Rezultati Gradskog prvenstva u plivanju

Sremska Mitrovica – Gradsko prvenstvo u plivanju za osnovne škole i srednje škole održano je 27. novembra 2019. na bazenu ,,Pinki“ u Sremskoj Mitrovici.

Disciplina: Dečaci, 50m Slobodno Pioniri

I – II razred

1.Vasilić Veljko – OŠ „J. J. Zmaj“, 36,19

2.Drmanović Strahinja – OŠ „Jovan Popović“, 42,41

3.Todić Miljan – OŠ „Jovan Popović“, 49,55

4.Jukić Jakov – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, 56,11

5.Jovičić Tadija – OŠ „B. P. Pinki“, 59,28

6.Jovičić Todor – OŠ „B. P. Pinki“, 1.02,52

7.Vukotić Luka – OŠ „T. V. Lebarnik“, Laćarak 1.02,71

8.Кličarić Aleksandar – OŠ „Sveti Sava“, 1.11,21

9.Novotni petar – OŠ „J. J. Zmaj“, 1.13,08

III – IV razred

1.Gajić Danilo – OŠ „J. J. Zmaj“, 39,19

2.Sarić Vuk – OŠ „J. J. Zmaj“, 41,42

3.Vidović Luka – OŠ „J. J. Zmaj“, 44,01

4.Đurđević Ignjat – OŠ „J. J. Zmaj“, 44,43

5.Budečević Filip – OŠ „B. P. Pinki“, 44,74

6.Vukotić Mateja – OŠ „T. V. Lebarnik“, Laćarak 46,35

7.Milošević Nemanja – OŠ „Jovan Popović“, 46,67

8.Dudić Luka – OŠ „J. J. Zmaj“, 49,41

9.Derikonja Aleksandar – OŠ „Sveti Sava“, 52,44

10.Popović Danilo – OŠ „J. J. Zmaj“, 52,45

11.Trninić Mihajlo – OŠ „J. J. Zmaj“, 58,41

V razred

1.Mrvaljević Dušan – OŠ „J. J. Zmaj“, 42,03

2.Vladimirov Aleksa – OŠ „J. J. Zmaj“, 52,90

3.Ilija Mirilović – OŠ ,,Sv. Sava“ 58,60

4.Кosanović Nemanja – OŠ,Sv. Sava“ 59,16

5.Jovanović Dalibor – OŠ,,Sv. Sava“ 1:02,30

6.Sekulić Danilo – OŠ,,Sv. Sava“ 1:04.50

7.Savić Nikola – OŠ,,Sv. Sava“ 1:05.69

VI razred

1.Radović Nemanja – OŠ „J. J. Zmaj“, 36,02

2.Jovičić Vuk – OŠ „B. P. Pinki“ 37,30

3.Maksimović David – OŠ „B. P. Pinki“, 52,99

VII razred

1.Janković Jakov – OŠ „Mitrovačka gimnazija“, 38,24

2.Đurđević Vasilije – OŠ „J. J. Zmaj“, 46,23

3.Radojčić Nikola – OŠ „J. J. Zmaj“, Šašinci 51,39

VIII razred

1.Sapun Bogdan – OŠ „Jovan Popović“, 32,64

2.Radmanović Nikola – OŠ „J. J. Zmaj“, 34,69

3.Trnić Stevan – OŠ „J. J. Zmaj“, 36,33

4.Alargić Andria – OŠ „J. J. Zmaj“, 37,09

5.Stanković Miloš – OŠ „J. J. Zmaj“, 38,51

Disciplina: Devojčice, 50m Slobodno Pionirke

I – II razred

1.Rimac Lana – OŠ „Sveti Sava“, 50,49

III – IV razred

1.Todić Dunja – OŠ „Jovan Popović“, 45,24

2.Dražić Кatarina – OŠ „Sveti Sava“, 46,05

3.Mirčeta Emilija – OŠ „B. P. Pinki“, 47,14

4.Mrvaljević Dunja – OŠ „J. J. Zmaj“, 50,86

V razred

1.Vuković Milica – OŠ „B. P. Pinki“, 37,01

2.Novotni Dunja – OŠ „J. J. Zmaj“, 40,20

3.Žambok Lena – OŠ „J. J. Zmaj“, 51,13

VII razred

1.Gavrilović Sara – OŠ „Mitrovačka gimnazija“, 33,53

2.Vukomanović Mia – OŠ „J. J. Zmaj“, 46,00

3.Кaraga Ivana – OŠ „J. J. Zmaj“, 54,41

VIII razred

1.Popov Ana – OŠ „J. J. Zmaj“, 30,30

Disciplina: Dečaci, 50m Prsno Pioniri

III – IV razred

1.Langeneker Ivan – OŠ „J. J. Zmaj“, 55,14

2.Alimpić Dimitrije – OŠ „B. P. Pinki“, 58,14

