевик Мускат хамбург

2,00

15.800

1

2.

Драган Миљевић Ириг Мускат италија

0,50

12.500

2

3.

Зоран Дотлић Ириг Мускат хамбург

0,50

12.000

3

4.

Стеван Мулај Ириг Совињон

1,00

1.000

4

 

Љ) ПРОИЗВОДЊА БРЕСАКА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Сорта

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

 

1.

Дејан Јојић Ириг Ројал глори

1,37

27.000

1

2.

Томислав Стaнојчев Ириг Морсијани

0,72

26.000

2

3.

Ђорђе Бојевић Ириг Ветеран

1,20

18.500

3

4.

Сава Шућин Ириг Морсијани

0,60

17.000

4

5.

Мирослав Јојић Ириг Ројал глори

0,56

14.000

5

 

М) ПРОИЗВОДЊА ШЉИВА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Хибрид

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

1.

Недељко Бојанић Чалма Стенлеј

1,00

36.000

1

 

 

 

 

 

 

Њ) ПРОИЗВОДЊА ТОВНИХ СВИЊА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Испоручено 2013

РАНГ

број

кг

1.

Иванковић Милован Засавица I

2.731

317.550

1

2.

Драшко Даниловић Кузмин

2.300

276.000

2

3.

Милан Секулић Ср. Михаљевци

   400

   48.000

3

 

О) ПРОИЗВОДЊА ЈУНАДИ

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Испоручено 2013

РАНГ

број

кг

1.

Јован Макитановић Кузмин

130

67.600

1

2.

Немања Пармаковић Ноћај

100

58.000

2

3.

Влада Туфегџиућ Салаш Ноћајски

  80

44.000

3

 

Н) ПРОИЗВОДЊА КРУШАКА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Сорта

Површина

ха

Принос

кг/ха

РАНГ

 

1.

Недељко Бојанић Чалма Виљамовка

0,53

16.866

1

2.

Младен Мићашевић Ириг Виљамовка

0,75

16.500

2

3.

Сава Шућин Ириг Виљамовка

1,00

16.000

3

4.

Димитрије Зарић Ириг Виљамовка

1,00

15.500

4

 

 

П) ПРОИЗВОДЊА МЛЕКА

Р.

бр.

Име и презиме

Место

Производња млека 2013

литара

РАНГ

1.

Марко Милосављевић Нови Карловци

407.627

1

2.

Милан Мартић Гибарац

194.002

2

3.

Мирослав Јањиш Љуба

192.110

3

4.

Ђорђе Ненадовић Ср. Митровица

191.362

4

5.

Драган Бијелић Гибарац

158.520

5

6.

Никола Алексић Нови Сланкамен

155.351

6

7.

Жељко Хајдуковић Кузмин

150.425

7

8.

Стефан Атковић Ривица

139.706

8

9.

Радивој Пејчић Чортановци

131.801

9

10.

Мирко Белан Љуба

127.379

10

11.

Драгиша Ћирић Шашинци

120.292

11

12.

Јован Поповић Шашинци

118.482

12

13.

Срђа Мирић Нови Карловци

108.981

13

14.

Данило Балашћак Бикић До

107.735

14

15.

Слободан Коралија Нови Сланкамен

105.162

15

16.

Бранислав Белан Љуба

104.357

16

17.

Перица Бугарин Војка

101.724

17

18.

Ђорђе Лукић Босут

  99.986

18

19.

Милан Бојанић Бингула

  97.618

19

20.

Милан Достанић Салаш Ноћајски

  92.911

20

21.

Далибор Алексић Нови Сланкамен

  92.411

21

22.

Павле Чикеш Ердевик

  91.254

22

23.

Милан Зарић Вишњићево

  87.829

23

24.

Никола Лукач Нови Карловци

  86.138

24

25.

Милко Хорват Бингула

  77.434

25

26.

Мато Крпан Манђелос

  72.796

26

27.

Предраг Чонић Нови Сланкамен

  71.191

27

28.

Мирослав Радиновић Белегиш

  63.510

28

29.

Раско Котарац Нови Сланкамен

  61.828

29

30.

Љубомир Тадић Вашица

  61.645

30

31.

Недељко Тешић Гибарац

  61.558

31

32.

Ненад Шапоња Ердевик

  61.416

32

33.

Борислав Цветиновић Платичево

  60.960

33

34.

Бора Дивнић Шашинци

  60.737

34

35.

Матија Улемек Шашинци

  60.593

35

36.

Бранислав Миросављевић Чортановци

  58.908

36

37.

