REZULTATI Prolećni miting prijateljstva – Atletika

Od strane Ozon
0 komentar

ORGANIZATOR “AK SREM”

Devojčice

60m, devojčice 2014.  i mlađe          

 W m/s: 1. grupa +0,3m/s; 2. grupa +1,6m/s; 

3. grupa +1.0m/s; 4. grupa +0,5m/s; 5. grupa +0,4m/s; 

6. grupa +0,0m/s; 7. grupa +1,0m/s; 8.grupa+0,2m/s

Rb. Ime i prezime Gr god. klub rez.

1 Milošević Danica 2 14 MLD 10,40

2 Jaćimović Tara 1 14 POŽ 10,66

3 Matković Danka 1 14 RUM 10,88

4 Štetić Lena 3 14 RUM 11,07

5 Lero  Nastasija 5 14 BAK 11,16

6 Radovanović Neda 7 14 SMD 11,18

7 Gadžić Nađa   5 14 VNS 11,21

8 Ignjatić Kalina 6 14 ATL 11,23

9 Krivaja Sara 1 14 RUM 11,32

10 Petra Ivić 2 14 CZB 11,43

11 Hogl Hana 6 14 BAK 11,48

12 Mila Popovski 2 15 CZB 11,55

13 Kovačić Natalija 2 14 SIR 11,55

14 Glavašević Lenka 1 14 SIR 11,58

15 Zečević Mila 4 15 VNS 11,69

16   Babić Tara 1   14 VNS 11,79

17 Marinković Iskra 3 14 MLD 11,87

18 Nikolina Trubint 7 14 CZB 11,88

19 Srna Jočović 4 14 CZB 11,89

20 Sofija Smiljanić 2 15 BKL 11,91

21 Đurđa Jonjević 3 14 CZB 11,92

22 Radonić Sara 4 15 SOV 11,92

23 Bratušek Anja 4 14 MLD 12,12

24 Đedovic Anja 3 15 VRB 12,17

25 Tupenarac Nevena 1 14 SSM 12,20

26 Grozdanović Sunčica 5 14 VNS 12,20

27 Segedinski Sara 4 14 BKL 12,23

28 Radomirović Lenka 3 15 AŠKT 12,24

29 Kos Staša 2 15 SSM 12,32

30 Petrović Andrijana   6 15 VNS 12,35

31 Kušić Stefana 1 15 SMD 12,40

32 Mitrović Danka 6 14 RUM 12,45

33 Vasiljević Milica 5 14 SIR 12,51

34 Janković Neda 7 14 SIR 12,61

35 Sara Nagel 4 14 BKL 12,82

36 Pavlović Magdalena 2 15 VNS 12,93

37 Jevtić Helena 8 15 MLD 12,94

38 Džever Una 4 15 SIR 12,96

39 Maletić Danica 5 14 RUM 13,06

40 Gojković Tara 6 14 SOV 13,06

41 Dragojlović Isidora 3 14 SIR 13,08

42 Stanić Milena 8 15 RUM 13,44

43 Milica Ćirić 5 15 BKL 13,60

44 Sremčević Tara 7 14 RUM 13,94

45 Marković Nikolina 4 14 SSM 14,07

46 Kusić Marija 6 14 SSM 14,09

47 Davidović Elena 7 14 SSM 14,25

48 Čupić Anja 8 15 SSM 14,31

49 Petrović Petra 2 14 JUK 15,41

50 Flanjak Elena 5 15 SSM 15,49

51 Ilić Ruža 8 16 SSM 18,23

52 Maćešić Lara 7 15 SSM 18,33

 Katarina Marić 1 13 BKL NS

 Kujunđić Anja 3 14 MLD NS

 Petković Mia 3 14 SSM NS

 Dakić Milica 5 14 MLD NS

 Jokić Petra 6 14 CRV NS

60m, devojčice 2013.          

W m/s:  1. grupa -0,3m/s; 2. grupa -0,6m/s; 

3. grupa +2,2m/s; 4. grupa +0,5m/s; 5. grupa +0,9m/s; 

6. grupa +1,5m/s; 7. grupa +0,5m/s; 

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Travica  Maša 3 13 SIR 10,17

2 Marković Marta 1 13 JUK 10,34

3 Maričić  Andrea 1 13 SIR 10,35

4 Tijanić Dušica 2 13 VRB 10,44

5 Spasojević Anja 5 13 JUK 10,44

6 Bujić Sofija 6 13 APA 10,46

7 Govedarica Sofija 3 13 BAK 10,49

8  Ilić Iva 5 13 VNS 10,50

9 Stojković Sofija 6 13 BAK 10,55

10 Mihailović Lena 1 13 MLD 10,56

11 Viktoria Marinković 7 13 VŽJ 10,62

12 Blagojev Višnja 1 13 ASZ 10,65

13 Petrović Lena 1 13 RUM 10,71

14 Elena Dakić 7 13 BKL 10,71

15 Ribarac Taja 4 13 SIR 10,74

16 Kuridža Jovana 3 13 APA 10,80

17 Petrović Nadja 1 13 RUM 10,88

18 Doganić Saša 6 13 BAK 10,89

19 Radivojević Marija 4 13 SMD 10,93

20 Đerman Lorena 5 13 BAK 10,96

21 Kristina Vukoje 4 13 BKL 10,97

22 Stoiljković Ljubica 2 13 SMD 11,00

23 Anastasija Jević 2 13 BKL 11,06

24 Ivana Despotović 1 13 CZB 11,08

25 Anja Arifi 2 13 BKL 11,08

26 Jurišin Jovana 7 13 VNS 11,11

27 Adamović Lena 1 13 SPB 11,15

28 Matović Dunja 3 13 ATL 11,20

29 Tijana Bešić 5 13 SIR 11,20

30 Jakoljev Nina 2 13 SEN 11,24

31 Đorđević Milica 4 13 VRB 11,28

32 Kostić Srna 2 13 SMD 11,30

33 Kranjc Isidora 4 13 SOV 11,30

34 Bačičin Petra 2 13 ASZ 11,38

35 Mina Petrović 6 13 SIR 11,44

36 Kušić Sofija 7 13 SMD 11,49

37 Mladenović Milica 3 13 SMD 11,51

38 Sudar Sara 5 13 RUM 11,52

39 Barjamović Lila 5 13 ATL 11,54

40 Sara Nikolaš 6 13 BKL 11,62

41 Zoe Jočović 4 13 CZB 11,67

42 Ćetković Anđela 3 13 SSM 11,80

43 Obradović Ivona 2 13 MLD 11,88

44 Mila Nagel 5 13 BKL 11,92

45 Božić Dunja 4 13 SIR 11,93

46 Teodora Marić 3 13 BKL 11,97

47 Bjekić Lena 5 13 VRB 12,18

48 Sudar Željana 6 13 RUM 12,19

49 Nikolija Ćulum 7 13 BKL 12,78

50 Ničetin Jelena 4 13 LJIŠ 13,07

51 Kovačević Tara 6 13 ATL 13,25

 Skuban Magdalena 3 13 VRB NS

 Bojović Stefana 6 13 VNS NS

 Slipčević Vana 7 13 BAK NS

60m, devojčice 2012.                     