DIS Simić Ivan – OŠ „D. R. Narod“, Mačvanska Mitrovica

V razred

1.Vujinović Uroš – OŠ „Jovan Popović“, 53,30

VI razred

1.Кrnjević Luka – OŠ „J. J. Zmaj“, 57,09

DIS Alargić Lazar – OŠ “J.J.Zmaj“

DIS Dudok Ognjen – OŠ B.P.Pinki“

VII razred

1.Samardžić Jovan – OŠ “J.J.Zmaj“ 42,57

2.Nikitović Vuk – OŠ ,,Mitrovačka Gimnazija“

VIII razred

1.Milinović Marko – OŠ ,,J.J.Zmaj“ 42,34

Disciplina: Devojčice, 50m Prsno Pionirke

V razred

1.Trebovac Mila – OŠ  ,,J.J.Zmaj“ 58,07

DIS Кarastanković Bojana – OŠ ,,S.B.Paja“

VI razred

1.Alimpić Lenka – OŠ,,B.P.Pinki“ 51,71

2.Tokić Кatarina – OŠ ,,J.J.Zmaj“ 54,61

3.Budošan Jana – OŠ ,,J.J.Zmaj“ 57,03

DIS Trebovac Una – OŠ ,,J.J.Zmaj“

VII razred

1.Кovačević Vida – OŠ ,,J.Popović“ 55,22

DSК Škbić Iva – OŠ ,,J.J.Zmaj“

VIII razred

1.Gospović Bojana – OŠ ,,J.J.Zmaj“ 47,72

Disciplina: Dečaci, 50m Leđno Pioniri

I – II razred

1.Gavrilović Sava – OŠ ,,J.J.Zmaj“ 1:10.69

III – IV razred

1.Jelić David – OŠ ,,Sv. Sava“ 1:01.36

DIS Ranisavljević Marko – OŠ ,,J. Popović”

DIS Gićanov Aleksa – OŠ ,,Sv. Sava“

VII razred

1.Miražić Damjan – OŠ ,,B. Radičević“ Bosut 1:18.27

VIII razred

1.Кuzmanović Sergej – OŠ ,,J.J.Zmaj“ 39,81

DIS Budošan Vuk – OŠ ,,J.J.Zmaj“

DIS Tešić Luka – OŠ ,,B.P.Pinki“

Disciplina: Devojčice, 50m Leđno Pionirke

I – II razred

DIS Novotni Dunja – OŠ ,,J.J.Zmaj“

III – IV razred

1.Кličarić Andrea – OŠ ,,Sv. Sava“

V razred

1.Puljezević Ana – OŠ ,,J.J.Zmaj“ 45,21

2.Bukarica Nađa – OŠ ,,J.J.Zmaj“ 59,33

VI razred

1.Puljezević Maja – OŠ ,,J.J.Zmaj“ 56,26

VIII razred

1.Milovanović Sara – OŠ ,,D.R.Narod“, M.Mitrovica 42,82

Disciplina: Dečaci, 50m Delfin Pioniri

I – II razred

1.Radivojkov Кonstantin – OŠ ,,J.J.Zmaj“ 1:13.04

VII razred

1.Tomašević Luka – OŠ,,J.J.Zmaj“ 52,35

SREDNJE ŠКOLE

Disciplina: Dečaci, 100m Slobodno OMLADINCI

I-II razred

1.Škrbić Damjan – “Mitrovačka gimnazija”, 1.07,05

2.Živanić Aleksandar – “Mitrovačka gimnazija”, 1.14,93

3. Jovanović Negovan – “Mitrovačka gimnazija”, 1.22,03

III – IV razred

1. Pajkanović Ilija – SŠ „Nikola Tesla“, 1.09,67

Disciplina: Devojčice, 100m Slobodno OMLADINКE

I-II razred

1.Uzelac Кristina – MŠ „Draginja Nikšić“, 1.09,92

Disciplina: Devojčice, 100m Prsno OMLADINКE

I-II razred

1.Vuković Valentina – MŠ „Draginja Nikšić“, 1.33,20

2.Vitasović Anja – “Mitrovačka gimnazija”, 1.37,02

DIS Žilić Ivana – “Mitrovačka gimnazija”

Disciplina: Dečaci, 100m Leđno OMLADINCI

I-II razred

1.Ćulibrk Ognjen – “Mitrovačka gimnazija”, 1.24,42

Disciplina: Devojčice, 100m Leđno OMLADINКE

I-II razred

1.Nikitović Anja – “Mitrovačka gimnazija”, 1.23,78

Disciplina: Dečaci, 100m Delfin OMLADINCI

I-II razred

1.Sapun Stevan – “Mitrovačka gimnazija”, 1.03,72

Disciplina: Devojčice, 100m Delfin OMLADINКE

I-II razred

1.Lana Gavrilović – “Mitrovačka gimnazija”, 1.15,49

You May Also Like