Живко Ракар Нови Карловци

  57.446

37

38.

Борислав Мијатовић Прибина Глава

  56.431

38

39.

Предаг  Радиновић Нови Карловци

  54.939

39

40.

Драган Трбојевић Кукујевци

  54.700

40

41.

Голубовић Вашица

  53.157

41

42.

Владимир Јелчић Бингула

  52..457

42

43.

Предраг Царић Кукујевци

  50.218

43

44.

Здравко Басара Врдник

  49.500

44

45.

Драгана Куга Нови Сланкамен

  48.169

45

46.

Саша Арсенијевић Љуба

  47.604

46

47.

Драган Радиновић Крчедин

  46.890

47

48.

Ђорђе Мишчевић Сот

  46.281

48

49.

Јарослав Блатњицки Љуба

  46.217

49

50.

Игор Нађ Марадик

  44.703

50

51.

Жарко Иванић Нерадин

  44.558

51

52.

Зоран Стефановић Павловци

  44.038

52

53.

Далибор Келечињи Адашевци

  43.558

53

54.

Наталија Крунић Крушедол

  42.344

54

55.

Гојко Симовљевић Јарак

  41.838

55

56.

Босиљка Бабић Беркасово

  41.821

56

57.

Рибић  Слободан Кузмин

  41.308

57

58.

Јанко Хорват Ердевик

  41.262

58

59.

Милан Трифуновић Гибарац

  40.257

59

60.

Војислав Ракар Нови Карловци

  39.306

60

61.

Жељко Зракић Бачинци

  37.003

61

62.

Саша Пољак Крчедин

  36.934

62

63.

Живан Ердељац Ривица

  36.907

63

64.

Јован Дивнић Шашинци

  35.881

64

65.

Горан Поповић Кукујевци

  34.849

65

66.

Душко Војиновић Чортановци

  34.379

66

67.

Живан Пајкановић Адашевци

  33.827

67

68.

Наташа Габрић Бешка

  33.612

68

69.

Радомир Домуз Бингула

  33.312

69

70.

Ковиљка Платиша Никинци

  33.179

70

71.

Живко Радиновић Крчедин

  32.627

71

72.

Ђока Цветићанин Шашинци

  32.368

72

73.

Александар Петаковић Бингула

  32.218

73

74.

Михајло Кичиња Ердевик

  31.929

74

75.

Властимир Бајић Нови Карловци

  31.297

75

76.

Драган Уметић Лаћарак

  31.240

76

77.

Мирко Руман Бингула

  30.681

77

78.

Ђура Остојић Хртковци

  30.394

78

 

 

 

Р) ОРГАНИЗАТОРИ ТАКМИЧЕЊА

Р.

бр.

Име и презиме

Места

пријављених такмичара

 

Број пријављених такмичара

1.

„Удружење произвођача млека“ Ђорђе Ненадовић „Имлек“, „Сомболед“

78

2.

Славко Малетић, Вогањ Вогањ

31

3.

Љубица и Радиша Андрић, Рума Рума, Добринци

28

4.

Бранислав Живановић, Голубинци Голубинци, Ст. Пазова, Љуково

27

5.

ЗЗ „Краљевци“ Ђорђе Михајловић Краљевци

27

6.

Душан Мандић, Путинци Путинци, Д.Петровци, М.Радинци

24

7.

Ђорђе Марић, Ириг Ириг

17

8.

ЗЗ „Кузмин“ Слободан Милинковић, Кузмин Кузмин, Мартинци

14

9.

Тихомир Бојанић, Чалма Чалма, Дивош

14

10.

ЗЗ „Буђановци“ Радован Рашковић, Буђановци Буђановци

11

11.

ОЗЗ „Агроном“ Живко Миловановић,Прхово Прхово, Ср. Михаљевци,

10

12.

ЗЗ „Пољосрем“ Немања Бркић, Лаћарак Лаћарак

6

13.

Одсек за пољопривреду Општине Пећинци Пећинци

6

14.

Радослав Стојаковић, Пећинци Купиново, Сибач, Брестач

5

15.

Радослав Панић, Ноћај Ноћај

3

16.

ЗЗ „Срем 022“ Горан Аврић, Ср. Митровица Ср.Митровица,Лаћарак, В.Радинци

3

17.

ЗЗ „Агроплан“ Небојша Матусијевић, Илинци Илинци, Адашевци

3

18.

YDIN COMMERC, Никола Милутиновић, Ср.Митров Чалма

1

19.

„Табекс“, Ненад Тубић, Ср. Митровица Ср. Митровица

1

 

 

 

 

You may also like