W m/s: 1. grupa ??m/s; 2. grupa ??m/s; 

3. grupa -0,4m/s; 4. grupa -0,6m/s; 5. grupa -0,6m/s; 

6. grupa +1,4m/s; 7. grupa +1,3m/s; 

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Janković Valentina 1 12 SMD 9,38

2 Arsić Čarna 7 12 BAK 9,64

3 Kaps ** Dunja 1 12 BAK 9,80

4 Anđelković ++ Jovana 4 12 BAK 9,91

5 Lakanović Anđela 5 12 VNS 9,94

6 Božović Mila  1 12 SSM 10,00

7 Bjeković Jana 4 12 VNS 10,10

8 Popović Lena 6 12 SIR 10,22

9 Uverić Tara 5 12 VNS 10,23

10 Zorić Mia 6 12 VNS 10,24

11 Arsenijević Iva 5 12 BAK 10,27

12 Šukić Ana 1 12 CRV 10,34

13 Martinović Marija 2 12 SOV  10,37

14 Josimović+ Dunja 1 12 SIR 10,38

15 Neva Perović 2 12 CZB 10,45

16 Ivanović Dunja 7 12 SIR 10,49

17 Maksimović Marija  2 12 SSM 10,52

18 Sovilj Hana 7 12 VNS 10,53

19 Radonjić Lena  3 12 CRV 10,59

20 Kostadinivić Viktorija 4 12 JUK 10,59

21 Gajić Andrea 6 12 BAK 10,59

22 Trbović Una 1 12 RUM 10,60

23 Milojević Lena 3 12 SMD 10,61

24 Teona Vajić 6 12 CZB 10,67

25 Svetlana Bereš 2 12 BKL 10,71

26 Bojović Stefana 7 12 VNS 10,79

27 Jovanović Sena 3 12 POŽ 10,83

28 Marković Dunja 2 12 JUK 10,84

29 Brašančević Marina 2 12 RUM 10,86

30 Novaković Nina 1 12 RUM 10,90

31 Aleksandra Popović 6 12 BKL 10,91

32 Vladisavljević Elena   5 12 SSM  10,99

33 ? ? ? ? 11,07

34 Hanđa Pani 2 12 SEN 11,13

35 Radojičić Lola 5 12 VNS 11,24

36 Borđoški Sofija 4 12 SEN 11,27

37 Ivanović Kalina 1 12 ATL 11,29

38 Šikić Lena 5 12 BAK 11,30

39 Ben Khemajs Sofia 4 12 BAK 11,37

40 Vukčević Jana 6 12 MLD 11,40

41 Andrić Teodora 5 12 SPB 11,42

42 Vujatov Hana 2 12 LJIŠ 11,43

43 Sara Krstić 5 12 BKL 11,61

44 Čavrak Lena 7 12 VRB 11,72

45 Davidović Sara 4 12 ATL 11,83

46  BlagojevićAnika Lola 3 12 MLD 11,92

47 Blagojević Nina 7 12 SPB 11,98

48 Krstić Sara 4 12 SIR 12,30

49 Dobrijević Dunja 6 12 VRB 12,83

50 Katić Sofija 7 12 RUM 12,94

51 Kovačević Neda 3 12 SPB 13,33

52 Bjelić Mia 3 12 VRB 13,72

53 Zlatarić Danica 4 12 SPB 15,45

 Francuski Helena 3 12 ASZ NS

 Berendika Divna  3 12 SSM NS

60m, devojčice 2011.                 

W m/s: 1. grupa -1,0m/s; 2. grupa -1,1m/s; 

3. grupa +0.0m/s; 4. grupa -0,6m/s; 5. grupa -0,6m/s; 

6. grupa +0,6m/s; 7. grupa +1,3m/s; 8. grupa –0,1m/s;

rb Ime i prezime grupa god klub rez.

1 Jelena Živković 8 11 CZB 9,24

2 Kečić Vanja 5 11 SIR 9,56

3 Šulava Tina 1 11 RUM 9,62

4 Đogatović Anja 4 11 BAK 9,78

5 Fero Nikolet 2 11 SEN 9,84

6 Vidanović Jana 1 11 RUM 9,86

7 Ugrinović Lenka 5 11 MLD 9,88

8 Gajić Andrea 1 11 SPB 9,95

9 Parezanović Petra 3 11 BAK 9,96

10 Nina Jokić 8 11 CRV 9,99

11 Sretković+ Kim 1 11 SIR 10,00

12 Bihelović  Valentina  5 11 CZB 10,02

13 Zečević Katarina 6 11 VNS 10,06

14 Pejović Tara 2 11 RUM 10,08

15 Buza Katarina  2 11 ASZ 10,11

16 Ergelašev Lara 5 11 VNS 10,12

17 Marčetić Katarina 5 11 RUM 10,18

18 Tamara Đošić 2 11 CZB 10,19

19 Petra Mratinković 3 11 BKL 10,21

20 Sekulić Isidora  1 11 JUK  10,23

21 Jovanov Anđa 3 11 ASZ 10,28

22 Kikinđanin Iva  2 11 ASZ 10,37

23 Knežević Elena 1 11 SOV  10,49

24 Stanković Anastasija 5 11 SIR 10,49

25 Petković Teodora 6 11 RUM 10,51

26 Raspopović Ana 7 11 SSM 10,64

27 Divna Trzin 4 11 CZB 10,69

28 Radović Jovana 8 11 VNS 10,69

29 Pajić Sofija  6 11 JUK 10,74

30 Ivana Šimunović 4 11 BKL 10,81

31 Šešum Mila 2 11 VNS 10,84

32 Anja Nerandžić 1 11 CRV 10,86

33 Sofia Krznarić 6 11 CZB 10,86

34 Nestorović Andrijana 5 11 JUK 10,88

35 Žarković Maja 7 11 VNS 10,88

36 Nađa Petrović 7 11 BKL 10,90

37 Mila Rop 2 11 CZB 10,91

38 Petrović Dunja 1 11 SPB 11,01

39 Popov Vera 5 11   LJIŠ 11,15

40 Una Bošnjaković 3 11 CZB 11,21

41 Nađa Mrđen 6 11 BKL 11,27

42 Zindović Teodora 6 11 BAK 11,27

43 Milica Vukadinović 7 11 CZB 11,35

44 Nina Lukić 8 11 CZB 11,47

45 Lalošević Emilija 8 11 RUM 11,52

46 Maletić Milica 6 11 RUM 11,60

47 Gvozdenović Dunja 4 11 SPB 11,77

48 Antić Sara 7 11 RUM 11,88

49 Antić Lena 7 11 RUM 11,99

50 Jana Barbič  3 11 CZB 12,00

51 Anđela Sabatuš 4 11 BKL 12,07

52 Amidžić Dunja 8 11 VRB 12,09

53 Nina Gajović 3 11 CZB 12,53

54 Šarac Kalina 2 11 BFU 12,54

55 Kovačev Petra 6 11 BFU 12,77

56 Mijić Tara 3 11 BFU 12,94

57 Kovačević Anđela 4 11 BFU 13,07

58 Vasiljević Vasilisa 4 11 VRB 13,32

 Lazarević Mia 3 11 SIR NS

 Anastasija Milovankić 4 11 BKL NS

60m, devojčice 2010.       

W m/s: 1. grupa -0,7m/s; 2. grupa +0,2m/s; 3. grupa +0,0m/s; 4. grupa –0,2m/s; 5. grupa +0,3m/s; 

6. grupa –0,9m/s; 7. grupa -0,4m/s; 8. grupa -1,0m/s;

