Održano takmičenje u gimnastici

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – Gradsko i Okružno prvenstvo u gimnastici za osnovne škole održano je u ponedeljak, 4. aprila u prostorijama Sokolskog društva „Sremska Mitrovica“.

Takmičenje je organizovala Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve Grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada, a tehnički organizator takmičenja bilo je Sokolsko društvo „Sremska Mitrovica“.

Na okružnom takmičenju je ukupno nastupilo 28 takmičara iz 6 osnovnih škola (OŠ „B. P. Pinki“, OŠ „J. Popović“ iz Sremske Mitrovice, OŠ „S. B. Paja“ iz Manđelosa, OŠ “Zmaj Jova Jovanović“ iz Rume, OŠ „Dušan Jerković“, OŠ Veljko Dugošević„ iz Rume) i jedne srednje škole (MŠ „Draginja Nikšić“ iz Sremske Mitrovice).

Plasman:

U konkurenciji pionirki od 1. do 4. razreda nastupilo je i 4 učesnice i jedna ekipa: OŠ “Zmaj Jova Jovanović“, Ruma.

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (1-4) EКIPNO

OŠ “Zmaj Jova Jovanović“, Ruma

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (1-4) POJEDINAČNO
1. Elvana Stajki OŠ “Zmaj Jova Jovanović“ Ruma
2. Marija Mrtinović OŠ“Zmaj Jova Jovanović“ Ruma
3. Milica Martinović OŠ“Zmaj Jova Jovanović“ Ruma

U konkurenciji pionira od 1. do 4. nije nastupila ni jedna ekipa. U pojedinačnoj konkurencije nastupio je jedan takmičar.

 

U konkurenciji pionirki od 5. do 6. razreda nastupilo je 9 učesnica i dve ekipe: OŠ „B. P. Pinki“ i OŠ „Dušan Jerković“, Ruma

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (5-6) EКIPNO

OŠ „Boško Palkovljević Pinki“ Sremska Mitrovica
OŠ“ Dušan Jerković“ Ruma

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRКE (5-6) POJEDINAČNO

1. Marina Burmudžija „B. P. Pinki“ SM
2. Anja Žunić „B. P. Pinki“ SM
3. Milana Trkulja OŠ „Dušan Jerković“ Ruma

U konkurenciji pionira od 5. do 6. razreda nastupilo je 4 takmičara i jedna ekipa, OŠ „Slobodan Bajić Paja“ iz Manđelosa.

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRI (5-6) EКIPNO

OŠ „Slobodan Bajić Paja“, Manđelos

OSNOVNE ŠКOLE PIONIRI (5-6) POJEDINAČNO

1. Jovan Đurđević OŠ „Slobodan Bajić Paja“ Manđelos
2. Đorđe Žižić OŠ „Slobodan Bajić Paja“ Manđelos
3. Predrag Žižić OŠ „Slobodan Bajić Paja“ Manđelos

U konkurenciji pionirki od 7. do 8. razreda nastupilo je 5 učesnica i jedna ekipa: OŠ „Jovan Popović“ Sremska Mitrovica.

OSNOVNE ŠКOLE DEVOJČICE (7-8) EКIPNO

1. OŠ „ Jovan Popović“ Sremska Mitrovica

OSNOVNE ŠКOLE DEVOJČICE (7-8) POJEDINAČNO

1. Anđela Кovačić „J. Popović“ SM
2. Vanja Vančik „J. Popović“ SM
3. Jovana Radojević „J. Popović“ SM

U konkurenciji pionira od 7. do 8. razreda nastupila su dva takmičara.

OSNOVNE ŠКOLE DEČACI (7-8) POJEDINAČNO

1. Boris Giner OŠ „ Boško Palkovljević Pinki“ SM
1. Predrag Đuričić Mitrovačka gimnazija SM

U konkurenciji omladinki od 1. do 4. razreda srednjih škola nastupilo je 4 učesnice i jedna ekipa: MŠ „ Draginja Nikšić“ iz Sremske Mitrovice.

SREDNJE ŠКOLE DEVOJČICE (1-4) EКIPNO

1. MŠ „Draginja Nikšić“, SM

SREDNJE ŠКOLE DEVOJČICE (1-4) POJEDINAČNO

1. Teodora Vančik MŠ „Draginja Nikšić“, SM
2. Tijana Кorelija MŠ „Draginja Nikšić“, SM
3. Jelena Žilić MŠ „Draginja Nikšić“, SM

Tri prvoplasirane ekipe kao i prva tri pojedinca/ke su kao nagrade dobili diplome.

You may also like