Održano takmičenje u gimnastici

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – U prostorijama Sokolskog društva „Sremska Mitrovica“ poslednjeg dana februara meseca održano je Gradsko i Okružno prvenstvo u gimnastici za pionire, pionirke, i omladinke

Takmičenje su organizovali Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve Grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada, a tehnički organizator takmičenja bilo je Sokolsko društvo „Sremska Mitrovica“.

Na gradskom takmičenju učestvovalo je 26 takmičara iz sledećih
osnovnih škola:
OŠ „Boško Palkovljević Pinki“ Sremska Mitrovica,
OŠ „Jovan Popović“ Sremska Mitrovica,
OŠ „Slobodan Bajić Paja“ Sremska Mitrovica,
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Sremska Mitrovica,
OŠ „Slobodan Bajić Paja“ Manđelos

Srednjih škola:
MŠ „Draginja Nikšić“,
„Mitrovačka Gimnazija“

Plasman:
OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (1-4) EКIPNO
1. OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (1-4) POJEDINAČNO
1. Lena Martinović – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
2. Iva Tenji – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
3. Sara Perić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
4. Anđela Mušong – OŠ „J. Popović“,Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (5-6) EКIPNO
1. OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica
2. OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (5-6) POJEDINAČNO
1. Sara Petrić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica
2. Jovana Milošević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica
3. Nina Dragojlović – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica
4. Ana Đokić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica
5. Aleksandra Đurđević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica
6. Milica Sladojević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRI (5-6) EКIPNO
1. OŠ „Slobodan Bajić Paja“, Manđelos

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRI (5-6) POJEDINAČNO
1. Jovan Đurđević- OŠ „S. B. Paja“, Manđelos
2. Đorđe Žižić- OŠ „S. B. Paja“, Manđelos
3. Slaviša Nikolić – OŠ „S. B. Paja“, Manđelos
4. Slobodan Žižić – OŠ „S. B. Paja“, Manđelos

OSNOVNE ŠКOLE DEVOJČICE (7-8) EКIPNO
1. OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠКOLE DEVOJČICE (7-8) POJEDINAČNO
1. Marina Burmudžija – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
2. Marina Ljubišić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica
3. Tatjana Stanojević – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica
4.Maja Milošević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica
5. Milana Petković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica
6. Jana Ćurčić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠКOLE DEČACI (7-8) POJEDINAČNO
1. Boris Giner – OŠ „ B. P. Pinki“, Sr. Mitrovica
1. Predrag Đuričić – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica
3. Predrag Žižić – OŠ „S.B.Paja“, Manđelos

SREDNJE ŠКOLE DEVOJČICE (1-4) EКIPNO
1. MŠ „ Draginja Nikšić“, SM

SREDNJE ŠКOLE DEVOJČICE (1-4) POJEDINAČNO
1. Teodora Vančik – MŠ „ Draginja Nikšić“, SM
2. Jelena Žilić – MŠ „ Draginja Nikšić“, SM
3. Teodora Stanković – „Mitrovačka Gimnazija“ Sr.Mitrovica
4. Jovana Radojević – MŠ „ Draginja Nikšić“, SM
5.Maja Drljača – „Mitrovačka Gimnazija“ Sr.Mitrovica

Na okružnom takmičenju je ukupno nastupilo oko 44 takmičara iz sledećih osnovnih škola:
OŠ „B.P.Pinki“ Sremska Mitrovica,
OŠ „J. Popović“ Sremska Mitrovica,
OŠ „S.B.Paja“ Sremska Mitrovica,
OŠ „J.J.Zmaj“ Sremska Mitrovica,
OŠ „S.B.Paja“ iz Manđelosa Ruma,
OŠ “Zmaj Jova Jovanović“ Ruma,
OŠ „Dušan Jerković“ Ruma,
OŠ „B. Grulović“ Beška

Srednjih škola:
MŠ „Draginja Nikšić“ Sremska Mitrovica,
„Mitrovačka Gimnazija“ Sremska Mitrovica

Plasman:

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (1-4) EКIPNO
1. OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
2. OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
3. OŠ „B. Grulović“, Beška

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (1-4) POJEDINAČNO
3. Lena Martinović – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
4. Elvana Stajki – OŠ “Zmaj Jova Jovanović“ Ruma
5. Iva Tenji – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
6. Milica Držajić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
7. Izabela Han – OŠ “Zmaj Jova Jovanović“ Ruma
8. Lena Pajović – OŠ „B. Grulović“, Beška
9. Ana Mitrović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
10.Sofija Кralj – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
11.Una Đuričić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
9.Lana Tomić – OŠ „B. Grulović“, Beška
11.Sara Perić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
12.Una Đokić – OŠ „B. Grulović“, Beška
13.Staša Đokić – OŠ „B. Grulović“, Beška

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (5-6) EКIPNO
3. OŠ“ Dušan Jerković“, Ruma
4. OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (5-6) POJEDINAČNO
7. Milana Trkulja – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
8. Sara Petrić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica
9. Marija Martinović – OŠ “Zmaj Jova Jovanović“, Ruma
10.Milica Martinović – OŠ “Zmaj Jova Jovanović“, Ruma
11.Marija Mitrović – OŠ“ Dušan Jerković“, Ruma
12.Ana Marija Smiljanić – OŠ“ Dušan Jerković“, Ruma
13.Jovana Milošević – OŠ „S.B.Paja“, Sr.Mitrovica
14.Nina Dragojlović – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica
15.Ana Đokić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica
16. Nataša Jovanović – OŠ“ Dušan Jerković“, Ruma

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRI (5-6) EКIPNO
2. OŠ „Slobodan Bajić Paja“, Manđelos

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRI (5-6) POJEDINAČNO
1. Jovan Đurđević- OŠ „S. B. Paja“, Manđelos
2. Đorđe Žižić- OŠ „S. B. Paja“, Manđelos
3. Slaviša Nikolić – OŠ „S. B. Paja“, Manđelos
4. Slobodan Žižić – OŠ „S. B. Paja“, Manđelos

OSNOVNE ŠКOLE DEVOJČICE (7-8) EКIPNO
2. OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
3. OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠКOLE DEVOJČICE (7-8) POJEDINAČNO
1. Nevena Novaković – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
2. Marina Burmudžija – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica
3. Marina Ljubišić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica
4. Tijana Lazović – OŠ “Zmaj Jova Jovanović“, Ruma
5. Tatjana Stanojević – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica
6. Marijana Jovanović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
7. Anastasija Ikonić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
8. Milana Petković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica
9. Anastasija Petrović – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma
10. Jana Ćurčić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica

OSNOVNE ŠКOLE DEČACI (7-8) POJEDINAČNO
1. Boris Giner – OŠ „ B. P. Pinki“, Sr. Mitrovica
1. Predrag Đuričić – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica
3. Predrag Žižić – OŠ „S.B.Paja“, Manđelos

SREDNJE ŠКOLE DEVOJČICE (1-4) EКIPNO
1. MŠ „ Draginja Nikšić“, SM

SREDNJE ŠКOLE DEVOJČICE (1-4) POJEDINAČNO
1. Teodora Vančik – MŠ „ Draginja Nikšić“, SM
2. Jelena Žilić – MŠ „ Draginja Nikšić“, SM
3. Teodora Stanković – „Mitrovačka Gimnazija“ Sr.Mitrovica
4. Jovana Radojević – MŠ „ Draginja Nikšić“, SM

Tri prvoplasirane ekipe kao i prva tri pojedinca/ke su kao nagrade dobili diplome.

You may also like