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Zanze Milica 1 10 APA 8,65

2 Cvetković Anđela 1 10 VNS 8,68

3 Jovanović Milica 1 10 MLD 9,01

4 Matić Ana 2 10 RUM 9,045

5 Milošević Nađa 2 10 MLD 9,050

6 Milosavljević  Kasija  1 10 BAK 9,19

7 Katarina Pavlović 1 10 BKL 9,20

8 Žujević Petra 5 10 MLD 9,25

9 Vuković  Petra 2 10 BAK 9,269

10 Bradić Lara 7 10 BAK 9,35

11 Žujević Kalina 1 10 MLD 9,37

12 Nađa Ruvarac 1 10 BNZ 9,46

13 Jevtić Mija 6 10 VNS 9,61

14 Marija Brašančević 5 10 RUM 9,70

15 Gutović Nina 7 10 BAK 9,76

16 Novaković Andjelija 3 10 VRB 9,78

17 Vlaisavljević Nevena 4 10 SIR 9,80

18 Stevanović Staša 4 10 BAK 9,81

19 Maksimovski Petra 8 10 POŽ 9,83

20 Kadar Lara 2 10 PPP 9,881

21 Maja Borđoški 7 10 SEN 9,90

22 Nešić Dunja 3 10 ASZ 9,91

23 Jana Popović  1 10 SSM 9,92

24 Marija Popetru 6 10 BNZ 9,94

25 Petković Lenka 6 10 VNS 10,06

26 Ljubica Popović 8 10 CZB 10,09

27 Avram Anja 2010. ASZ 200 4 10 ASZ 10,13

28 Tara Vitomirov 2 10 BNZ 10,139

29 Anđelković Daša 6 10 BAK 10,16

30 Kiara Vuković 3 10 CZB 10,17

31 Anić Višnja 3 10 MLD 10,23

32 Adamović Lola 4 10 MLD 10,23

33 Pavlović Lara 3 10  POŽ 10,31

34 Dimitrijević Isidora 8 10 MLD 10,33

35 Dobraš Ina 7 10 SMD 10,37

36 Iva Petković 2 10 CZB 10,380

37 Mladenović Tara 3 10 SMD 10,53

38 Tupenarac Hana 2 10 SSM 10,581

39 Nina Prodanov 3 10 BKL 10,63

40 Kosanović Verica 6 10 RUM 10,64

41 Dubajić Nika 8 10 BAK 10,71

42 Pavlović Nevena 7 10 MLD 10,76

43 Tot Doris 6 10 VRB 10,86

44 Rašković Lena 7 10 VRB 10,94

45 Starčević Dunja 5 10 MLD 10,99

46 Magdalena Ljujić 2 10 CZB 11,014

47 Stevanović Jovana 6 10 BAK 11,32

48 Bosnić Katarina 6 10 RUM 11,35

49 Tešanović Dunja 5 10 VRB 11,52

50 Nikolić Kristina 4 10 RUM 11,93

51 Kovačević Ekatarina 5 10 SPB 12,28

52 Urošević Ivona 7 10 BAK 13,10

 Sofija Popović 3 10 CZB NS

 Spasojević Lana 4 10 MLD NS

  Radišević Una 4 10 LJIŠ NS

 Šaric Dragana 4 10 VRB NS

 Stojković Milica 5 10 POŽ NS

 Kuridža Jelena 5 10 APA NS

 Ćurčin Katarina  5 10 LJIŠ NS

 Pejčić Kristina 7 10 VNS NS

 Mijanović Tara 8 10 VRB NS

 Pavlović Teodora 8 10 VNS NS

200m, devojčice 2014. i mlađe  

 W  1. grupa +1,3m/s; 2. grupa -0,6m/s; 3. grupa +0,9m/s; 

4. grupa +2,5m/s; 5. grupa +1,1m/s; 

rb Ime i prezime Gr. god. klub rez.

1 Milošević Danica 1 14 MLD 36,27

2 Jaćimović Tara 1 14 POŽ 36,59

3 Milivojević Maša 3 14 SMD 39,45

4 Kukić Maja 1 14 INĐ 39,47

5 Radovanović Neda 4 14 SMD 39,71

6 Matković Danka 1 14 RUM 40,64

7 Tamara Vojnović 4 14 CZB 40,80

8 Krivaja Sara 1 14 RUM 41,52

9 Kovačić Natalija 3 14 SIR 42,89

10 Petra Ivić 4 14 CZB 43,11

11 Petrović Petra 1 14 JUK 43,41

12 Štetić Lena 2 14 RUM 43,69

13 Marinković Iskra 5 14 MLD 44,04

14 Jelena Obradović 2 14 BKL 45,13

15 Radonić Sara 5 15 SOV 45,29

16 Jevtić Helena 5 15 MLD 45,67

17 Sofija Smiljanić 3 15 BKL 45,89

18 Srna Jočović 4 14 CZB 45,95

19 Kušić Stefana 2 15 SMD 46,01

20 Đurđa Jonjević 2 14 CZB 46,15

21 Perić Sara 5 16 SSM 46,20

22 Agotić Nataša 2 14 ASZ 46,37

23 Radomirović Lenka 2 15 AŠKT 46,56

24 Janković Neda 4 14 SIR 46,87

25 Gojković Tara 3 14 SOV 47,30

26 Sara Nagel 1 14 BKL 47,81

27 Stojanović Ana 3 14 SSM 48,12

28 Davidović Elena 4 14 SSM 48,53

29 Bratušek Anja 2 14 MLD 49,12

30 Dragojlović Isidora 1 14 SIR 49,13

31 Jovanović Mina 5 15 SSM 50,05

32 Prica Sofija 3 15 SSM 53,65

33 Čupić Anja 5 15 SSM 53,68

34 Milovanović Sara 5 16 SSM 55,66

35 Kusić Marija 1 14 SSM 55,90

 Vasiljević Milica 2 14 SIR NS

 Begović Sara 3 15 SSM NS

 Kujunđić Anja 3 14 MLD NS

 Janković Aleksandra 4 14 SMD NS

 Dakić Milica 4 14 MLD NS

200m, devojčice 2013.   

W m/s: 1. grupa +1,7m/s; 2. grupa -0,4m/s; 

3. grupa -1,5m/s; 4. grupa -1,9m/s; 5. grupa +0,9m/s; 

6. grupa +1,5m/s; 7. grupa +0,5m/s; 

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Mihailović Lena 1 13 MLD 35,44

2 Travica+ Maša 1 13 SIR 35,44

3 Marković Marta 1 13 JUK 35,86

4 Katarina Marić 1 13 BKL 36,03

5 Spasojević Anja 3 13 JUK 36,72

6 Marković Nikolija 1 13 SMD 36,94

7 Pešut Lenka 2 13 INĐ 37,67

8 Petrović Lena 4 13 RUM 37,71

9 Blagojev Višnja 1 13 ASZ 38,06

10 Gucijanov Šanel 2 13 ASZ 38,35

11 Ribarac Taja 3 13 SIR 38,91

12 Tatjana Pavlović 2 13 BKL 39,17

13 Doganić Saša 4 13 BAK 39,35

14 Petrović Nadja 3 13 RUM 39,47

15 Stoiljković Ljubica 4 13 SMD 40,28

16 Radivojević Marija 3 13 SMD 40,33

17 Jakoljev Nina 3 13 SEN 40,48

18 Jevrić Sara 4 13 EASK 40,66

19 Mina Petrović 4 13 SIR 41,61

20 Bačičin Petra 2 13 ASZ 41,81

21 Kranjc Isidora 3 13 SOV 42,00

22 Kušić Sofija 2 13 SMD 42,01

23 Milinović Dunja 1 13 INĐ 42,64

24 Obradović Ivona 2 13 MLD 43,01

25 Đorđević Milica 4 13 VRB 43,38

26 Bengin Sara 3 13 EASK 43,75

27 Teodora Marić 3 13 BKL 43,77

28 Komar Iva 1 13 ASZ 45,06

 Zoe Jočović 2 13 CZB NS

 Skuban Magdalena 2 13 VRB NS

200m, devojčice 2012.         

W M/S: 1. grupa -0,2m/s; 2. grupa +0,1m/s; 

3. grupa +1,2m/s; 4. grupa +1,1m/s; 5. grupa +?,?m/s; 

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Dunja Jović 3 12 CZB 31,56

2 Arsić Čarna 5 12 BAK 33,67

3 Anđelija Jović 2 12 CZB 33,70

4 Božović Mila 1 12 SSM 34,10

5 Marković Dunja 1 12 JUK 34,74

6 Josimović Dunja 1 12 SIR 35,34

7 Neva Perović 3 12 CZB 36,25

8 Džever Lara  2 12 SIR 36,35

9 Arsenijević Iva 3 12 BAK 36,63

10 Jevtić Martina 1 12 VOŽ 36,69

11 Mucić Madlena 2 12 INĐ 36,81

12 Mandić Taisa 1 12 INĐ 37,93

13 Svetlana Bereš 4 12 BKL 38,04

14 Ivanović Dunja 3 12 SIR 38,15

15 Martinović Marija 2 12 SOV 38,34

16 Novaković Nina 1 12 RUM 38,57

17 Aleksandra Popović 2 12 BKL 38,79

18 Vladisavljević Elena 4 12 VNS 38,81

19 Stošić Helena 4 12 INĐ 39,30

20 Kavarić Anastasija 1 12 CRV 39,93

21 Kostadinivić Viktorija 2 12 JUK 39,95

22 Milojević Lena 5 12 SMD 40,21

23 Jovanović Sena 2 12 POŽ 40,32

24 Brašančević Marina 4 12 RUM 40,76

25 Popović Nađa 5 12 INĐ 40,88

26 Šikić Lena 4 12 BAK 41,37

27 Sara Krstić 3 12 BKL 42,30

28 Vukčević Jana 2 12 MLD 43,30

29 Blagojević Anika Lola 1 12 MLD 43,68

30 Blagojević Nina 5 12 SPB 44,17

31 Krstić Sara 4 12 SIR 44,55

32 Lena Mihajlov  5 12 ASZ 45,52

33 Dobrijević Dunja 3 12 VRB 53,64

34 Bjelić Mia 3 12 VRB 1:00,27

 Francuski Helena 3 12 ASZ NS

 Čavrak Lena 4 12 VRB NS

200m, devojčice 2011.    

