Održano Okružno prvenstvo u atletici

Sremska Mitrovica – U četvrtak, 11. maja na Atletskom stadionu u Sremskoj Mitrovici održano je Okružno prvenstvo u atletici za osnovne i srednje škole.

Takmičenje je organizovala Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada, a tehnički organizator bila je Ustanova Atletski stadion.

Na takmičenju je učešće uzelo oko 170 takmičara.

U kategoriji osnovnih škola plasman je bio sledeći:

Plasman:

Pionirke

100m
Sara Kiš – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 12,64
Nađa Pavlović – OŠ „Ivo Lola Ribar“, Ruma 13,10
Katarina Živanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 13,31
Danijela Kovačević – OŠ „R.N.Sv.Sava“, Nova Pazova 13,50
Milaca Paspalj – OŠ „D.Jerković“, Ruma 13, 71
Emilija Đukanović – OŠ „Đ.Natošević“, N. Slankamen 13,95
Sanja Njanjić – OŠ „M.S.Srpkinja“, Vrdnik 14,75
Irina Zrnić – OŠ „D.Jerković“, Ruma 14,83

300m
Lovrić Nađa – OŠ „D.Jerković“, Ruma 44,30
Tijana Živković – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 45,00
Valentina Radukić – OŠ „M.S.Srpkinja“, Vrdnik 46,19
Mina Stojanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 50,03
Milica Đorđević – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 53,55
Sofija Bjelica – OŠ „R.N.Sv.Sava“, Nova Pazova 55,03
Jelena Jovanović – OŠ „B.Grulović“, Beška 55,05
Marijana Savić – OŠ „D.Jerković“, Inđija 55,71

600m
Božić Ivana – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 1:44,52
Sara Bertok – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 1:48,65
Anđela Drča – OŠ „B.Radičević“, Šid 1:54,20
Mina Knežević – OŠ „D.Jerković“, Ruma 2:00,26
Maja Popović – OŠ „Simeon Aranicki“,St. Pazova 2:06,86
Sara Jevtić – OŠ „R.N.Sv.Sava“, Nova Pazova 2:14,04
Dragana Marković – OŠ „M.S.Srpkinja“, Vrdnik 2:16,41
Maja Vidanović – OŠ „D.Jerković“, Inđija 2:20,07

Štafeta 4*100m

Vukmirić, Ignjatović, Paspalj, Lovrić – OŠ „D.Jerković“, Ruma 53,40
Živanović, Ratić, Stojanović, Bugadžija – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 56,08
Njanjić, Ivković, Marković, Radukić – OŠ „M.S.Srpkinja“, Vrdnik 58,36
Bjelica, Simeunović, Trivković, Kovačević – OŠ „R.N.Sv.Sava“, Nova Pazova 59,93
Simić, Milošević, Petrović, Zrnić – OŠ „D.Jerković“, Inđija 1:00,42

Skok u dalj
Anja Lajić – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 5,10
Vanja Bugadžija – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 4,93
Jovana Gnjatović – OŠ „D.Jerković“, Ruma 4,80
Ivana Lončar – OŠ „D.Obradović“, Irig 4,31
Aleksandra Milošević – OŠ „D.Jerković“, Inđija 4,25
Dunja Urošević – OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica 4,17
Žuli – Odre Marković – OŠ „M.S.Srpkinja“, Vrdnik 3,87

Skok u vis
Maja Stojanović – OŠ „D.Jerković“, Inđija 1,46
Sonja Ognjenović – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 1,42 m
Anastazija Bajuk – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 1,34 m
Jovana Antić – OŠ „S.Savković“, St. Banovci 1,30 m
Aleksandra Begović – OŠ „D.Jerković“, Ruma 1,25 m
Nataša Babić – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 1,20 m
6.Teodora Simeunović – OŠ „R.N.Sv.Sava“, Nova Pazova 1,20 m
8. Natalija Tanasin – OŠ „M.S.Srpkinja“, Vrdnik 1,10 m

Bacanje kugle
Jovana Radojević – OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica 10,74
Aleksandra Rudez – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 9,66
Marija Ivković – OŠ „M.S.Srpkinja“, Vrdnik 9,53
Jovana Punišić – – OŠ „R.N.Sv.Sava“, Nova Pazova 9,09
Nina Ubavić – OŠ „B.Radičević“, Šid 9,00
Jelena Vukmirić – OŠ „D.Jerković“, Ruma 8,87
Milica Kotarlić – OŠ „D.Jerković“, Inđija 7,81
Ivana Rašović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica 7,69
Milica Zorić – OŠ „Đ.Natošević“, N. Slankamen 7,56

