Košarkaši „Srema“ savladali goste iz Šida

Sremska Mitrovica – KK „Srem“ – KK „Partizan“ Šid. Rezultat 81:65 (24:10) (19:20) (14:15) (24:20).

Sudije Milovanović i Poznanović iz Sremske Mitrovice. Gledalaca 50.

U petom kolu Letnje košarkaške regionalne lige Srem sastale su se dve ekipe koje se sa istim brojem bodova nalaze na prvom i drugom mestu na tabeli.
Utakmica označena kao derbi kola protekla je u velikoj dominaciji mlade ekipe „Srema“.

Već u samom startu meča pokazali su svoj kvalitet kako u napadu tako i u odbrani, pa su prvu četvrtinu završili sa velikom prednošću u svoju korist.
Tokom narednih četvrtina rutinski su održavali razliku u poenima i tako zabeležili zasluženu pobedu i vredne bodove za nastavak lige.

KK „Srem“ u sastavu: Radukić, Pap, Danilović, Miković, Knežević-10, Kutić-9, Pantić L.-9, Petrović, Andrić-16, Stević-17, Vukićević-11, Pantić D.-9.
Trener: Lazar Savić.

KK „Partizan“ u sastavu: Vukadinović-7, Vuksanović-6, Vranjković-26, Arsenović-5, Zec, Jeftanović-2, Vlaisavljević-1, Radojčić, Smiljanić-17, Lazičić-2.
Trener: Smiljanić.