W m/s: 1. grupa -0.5m/s; 2. grupa +0,2m/s; 

3. grupa -0.2m/s; 4. grupa -0,5m/s; 

rb Ime i prezime grupa god klub rez.

1 Maksimović Isidora 1 11 SSM 31,36

2 Šulava Tina 1 11 RUM 31,89

3 Mišić Anđela 1 11 SSM 33,38

4 Fero Nikolet 2 11 SEN 33,48

5 Vidanović Jana 1 11 RUM 34,60

6 Buza Katarina 4 11 ASZ 34,80

7 Sekulić Isidora 1 11 JUK 34,93

8 Kasalilca Dunja 4 11 VNS 35,09

9 Zečević Katarina 3 11 VNS 35,36

10 Pejović Tara 2 11 RUM 35,55

11 Petra Mratinković 1 11 BKL 36,00

12 Gajić Andrea 3 11 SPB 36,04

13 Antunović Nika 1 11 SMD 36,13

14 Knežević Elena 2 11 SOV 36,29

15 Nađa Petrović 2 11 BKL 36,66

16 Teodora Adamović 4 11 BKL 36,98

17 Katarina Maretić 3 11 RUM 37,04

18 Pajić Sofija 2 11 JUK 38,56

19 Mila Rop 3 11 CZB 38,94

20 Jana Barbič 2 11 CZB 39,30

21 Divna Trzin 4 11 CZB 39,57

22 Teodora Pejaković 4 11 RUM 39,64

23 Debelica Dunja 3 11 LJIŠ 39,85

24 Una Bošnjaković 4 11 CZB 40,01

25 Milica Vukadinović 3 11 CZB 41,65

26 Anđela Sabatuš 3 11 BKL 41,83

27 Antić L ena 4 11 RUM 42,06

28 Nestorović Andrijana 2 11 JUK 43,63

29 Antić Sara 3 11 RUM 44,03

 Jokić Nina 1 11 CRV NS

 Kis Lana 2 11 LJIŠ NS

200m, devojčice 2010.  

W m/s: 1. grupa -1,3m/s; 2. grupa -0,3m/s; 

3. grupa -0,8m/s; 4. grupa -0,3m/s; 5. grupa ?? 

rb Ime i prezime grupa god. klub rez.

1 Jovanović Milica 1 10 MLD 30,11

2 Savić Nađa 4 10 VOŽ 30,51

3 Spasojević Lana 1 10 MLD 30,98

4 Katarina Pavlović 1 10 BKL 31,08

5 Matić Ana 1 10 RUM 31,35

6 Milošević Nađa 2 10 MLD 31,38

7 Nađa Ruvarac 1 10 BNZ 31,61

8 Bradić Lara 5 10 BAK 31,74

9 Maksimovski Petra 3 10 POŽ 32,27

10 Komanović Anđela 1 10 AŠKT 32,62

11 Zrakić Dunja 2 10 RUM 33,04

12 Miščević Jovana 1 10 INĐ 33,21

13 Katarina Srbinović 3 10 CZB 33,30

14 Gaković Teodora 3 10 ASZ 33,66

15 Novaković Andjelija 5 10 VRB 33,75

16 Borđoški Maja 2 10 SEN 33,96

17 Vukov Tamara 2 10 ASZ 33,96

18 Francuski Milana 3 10 ASZ 34,00

19 Jevtić Lena 5 10 VOŽ 34,26

20 Tošić Sofija 4 10 BAK 34,45

21 Kadar Lara 3 10 PPP 34,82

22 Sara Todorović 3 10 BKL 34,92

23 Marija Popetru 2 10 BNZ 34,98

24 Dimitrijević Isidora 4 10 MLD 35,03

25 Brašančević Marija 3 10 RUM 35,20

26 Iva Petković 4 10 CZB 35,98

27 Tara Vitomirov 2 10 BNZ 36,28

28 Pavlović Lara 3 10 POŽ 36,30

29 Avram Anja 5 10 ASZ 36,91

30 Marković Una 2 10 VOŽ 37,30

31 Pavlović Nevena 4 10 MLD 37,67

32 MIna Puvalić 2 10 BNZ 37,92

33 Magdalena Ljujić 5 10 CZB 38,72

34 Sofija Popović 5 10 CZB 39,05

35 Čančarević Dunja 4 10 EASK 39,46

 Stojković Milica 4 10 POŽ NS

 Ćurčin Katarina 4 10 LJIŠ NS

 Iva Jenko 1 10 BKL NS

 Šaric Dragana 5 10 VRB NS

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2014 i mlađe 

rb Ime i prezime god. klub rez.

1 Babić Tara 14 VNS 2,72

2 Hogl Hana 14 BAK 2,69

3 Tamara Vojnović 14 CZB 2,68

4 Gadžić Nađa 14 VNS 2,59

5 Maletić Danica 14 RUM 2,58

6 Stojanović Ana  14 SSM 2,51

7 Mila Popovski 15 CZB 2,45

8 Nikolina Trubint 14 CZB 2,41

9 Lero  Nastasija 14 BAK 2,39

10 Zečević Mila 16 VNS 2,37

11 Glavašević+ Lenka 14 SIR 2,31

12 Segedinski Sara 14 BKL 2,26

13 Tupenarac Nevena   14 SSM 2,20

14 Jelena Obradović 14 BKL 2,20

15 Đedovic Anja 15 VRB 2,17

16 Perić Sara  16 SSM 2,16

17 Milivojević Maša 14 SMD 2,10

18 Janković Aleksandra 14 SMD 2,06

19 Petrović Andrijana 15 VNS 1,98

20 Pavlović Magdalena 15 VNS 1,87

21 Grozdanović Sunčica 14 VNS 1,84

22 Jovanović Mina  15 SSM 1,83

23 Marković Nikolina  14 SSM 1,72

24 Milovanović Sara  16 SSM 1,69

25 Milica Ćirić 15 BKL 1,65

26 Kos Staša SSM 1,61

27 Flanjak Elena  15 SSM 1,55

28 Agotić Nataša  14 ASZ 1,53

29 Sofija Prica 15 SSM 1,53

30 Maćešić Lara  15 SSM 1,31

31 Ilić Ruža   16 SSM 1,23

32 Begović Sara   15 SSM 1,12

 Roman Nina 15 SIR NS

 Petković Mia  14 SSM NS

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2013.   

rb Ime i prezime god. klub rez.

1 Tijana Bešić 13 SIR 3,18

2 Maričić+ Andrea 13 SIR 3,11

3 Kuridža Jovana 13 APA 2,99

4 Stojković Sofija 13 BAK 2,93

5 Lena Adamović 13 SPB 2,90

6 Bujić Sofija 13 APA 2,89

7 Ivana Despotović 13 CZB 2,80

8 Ilić Iva 13 VNS 2,75

9 Viktorija Marinković 13 VŽJ 2,67

10 Marković Nikolija 13 SMD 2,64

11 Đerman Lorena 13 BAK 2,60

12 Nikolija Ćulum 13 BKL 2,59

13 Govedarica Sofija 13 BAK 2,55

14 Topić Sofija 13 TJB 2,48

15 Mila Nagel 13 BKL 2,43

16 Anja Arifi 13 BKL 2,40

17 Anastasija Jević 13 BKL 2,32

18 Kristina Vukoje 13 BKL 2,32

19 Komar Iva 13 ASZ 2,29

20 Pešut Lenka 13 INĐ 2,26

21 Sara Nikolaš 13 BKL 2,21

22 Elena Dakić 13 BKL 2,19

23 Mladenović Milica 13 SMD 2,17

24 Gucijanov Šanel 13 ASZ 2,11

25 Kostić Srna 13 SMD 1,89

26 Tatjana Pavlović 13 BKL 1,84

27 Bjekić Lena 13 VRB 1,80

28 Ničetin Jelena 13 LJIŠ 1,67

 Jurišin Jovana 13 VNS BR

 Slipčević Vana 13 BAK NS

 Ćetković Anđela 13 SSM NS

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2012.     

rb Ime i prezime god. klub rez.