Ekipno:
OŠ „D.Jerković“, Ruma
OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica
OŠ „M.S.Srpkinja“, Vrdnik
OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova
OŠ „D.Jerković“, Inđija

Pioniri

100m
Mirko Pupovac – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 12,09
Nikola Crnomarković – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 12,13
Damjan Panić – OŠ „J.Popović“, 12,31
Bojan Edelinski – OŠ „B.Radičević“, Šid 12,80
Stefan Skorupan – OŠ „P.Kočić“, Inđija 13,21
Stefan Stefan – OŠ „D.Jerković Uča“, Šimanovci 13,61

300m
Stanko Laćarački – OŠ „B.P.Pinki“, Grgurevci 40,21
Nemanja Kalajdžić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 40,40
Luka Ranitović – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 42,11
Borislav Radaković – OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica 42,58
Nemanja Bursać – OŠ „P.Kočić“, Inđija 42,86
David Miražić – OŠ „B.Radičević“, Šid 45,65
Stefan Danguzov – OŠ „D.Jerković Uča“, Šimanovci 46,12

800 m
Uroš Lazić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica 2:17,00
Branko Vujović – OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica 2:20,23
Dragan Kranjčević – OŠ „D.Jerković“, Inđija 2:21,94
Aleksandar Krstić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 2:23, 69
Uroš Obradović – OŠ „B.P.Pinki“, St. Pazova 2;28,89
Aleksandar Milinković – OŠ „P.Kočić“, Inđija 2:30,11
Nikola Tiodorović – OŠ „N.Tesla“, N.Banovci 2;32,89

Štafeta 4*100m
Pupovac, Šarac, Kalajdžić, Vukov – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 49,61
Radaković, Sapun, Savić, Panić – OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica 51,38
OŠ „N.Tesla“, N. Banovci – dis.
OŠ „P.Kočić“, Inđija – dis.

Skok u dalj
Ilija Vukov – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 5,75
David Pisar – OŠ „S.Aranicki“, St. Pazova 5,15
Stevan Sapun – OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica 5,02
Nikola Pašić – OŠ „D.Jerković“, Inđija 4,74
Aleksandar Pavlović – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 4,68
Aleksa Radivojević – OŠ „D.Jerković Uča“, Šimanovci 4,56
Nikola Zubović – OŠ „P.Kočić“, Inđija 4,52

Skok u vis
Jovan Savić – OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica 1,65
Milan Gogić – OŠ „P.Kočić“, Inđija 1,60
Đorđe Radukić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica 1,60
Nikola Dobša – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 1,50
Lazar Dobrić – OŠ „N.Tesla“, N.Banovci, 1,50
Aleksandar Đuričić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 1,50
Nikola Rakić – OŠ „Z.J.Jovanović“, Ruma 1,50
Milan Kokić – OŠ „D.Jerković Uča“, Šimanovci 1,50

Bacanje kugle
Petar Ilić – OŠ „D.Jerković“, Ruma 12,63
Nikola Laketić – OŠ „T.V.Lebarnik“, 11,95
Bogoljub Dragović – OŠ „D.Jerković“, Pećinci 11,37
Mateja Janković – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N. Pazova 11,23
Luka Matijašević – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 10,71
Dušan Vukmanović – OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica 10,38
Mihajlo Mandić – OŠ „P.Kočić“, Inđija 9,96
Dejan Opačić – OŠ „N.Tesla“, N. Banovci 9,43

Ekipno:
OŠ „V.Dugošević“, Ruma
OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica
OŠ „N.Tesla“, N.Banovci
OŠ „Petar Kočić“, Inđija

U kategoriji srednjih škola plasman je bio sledeći:

Omladinke

100m
Kovač Anja – SSŠ „B.Mihajlović-Mihiz“, Irig 12,03
Tanja Travar – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica 13,02
Željana Mojsilović – S.P.P.Š „S.P.- Brile“, Ruma 14,90
Milica Medvedev – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 15,35
Vladana Vanovac – „Gimnazija“, Inđija 15,94

400m
Tamara Milutinović – S.P.P.Š „S.P.- Brile“, Ruma 1:01,86
Nikolina Šuman – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica 1:06,34
Marija Janković -„Gimnazija“, Inđija 1:18,55
Opačić Sara – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 1:19,71