1 Dunja Jović 12 CZB 4,10

2 Anđelković Jovana 12 BAK 3,67

3 Anđelija Jović 12 CZB 3,65

4 Zorić Mia 12 VNS 3,61

5 Janković Valentina 12 SMD 3,61

6 Stefana Bojović 12 VNS 3,48

7 Bjeković Jana 12 VNS 3,36

8 Jevtić Martina 12 VOŽ 3,34

9 Kaps Dunja 12 BAK 3,32

10 Teona Vajić 12 CZB 3,30

11 Brković Vasilija 12 VOŽ 3,30

12 Uverić Tara 12 VNS 3,29

13 Maksimović Marija 12 SSM 3,28

14 Gajić Andrea 12 BAK 3,24

15 Lakanović Anđela 12 VNS 3,17

16 Džever Lara  12 SIR 3,15

17 Zarić Ksenija 12 BAK 3,05

18 Andrea Milićević 12 VOŽ 3,05

19 Sovilj Hana 12 VNS 3,03

20 Cvetković Lana 12 VNS 2,93

21 Nikolina Bešić 12 SIR 2,80

22 Katarina Apelić 12 SPB 2,67

23 Vujatov Hana 12 LJIŠ 2,64

24 Ben Khemajs Sofia 12 BAK 2,63

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2011.      

rb Ime i prezime W god. klub rez.

1 Maksimović Isidora  +0,0 11 SSM 4,07

2 Jelena Živković -0,9 11 CZB 3,96

3 Kečić Vanja -1,3 11 SIR 3,78

4 Mišić Anđela +0,0 11 SSM 3,71

5 Iva Šeparović -1,6 11 CZB 3,56

6 Đogatović Anja -0,8 11 BAK 3,56

7 Bihelović  Valentina  -0,6 11 CZB 3,55

8 Parezanović Petra -0,2 11 BAK 3,52

9 Ana Raspović -1,0 11 SSM 3,44

10 Sretković Kim -0,5 11 SIR 3,43

11 Petrović Natalija -1,0 11 VOŽ 3,28

12 Zindović Teodora -1,4 11 BAK 3,22

13 Ergelašev Lara -2,1 11 VNS 3,17

14 Radović Jovana -0,8 11 VNS 3,10

15 Antunović Nika -1,3 11 SMD 3,04

16 Jana Vulin -1,3 11 BKL 3,03

17 Popov Vera +0,3 11 LJIŠ 2,96

18 Žarković Maja -1,5 11 VNS 2,96

19 Nina Lukić -2,3 11 CZB 2,95

20 Teodora Adamović -0,3 11 BKL 2,94

21 Lena Vulin -1,4 11 BKL 2,94

22 Maletić Milica +0,1 11 RUM 2,92

23 Tamara Đošić -0,7 11 CZB 2,90

24 Debelica Dunja -1,4 11 LJIŠ 2,87

25 Šešum Mila -1,9 11 VNS 2,72

26 Petrović Dunja -1,8 11 SPB 2,72

27 Kovačević Anđela -1,2 11 BFU 1,98

 Anastasija Milovankić 11 BKL NS

 Kis Lana  11 LJIŠ NS

Skok u dalj iz zone odskoka, devojčice 2010.      

rb Ime i prezime W god. klub rez.

1 Cvetković  Anđela +0,4 10 VNS 4,91

2 Mihajlović Anđelina +0,5 10 RUM 4,19

3 Zanze Milica +0,7 10 APA 4,15

4 Vuković  Petra +0,4 10 BAK 4,07

5 Gutović Nina +0,7 10 BAK 4,01

6 Elena Đurić -0,2 10 BKL 3,95

7 Pavlović Teodora +1,2 10 VNS 3,91

8 Katarina Srbinović +0,5 10 CZB 3,78

9 Jana Popović  -0,1 10 SSM 3,56

10 Jevtić Lena  +0,0 10 VOŽ 3,53

11 Pejčić Kristina +1,1 10 VNS 3,48

12 Ljubica Popović +1,0 10 CZB 3,40

13 Kiara Vuković -0,5 10 CZB 3,40

14 Dobraš Ina +0,8 10 SMD 3,36

15 Maja Tetkić +0,5 10 BKL 3,31

16 Iva Jenko +1,4 10 BKL 3,31

17 Tošić Sofija +0,7 10 BAK 3,25

18 Mladenović Tara -0,2 10 SMD 3,21

19 Dubajić Nika +0,3 10 BAK 3,20

20  Petković Lenka +0,4   10   VNS 3,10

21 Sara Todorović +1,4 10 BKL 3,06

22 Ivona Savić -0,2 10 BKL 2,98

23 Tot Doris +1,8 10 VRB 2,97

24 Urošević Ivona +1,3 10 BAK 2,94

 Kuridža Jelena 10 APA NS

  Radišević Una 10 LJIŠ NS

Bacanje vorteksa, devojčice 2011.         

rb Ime i prezime god. klub rez.

1 Kikinđanin Iva  11 ASZ 30,17

2 Simić Anja 11 CRV 27,82

3 Iva Šeparović 11 CZB 24,54

4 Jovanov Anđa  11 ASZ 22,17

5 Kešelj Sofija 11 ASZ 20,32

6 Amidžić Dunja 11 VRB 20,16

7 Sofia Krznarić 11 CZB 17,42

8 Gvozdenović Dunja 11 SPB 17,16

9 Jana Vulin 11 BKL 16,46

10 Ivana Šimunović 11 BKL 15,26

11 Lena Vulin 11 BKL 14,82

12 Nađa Mrđen 11 BKL 14,36

13 Šarac Kalina 11 BFU 13,63

14 Vasiljević Vasilisa 11 VRB 13,15

15 Nina Gajović 11 CZB 12,60

16 Zlatarić Danica 11 SPB 10,48

17 Kovačev Petra 11 BFU 9,36

18 Mijić Tara 11 BFU 9,34

19 Andrić Teodora 11 SPB 8,88

Bacanje vorteksa, devojčice 2010.                  

rb Ime i prezime god. klub rez.

1 Gaković Teodora  10 ASZ 40,27

2 Vukov Tamara  10 ASZ 37,25

3 Savić Nađa 10 VOŽ 35,20

4 Zrakić Dunja 10 RUM 35,15

5 Jovičić Kristina 10 CRV 35,00

6 Elena Đurić 10 BKL 31,30

7 Bijelić Rea 10 VNS 30,09

8 Vlaisavljević Nevena 10 SIR 29,67

9 Velkovski Dunja 10 VNS 27,89

10 Stevanović Staša 10 BAK 26,61

11 Janković Katarina 10 SMD 24,74

12 Ivona Savić 10 BKL 18,78

13 Maja Tetkić 10 BKL 16,53

14 Tešanović Dunja 10 VRB 15,49

15 Rašković Lena 10 VRB 12,97

16 Nina Prodanov 10 BKL 11,51

17 Kovačević Ekatarina 10 SPB 10,15

 Stevanović Jovana 10 BAK BR

Dečaci:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

60m, dečaci 2014.  i mlađi          

 W m/s: 1. grupa +0,4m/s; 2. grupa +0,5m/s; 

3. grupa -0,1m/s; 4. grupa +1,7m/s; 5. grupa +0,4m/s; 

6. grupa +0,8m/s;

Rb. Ime i prezime Gr god. klub rez.

1 Milivojević Luka  4 14 VNS 10,42

2 Jovanović Luka 3 14 MLD 10,53

3 Dimić Lazar 1 14 SMD 10,63

4 Radanović Nikola  5 14 BAK 10,75

5 Todor Bosančić 3 14 BKL 11,10

6 Vujić Dimitrije 4 14 SMD 11,22

7 Vasić Jakov 4 14 VNS 11,25

8 Đorđević Vojin 5 14 SMD 11,33

9 Lužajić Stefan 1 14 SOV 11,36

10 Radenković Jakov 5 15 SMD 11,42

11 Ognjen Mrvošević 1 14 CZB 11,46

12 Milošević Tadej 2 14 MLD 11,49

13 Sinđić Marko 1 14 VNS 11,55

14 Nestorović Lazo 3 15 JUK 11,59

15 Đolović Viktor  3 15 BAK 11,64

16 Zećević Aleksandar 4 14 VNS 11,69

17 Vladisavljević Aleksej 2 14 VNS 11,71

18 Todor Bereš 5 15 BKL 11,79

19 Stevanović Boris 2 14 SMD 11,81

20 Nikola Petkovski 5 15 CZB 11,95

21 Stefan Ćirić 4 14 BKL 12,02

22 Vasojević Jakov 5 14 SMD 12,06

23 Dobrenov Stefan 4 14 ATL 12,08

24 Milovanović Luka 1 14 RUM 12,17

25 Žarković Nikola 3 14 VNS 12,28

26 Jocić Viktor 1 14  POŽ 12,30

27 Pisarić Strahinja  4 15 VNS 12,47

28 Košutić Danilo 3 14 RUM 12,54

29 Bešić Nikola 6 15 SIR 12,60

30 Zrakić Luka  3 15 RUM 12,61

31 Manjak Vasilije 2 14 SIR 12,80

32 Matej Bošnjaković 5 15 CZB 12,97

33 Marković Lav 5 15 VNS 12,99

34 Jovanović Milutin 6 15 SOV  13,00

35 Jocić Strahinja 2 14 POŽ 13,01

36 Bijelic Luka 4 14 VRB 13,13

37 Gavrić Lazar 6 14 SPB 13,15

38 Kuneski Relja 2 14 VOŽ 13,30

39 Strahinja Golubović 2 14 CZB 13,32

40 Lazar Knezić 3 14 CZB 13,41

41 Filip Varga 1 14 BKL 14,00

42 Vujinović Ognjen  6 15 SSM 15,10

43 Opačić Andrej  6 16 SSM 16,65

44 Petrović Vuk 6 15 SPB 19,44

45 Arnautović Stevan  6 16 SSM 21,49

 Nikša Jelić 2 14 CZB NZ

 Gordić Boris 6 16 VRB NS

 Tijanic Aleksandar 6 17 VRB NS

 Krstić Uroš  1 14 SSM NS

60m, dečaci 2013.          

W m/s:  1. grupa -0,3m/s; 2. grupa +1,4m/s; 3. grupa +0,1m/s; 4. grupa +1,1m/s; 5. grupa -0,3m/s; 

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Pavlović Maksim 4 13 VNS 10,11

2 Kukić Ognjen 1 13 RUM 10,28

3 Radomirović Nikola 1 13 AŠKT 10,34

4 Krstić Strahinja 3 13 BOG 10,40

5 Petković Nemanja 1 13 RUM 10,54

6 Bjelanović Luka 2 13 BAK 10,57

7 Žikić Pavle 2 13 ASZ 10,75

8 Dimitrijević Uroš 1 13 MLD 10,79

9 Pešić Stefan 1 13 JUK 10,80

10 Vučetić Mihajlo 5 13 SEN 10,83

11 Luka Rop 2 13 CZB 10,99

12 Košutić Darko 2 13 RUM 10,99

13 Pavlović Đurađ 1 13 SMD 11,01

14 Stanković Tadija 4 13 ATL 11,08

15 Ridanović Aleksandar 3 13 VNS 11,16

16 Šošić Danilo 4 13 VNS 11,17

17 Dupak Adam 1 13 SEN 11,21

18 Jelić Dušan 3 13 SSM 11,21

19 Sredanović Vuk 3 13 VNS 11,22

20 Đedović Vuk 3 13 VRB 11,24

21 Luka Mandić 3 13 BKL 11,25

22 Matić Leon 3 13 VNS 11,26

23 Lazar Divčić 5 13 BKL 11,32

24 Tarbuk Igor 5 13 ATL 11,34

25 Antal Viktor 3 13 SEN 11,41

26 Vukašin Samarđić 5 13 11,47

27 Vukašinović Ognjen 2 13 MLD 11,58

28 Andrija Mrđen 2 13 BKL 11,59

29 Petrović Nikola 4 13 RUM 11,63

30 Silvestrović Relja 4 13 VNS 11,85

31 Lukić Đorđe 4 13 SOV 11,93

32 Zavrtanik Ubović Marjan 2 13 ATL 11,95

33 Nebojša Bošnjački 2 13 BKL 12,00

34 Siniša Puhalo 1 13 BKL 12,45

35 Radovanović Nikola 4 13 ATL 12,53

 Mihajlović Adrian 5 13 SMD NZ

 Bojović Stefan 5 13 VNS NS

60m, dečaci 2012.                     

W m/s: 1. grupa +0,4m/s; 2. grupa -0,3m/s; 

3. grupa ?? m/s; 

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Perić Stefan 1 12 RUM 9,35

2 Tasić Vasilije 2 12 SMD 9,69

3 Miletić+ Relja 1 12 SIR 9,70

4 Živanić Vuk 1 12 RUM 9,81

5 Živanović Jovan 1 12 POŽ 10,02

6 Žujević Nikola 1 12 MLD 10,35

7 Blagojević Vukašin 3 12 VŽJ 10,52

8 Cvetković Lazar 1 12 VNS 10,62

9 Ristić Nikola 1 12 BAK 10,67

10 Jovin Pavle 3 12 VNS 10,68

11 Mihajlović Andrija 2 12 RUM 10,91

12 Ćulum Petar 2 12 LJIŠ 11,03

13 Lazarević Mihajlo 2 12 SMD 11,10

14 Ivanović Stefan 2 12 BAK 11,18

15 Ćulum Uroš 3 12 LJIŠ 11,36

16 Mirković Luka 2 12 RUM 11,42

17 Čobić Veljko 3 12 POŽ 11,47

18 Višnjić Veljko 1 12 ASZ 11,48

19 Flanjak Andrej 2 12 SSM 11,66

 Aničić Danilo 3 12 SSM NS

60m, dečaci 2011.                 

W m/s: 1. grupa +0,7m/s; 2. grupa +0,7m/s; 

3. grupa +0,3m/s; 4. grupa +0,2m/s;

rb Ime i prezime grupa god klub rez.

1 Adamov Vanja 2 11 VOŽ 9,19

2 Zec Marko 1 11 RUM 9,24

3 Dragutinović Nikola 1 11 SMD 9,46

4 Danilo Jovanović 4 11 CZB 9,48

5 Radisavljević Dušan  1 11 BAK 9,49

6 Lero Andrija 3 11 BAK 9,60

7 Seratlić Rajko 3 11 VNS 9,67

8 Mićić Strahinja 2 11 VNS 9,75

9 Stojković Teodor 1 11 SIR 9,80

10 Milošević Vukman 2 11 MLD 9,81

11 Zarin Uroš  1 11 ASZ 9,86

12 Hogl David 1 11 BAK 10,04

13 Popović Leon 3 11 VNS 10,12

14 Grozdanović Vojin 4 11 MLD 10,30

15 Marasanov Sergej 3 11 VNS 10,51

16 Dejan Čelić 2 11 CZB 10,52

17 Aćimović Andrej 3 11 SIR 10,55

18 Damjan Karanović 3 11 BKL 10,71

19 Janković Pavle 1 11 MLD 10,82

20 Panjak Aleksandar  2 11 LJIŠ 10,96

21 Ljubičić Miodrag 4 11 SIR 11,20

22 Kiza Filip 2 11 BFU 11,94

23 Dušan Ćulum 2 11 BKL 12,22

24 Jovan Bajčeta 4 11 BKL 13,11

 Andrija Petrov 1 11 BNZ NS

 Jelisavac Stefan  2 11 SSM NS

60m, dečaci 2010.       