800m
Tadić Ivana – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr. Mitrovica 2:31,29
Miljana Mladenović – „Gimnazija“, Inđija 3:05, 70
Lara Barnak – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 3:06,67
Teodora Popović – S.P.P.Š „S.P.- Brile“, Ruma 3:22,80
Aleksandra Nikolić – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica 3:50,01

4*100m
Travar, Novevski, Rašević, Šuman – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica 55,16
Dimić, Slijepčević, Mojsilović, Milutinović – S.P.P.Š „S.P.- Brile“, Ruma 58,84
Vasić, Medvedv, Šicar, Opačić – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 1:01,58
Petković, Gvozdenović, Janković, Stamenić – „Gimnazija“, Inđija 1:02,17

Skok u vis
Željka Poznanović – „PŠH“, Sr.Mitrovica 1,42
Maja Dimić – S.P.P.Š „S.P.- Brile“, Ruma 1,42
Ana Tepavac – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica 1,30
Teodora Janjušević –„Gimnazija“, Inđija 1,25
Anabela Stošić – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 1,25

Skok u dalj
Maja Drljača – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr. Mitrovica 4,44
Aleksandra Stamenić – Gimnazija“, Inđija 4,20
Jelena Vasić – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 4,17
Slađana Slijepčević – S.P.P.Š „S.P.- Brile“, Ruma 4,05
Nikolin Rašević – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica 3,97

Bacanje kugle
Tamara Jovanović – OŠ „N.Tesla“, Sr. Mitrovica 11,59
Mirjana Dasović – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica 9,36
Milica Ilić – „Tehnička škola“, St. Pazova 8,74
Sanja Đokić – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 8,15
Sofija Žak – Gimnazija“, Inđija 7,90
Veronika Đokić – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 7,86
Todora Petrović – S.P.P.Š „S.P.- Brile“, Ruma 6,37

Ekipno:
SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr. Mitrovica
S.P.P.Š „S.P.- Brile“, Ruma
Gimnazija „B.Radičević“ , St. Pazova
Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova

Omladinci

100m
Ognjen Stojanović – EŠ „9. Maj“, Sr. Mitrovica 11,36
Aleksandar Sekulić – STŠ „Nikola Tesla“, Sr. Mitrovica 11,70
Jovo Gužvić – Gimnazija“, Inđija 12,13
Miša Stanić – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 12,23
Đorđe Tešanović – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 12,32
Danilo Ristić – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 12,42
Lazar Kovačević – „Tehnička škola“, St. Pazova 12,51
Milić Stefan – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr. Mitrovica 10,84

400m
Džodan Dušan – STŠ „Nikola Tesla“, Sr. Mitrovica 53,56
Miloš Bobar – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 54,49
David Đermanović – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 1:05,01
Mirko Todić – S.P.P.Š „S.P.- Brile“, Ruma 1:06,01

1000m
Malešević Miloš – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 2:33,81
Mirko Mauna – STŠ „Nikola Tesla“, Sr. Mitrovica 2:42, 22
Stefan Okilj – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 3:47,31

4*100m
Sekulić, Vukajlović, Antunović, Džodan – STŠ „Nikola Tesla“, Sr. Mitrovica 47,41
Mijatović, Nedić, Brtka,, Bobar – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 51,11
Tešanović, Trivić, Rakulj, Tabaković – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 52,47

Skok u vis
Slavko Stević – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr. Mitrovica 1,86
Mitrović Miloš – STŠ „Nikola Tesla“, Sr. Mitrovica 1,78
Uroš Opačić – Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova 1,40
Miroslav Maletić – S.P.P.Š „S.P.- Brile“, Ruma 1,50
Aleksić Bosiljkić – Gimnazija“, Inđija 1,35
Aleksandar Činku – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija b.r

Skok u dalj
Dejan Antunović – STŠ „Nikola Tesla“, Sr.Mitrovica 5,58
Božidar Marinković – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 5,54
Igor Takač – Gimnazija“, Inđija 5,10
Đorđe Lončar – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 4,75

Bacanje kugle
Vojin Dimić – SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma 15,36
Uroš Vukajlović – STŠ „Nikola Tesla“, Sr.Mitrovica 11,84
Veljko Milinković – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 9,97
Mihajlo Živković – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 6,16

Ekipno:
STŠ „Nikola Tesla“, Sr. Mitrovica
Gimnazija“, Inđija
Gimnazija „B.Radičević“, St. Pazova

Prve tri ekipe i tri pojedinca-ke su kao nagradu dobili i diplome.

You May Also Like