W m/s: 1. grupa -0,3m/s; 2. grupa -0,2m/s;

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Pjevac Strahinja 1 10 RUM 8,91

2 Makuljević Srba 1 10 RUM 9,03

3 Strahinja Kuzmanović 1 10 BKL 9,11

4 Zindović Gavrilo 2 10 BAK 9,25

5 Beviz Aron 2 10 SEN 9,29

6 Burčer Andrej 1 10 VNS 9,51

7 Đerković Danilo 2 10 VRB 9,60

8 Mihailović Dušan 2 10 MLD 9,63

9 Prodanović Aleksa 1 10 VNS 9,78

10 Stojković Uroš 2 10 BAK 9,82

11 Dvokić Aleksandar 1 10 SPB 9,85

12 Vukčević Rastko 1 10 MLD 10,07

13 Jovanović Vojin 1 10 BAK 10,34

14 Joksimović Nemanja 2 10 POŽ 11,22

 Nestorović Filip 2 10 SIR NS

 Topović Nikša  2 10 VRB NS

200m, dečaci 2014. i mlađi  

 W  1. grupa +1,4m/s; 2. grupa +1,6m/s; 3. grupa +0,0m/s; 

4. grupa ??m/s; 

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Jovanović Luka 2 14 MLD 36,88

2 Naum Cvetićanin 3 14 CZB 38,32

3 Jevtić Stefan 3 14 SMD 38,36

4 Todor Bosančić 2 14 BKL 39,04

5 Đorđević Vojin 3 14 SMD 40,08

6 Lužajić Stefan 1 14 SOV 40,94

7 Ognjen Mrvošević 2 14 CZB 40,98

8 Milošević Tadej 1 14 MLD 41,61

9 Mikić Todor 1 14 SMD 41,61

10 Marko Rusić 2 14 BKL 42,42

11 Đolović Viktor 4 15 BAK 42,73

12 Vladisavljević Aleksej 1 14 VNS 43,01

13 Nestorović Lazo 4 15 JUK 43,06

14 Stevanović Boris 2 14 SMD 43,36

15 Luka Milovanovič 4 15 43,59

16 Nikola Petkovski 3 15 CZB 43,90

17 Pavlović Rastko 4 15 SMD 44,50

18 Jocić Viktor 2 14 POŽ 46,48

19 Jocić Strahinja 3 14 POŽ 47,81

20 Gelo Luka 3 14 SSM 48,21

21 Strahinja Golubović 3 14 CZB 48,93

22 Hodoba Dušan 1 14 SSM 49,28

23 Filip Varga 3 14 BKL 49,43

24 Manjak Vasilije 1 14 SIR 49,98

25 Lazar Gavrančić 4 15 50,54

26 Nikša Jelić 1 14 CZB 53,45

27 Bijelic Luka 1 14 VRB 54,15

28 Zrakić Luka 4 15 RUM 54,92

29 Vuk Petrović 4 15 59,11

 Krstić Uroš 2 14 SSM NS

 Jovanović Vasilije 2 15 SSM NS

 Arnautović Stevan 4 16 SSM NS

 Vujinović Ognjen 4 15 SSM NS

 Opačić Andrej 4 16 SSM NS

200m, dečaci 2013.   

W m/s: 1. grupa +1,6m/s; 2. grupa +0,2m/s;

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Kukić Ognjen 1 13 RUM 35,15

2 Žikić Pavle 2 13 ASZ 35,71

3 Maksim Tasić 1 13 CZB 35,86

4 Radomirović Nikola 2 13 AŠKT 36,02

5 Uroš+ Petrović 1 13 SIR 37,18

6 Petković Nemanja 1 13 RUM 37,34

7 Radenković Tadija 1 13 SMD 39,03

8 Filip Šebez 2 13 CZB 39,06

9 Pešić Stefan 1 13 JUK 39,42

10 Lazar Divčić 1 13 BKL 40,02

11 Jelić Dušan 1 13 SSM 40,06

12 Antal Viktor 2 13 SEN 40,29

13 Nebojša Bošnjački 2 13 BKL 42,89

14 Vukašinović Ognjen 2 13 MLD 43,35

15 Lukić Đorđe 2 13 SOV 43,45

16 Petrović Nikola 2 13 RUM 44,41

200m, dečaci 2012.         

W M/S: 1. grupa +0,0m/s; 2. grupa -0,4/s; 

3. grupa -0,6m/s; 

rb Ime i prezime gr god. klub rez.

1 Perić Stefan 1 12 RUM 32,20

2 Zarić Đurađ 2 12 SMD 33,20

3 Živanović Jovan 3 12   POŽ 33,62

4 Živanić Vuk 1 12 RUM 34,00

5 Tubić+ Ognjen 1 12 SIR 34,23

6 Mirković Stefan 2 12 RUM 34,81

7 Miletić+ Relja 1 12 SIR 34,99

8 Stojšić Aleksa 1 12 RUM 35,10

9 Sakač Luka 1 12 SMD 36,33

10 Dragojević Marko 2 12 BAK 36,43

11 Dimitrije Zarupski 1 12 BKL 37,35

12 Bojić Damjan  2 12 SSM 37,69

13 Aničić Danilo  3 12 SSM 39,03

14 Stoiljkovski Filip  3 12 ASZ 40,02

15 Žujević Nikola 3 12 MLD 40,93

16 Čobić Veljko 2 12  POŽ 41,04

17 Višnjić Veljko 3 12 ASZ 42,02

18 Simin David 1 12 ASZ 43,26

 Budurin Jovan  2 12 ASZ NS

 Flanjak Andrej  2 12 SSM  NS

200m, dečaci 2011.    

W m/s: 1. grupa +0,0m/s; 2. grupa -0,4m/s; 

rb Ime i prezime grupa god klub rez.

1 Zec Marko 1 11 RUM 30,66

2 Adamov Vanja 2 11 VOŽ 31,41

3 Mojsin Dejan 1 11 SIR 31,61

4 Milošević Vukman 1 11 MLD 32,65

5 Stojković Teodor 1 11 SIR 33,59

6 Lero Andrija.  3 11 BAK  33,88

7 Kukić Marko 1 11 INĐ 35,13

8 Radenković Andrija 1 11 SMD 35,40

9 Sava Džudović 3 11 CZB 35,99

10 Grozdanović Vojin 2 11 MLD 36,24

11 Damjan Karanović 2 11 BKL 38,09

12 Janković Pavle 3 11 MLD 39,27

13 Dosković Danja 2 11 ASZ 47,96

 Andrija Petrov 1 11 BNZ NS

 Radisavljević Dušan  1 11 BAK NS

 Dragutinović Nikola 2 11 SMD NS

 VujićVasilije 3 11 SMD NS

200m, dečaci 2010.  

W m/s: 1. grupa ‘0,2m/s; 2. grupa -1,2m/s; 

rb Ime i prezime grupa god. klub rez.

1 Mahuljević Srba 2 10 RUM 29,62

2 Strahinja Kuzmanović 1 10 BKL 30,99

3 Mihailović Dušan 2 10 MLD 31,72

4 Beviz Aron 1 10 SEN 31,83

5 Bojić Danilo  1 10 SSM 33,55

6 Dvokić Aleksandar 2 10 SPB 33,85

7 Trišić Bogdan  2 10 SSM 34,46

8 Vukčević Rastko 1 10 MLD 34,80

9 Đerković Danilo 1 10 VRB 35,94

10 Joksimović Nemanja 1 10 POŽ 38,24

11 Popović Slavko 2 10 EASK 38,61

12 Antonijević Andrej 1 10 BAK 39,10

 Nestorović Filip 2 10 SIR NS

Skok u dalj iz zone odskoka, dečaci 2014 i mlađi 

rb Ime i prezime god. klub rez.

1 Naum Cvetićanin 14 CZB 3,21

2 Radanović Nikola  14 BAK 3,14

3 Milivojević Luka 14 VNS 3,12

4 Vasić Jakov 14 VNS 3,04

5 Dimić Lazar 14 SMD 2,78

6 Marko Rusić 14 BKL 2,58

7 Vujić Dimitrije 14 SMD 2,57

8 Vasojević Jakov 14 SMD 2,56

9 Bešić Nikola 15 SIR 2,55

10 Jevtić Stefan 14 SMD 2,50

11 Todor Bereš 15 BKL 2,46

12 Stefan Ćirić 14 BKL 2,46

13 Aleksandar Zečević 14 VNS 2,46

14 Matej Bošnjaković 15 CZB 2,43

15 Lazar Knezić 14 CZB 2,40

16 Radenković Jakov 15 SMD 2,37

17 Stefan Milovanović 14 SSM 2,32

18 Sinđić Marko 14 VNS 2,28

19 Pisarić Strahinja 15 VNS 2,21

20 Žarković Nikola 14 VNS 2,13

21 Pavlović Rastko 15 SMD 2,00

22 Mikić Todor 14 SMD 1,98

23 Luka Gelo 14 SSM 1,86

24 Dušan odoba 14 SSM 1,85

25 Andrej Opačić 15 SSM 1,82

26 Ognjen Vujinović 15 SSM 1,28

27 Stevan Arnautović 16 SSM 1,00

 Marković Lav 15 VNS NS

 Gordić Boris 16 VRB NS

 Petrović Vuk 15 SPB NS

Skok u dalj iz zone odskoka, dečaci 2013.   

rb Ime i prezime god. klub rez.

1 Pavlović Maksim 13 VNS 3,48

2 Maksim Tasić 13 CZB 3,20

3 Bjelanović Luka 13 BAK 3,11

4 Filip Šebez 13 CZB 3,02

5 Pavlović Đurađ 13 SMD 2,95

6 Uroš Petrović 13 SIR 2,88

7 Sredanović Vuk 13 VNS 2,82

8 Zarić Petar 13 BAK 2,76

9 Matić Leon 13 VNS 2,70

10 Ridanović Aleksandar 13 VNS 2,64

11 Radenković Tadija 13 SMD 2,62

12 Luka Rop 13 CZB 2,56

13 Silvestrović Relja 13 VNS 2,52

14 Šošić Danilo 13 VNS 2,44

15 Luka Mandić 13 BKL 2,16

16 Andrija Mrđen 13 BKL 1,82

17 Siniša Puhalo 13 BKL 1,70

 Đedović Vuk 13 VRB BR

 Mihajlović Adrian 13 SMD NS

Skok u dalj iz zone odskoka, dečaci 2012.     

rb Ime i prezime god. klub rez.

1 Mirković Stefan 12 RUM 3,62

2 Tubić+ Ognjen 12 SIR 3,61

3 Tasić Vasilije 12 SMD 3,51

4 Zarić Đurađ 12 SMD 3,48

5 Stojšić Aleksa 12 RUM 3,36

6 Cvetković Lazar 12 VNS 3,32

7 Dimitrije Zarupski 12 BKL 3,10

8 Ristić Nikola 12 BAK 3,10

9 Sakač Luka 12 SMD 3,06

10 Ivanović Stefan 12 BAK 2,90

11 Dragojević Marko 12 BAK 2,90

12 Jovin Pavle 12 VNS 2,86

13 Blaojević Vukašin 12 VŽJ 2,86

14 Ćulum Uroš 12 LJIŠ 2,58

15 Lazarević Mihajlo 12 SMD 2,30

16 Ćulum Petar 12 LJIŠ 2,21

17 Stanić Dimitrije 12 EASK 1,76

Skok u dalj iz zone odskoka, dečaci 2011.      

rb Ime i prezime W god. klub rez.

1 Danilo Jovanović -1,1 11 CZB 3,83

2 Seratlić Rajko -0,7 11 VNS 3,71

3 Dragutinović Nikola -2,2 11 3,66

4 Aćimović Andrej -0,8 11 SIR 3,62

5 Hogl David -0,7 11 BAK 3,60

6 Zarin Uroš  -1,1 11 ASZ 3,50

7 Begović Milan  -1,2 11 SSM 3,50

8 Andrić Aleksa -0,2 11 BAK 3,39

9 Radenković Andrija -1,3 11 3,38

10 Mićić Strahinja -1,2 11 VNS 3,26

11 Radovanović Dejan  -0,8 11 SSM 3,26

12 Sava Džudović -0,4 11 CZB 3,15

13 Popović Leon -0,8 11 VNS 3,13

14 Vujić Vasilije +0,1 11 3,13

15 Panjak Aleksandar  +0,4 11 LJIŠ 3,08

16 Ivanović Tadija -1,2 11 BAK 2,95

17 Marasanov Sergej -1,2 11 VNS 2,90

Skok u dalj iz zone odskoka, dečaci 2010

rb Ime i prezime W god. klub rez.

1 Pjevac Strahinja +0,4 10 RUM 4,52

2 Prodanović Aleksa -0,9 10 VNS 4,05

3 Zorić Pavle +0,5 10 CZB 3,98

4 Burčer Andrej +0,6 10 VNS 3,97

5 Zindović Gavrilo -0,2 10 BAK 3,88

6 Jovanović Vojin -0,7 10 BAK 3,66

7 Stojković Uroš +0,4 10 BAK 3,63

Bacanje vorteksa, dečaci 2011.         

rb Ime i prezime god. klub rez.

1 Mojsin Dejan 11 SIR 40,45

2 Begović Milan  11 SSM 36,29

3 Bežanović  Borislav  11 SSM 30,95

4 Andrić Aleksa 11 BAK 26,26

5 Ivanović Tadija 11 BAK 26,21

6 Savić Lazar 11 SOV  22,66

7 Radovanović Dejan  11 SSM 22,04

8 Buđa Tomislav  11 SSM 18,44

9 Dejan Čelić 11 CZB 14,25

10 Jovan Bajčeta 11 BKL 11,79

11 Kiza Filip 11 BFU 11,19

12 Dušan Ćulum 11 BKL 10,13

Bacanje vorteksa, dečaci 2010.                  

rb Ime i prezime god. klub rez.

1 Jovan Anđelković 10 MLD 37,16

2 Antonijević Andrej 10 BAK 36,07

3 Milošević David 10 RUM 35,88

4 Pavle Zorić 10 SIR 30,98

5 Bojić Danilo 10 SSM 29,39

6 Trišić Bogdan 10 SSM 27,59

 Berendika Uroš 10 SSM NS

 Topović Nikša 10 VRB NS

SKRAĆENICE: 

1 APA APATIN

2 AŠKT AŠK TEMPO

3 ASZ AS ZRENJANIN

4 ATL ATLETA  NOVI SAD

5 BAK BEOGRADSKI AK

6 BKL BORAC KLISA

7 BNZ BANAT ZRENJANIN

8 BFU BORAC FUTOG

9 CRV CRVENKA

10 CZB CRVENA ZVEZDA BEOGRAD

11 EASK ES SPORT SREMSKI KARLOVCI

12 INĐ INĐIJA

13 JUK JUNIOR KRUPANJ

14 LJIŠ LONG JUMP IVANA ŠPANOVIĆ ZRENJANIN

15 MLD MLADENOVAC

16 POŽ POŽAREVAC

17 PPP PALIGO PALUS- PALIĆ

18 RUM RUMA

19 SAK SRBOBRANSKI AK

20 SEN SAK SENTA SENTA

21 SIR SIRMIUM, SREMSKA MITROVICA

22 SMD SMEDEREVO

23 SOV SOKO VRDNIK

24 SPB SPRINT BADOVINCI

25 SSM SREM SREMSKA MITROVICA

26 TPA TAMIŠ PANČEVO

27 VOŽ VOŽDOVAC

28 VRB VRBAŠKI ATLETSKI KLUB – VRBAS  

29 VŽJ VOŽD JAGODINA

Rezultate obradili:Mirjana Cingeli, Sanja Veselinović i. Bojan Komlenić

You may also like

Ostavi komentar