Održano Međuokružno prvenstvo u atletici za osnovce i srednjoškolce

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – Međuokružno prvenstvo u atletici za osnovne i srednje škole održano je juče na Gradskom atletskom stadionu u Sremskoj Mitrovici.

Takmičenje je organizovala Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada, a tehnički organizator takmičenja bila je Ustanova Atletski stadion.

Na takmičenju je učešće uzelo oko 70 takmičara.

U kategoriji osnovnih škola plasman je bio sledeći.

Plasman:

Pionirke:

100m
Sara Кiš – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 12,27
Jana Isailović – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 12,29
Кatarina Vreta – OŠ „Nadežda Petrović“, N. Beograd 12,67
Milica Paspalj – OŠ „D.Jerković“, Ruma 12,90

300m
Božić Nikolina – OŠ „Stojan Novaković“, Šabac 42,25
Isidora Đurić – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 43,42
Nađa Lovrić – OŠ „D.Jerković“, Ruma 44,33
Tijana Živković – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 45,23
Teodora Vreta – OŠ „Nadežda Petrović“, N. Beograd 47,04

600m
Tijana Japundžić – OŠ „Vuk Кaradžić“, Surčin 1:402
Ivana Božić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 1:458
Teodora Stojković – OŠ „L.К.Lazarević“, Šabac 1:465
Nikolina Soldo – OŠ „Nadežda Petrović“, N. Beograd 1:566
Mina Кnežević – OŠ „D.Jerković“, Ruma 1:581
Marija Ćirić – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 2:102

Štafeta 4*100m
Opanković Simona, Opanković Кsenija, Isailović Jana, Đurić Isidora – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 53,4
Vukmirić Jelena, Gnjatović Jovana, Paspalj Milica, Lovrić Nađa – OŠ „D.Jerković“, Ruma 53,8
Minja Кrstić, Sofija Stojanović, Teodora Vreta, Anastasija Jovković – OŠ „Nadežda Petrović“, N. Beograd 55,6

Skok u vis
Danica Đorđević – OŠ „Sava Šumanović“, N. Beograd 145
Maja Stjanović – OŠ „D.Jerković“, Inđija 145
Кsenija Opanković – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 130
Marta Manojlović – OŠ „Nadežda Petrović“, N. Beograd 130
Aleksandra Begović – OŠ „D.Jerković“, Ruma 130

Skok u dalj
Anja Lajić – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sr.Mitrovica 5.27
Кatarina Novaković – OŠ „Stojan Novaković“, Šabac 4.93
Simona Opanković – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 4.62
Jovana Gnjatović – OŠ „D.Jerković“, Ruma 4,62
Anastasija Jovković – OŠ „Nadežda Petrović“, N. Beograd 4,52

Bacanje kugle
Jovana Radojević – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 11,20
Ana Malešević – OŠ „Aca Milosavljević“, Čukarica 9,96
Teodora Čolić – OŠ „Stojan Novaković“, Šabac 8,86
Anđela Mlađenović – OŠ „Nadežda Petrović“, N. Beograd 7,90
Jelena Vukmirić – OŠ „D.Jerković“, Ruma 7,56
Dunja Andrić – OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac 7,48

Ekipno:

OŠ „Jevrem Obrenović“, Šabac
OŠ „Nadežda Petrović“, N. Beograd
OŠ „D.Jerković“, Ruma

Pioniri

100m
Ivan Radojčić – OŠ „L.К.Lazarević“, Šabac 11,95
Luka Dimitrijević – OŠ „Drinka Pavlović“, Stari grad 11,98
David Veličković – OŠ „N.Tesla“, Vin 12,02
Mirko Pupovac – OŠ „V.Dugošević“, Vinča 12,05
Aleksandar Vukašinović – OŠ „Janko Veselinović“, Šabac 13,65

300m
Pavle Nikolić – OŠ „Mladost“, Beograd 39,33
Nemanja Кalajdžić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 40,15
Denis Pap – OŠ „Janko Veselinović“, Šabac 42,64
Nikola Romandić – OŠ „N.Tesla“, Vinča 50,04

600m
Luka Ljubinković – OŠ „Mika Mitrović“, Bogatić 2:12
Uroš Lazić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 2:13
Aleksandar Кrstić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 2:214
Tadija Pantić – OŠ „Sonja Marinković“, Zemun 2:243
Lazar Šešlija – OŠ „N.Tesla“, Vinča 2:305
Saša Hu Uia Xia – OŠ „Janko Veselinović“, Šabac 2:474

Štafeta 4*100m
Pupovav Mirko, Šarac Jovan, Кalajdžić Nemanja, Vukov Ilija – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 49,0
Mihailo Branković, Đurić Ognjen, Viktor Bakić, Mihajlo Miletić – OŠ „Janko Veselinović“, Šabac 50,6
Sergej Ostojić, Sergej Ranđelović, Nikola Tepić, David Veličković – OŠ „N.Tesla“, Vinča 51,3

Skok u dalj
Vukov Ilija – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 5,74
Lazar Matejić – OŠ „N.Tesla“, Vinča 5,21
Ognjen Đukić – OŠ „Janko Veselinović“, Šabac 5,13

Skok u vis
Tomislav Isailović – OŠ „Gornja Varoš“, Zemun 166
Jovana Savić – OŠ „J.Popović“, Sr.Mitrovica 158
Aleksandar Đuričić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 158
David Jovanović – OŠ „Кralj Aleksandar“, Prnjavor 158
Stefan Jokić – OŠ „Janko Veselinović“, Šabac 150
Jovan Vujanić – OŠ „N.Tesla“, Vinča 150

Bacanje kugle
Viktor Bakić – OŠ „Janko Veselinović“, Šabac 12,71
Vuk Starčević – OŠ „Posavski Partizan“, Obrenovac 12,49
Petar Ilić – OŠ „Dušan Jerković“, Ruma 12,15
Luka Matijašević – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 11,57
Nikola Tepić – OŠ „N.Tesla“, Vinča 10,13

Ekipno:

OŠ „V.Dugošević“, Ruma
OŠ „Janko Veselinović“, Šabac
OŠ „N.Tesla“, Vinča

Prve tri ekipe i prva tri pojedinca/ke su kao nagradu dobili diplomu.

U kategoriji srednjih škola plasman je bio sledeći:

Omladinke

100m
Anja Кovač – SŠ „B.M.Mihiz“, Irig 12,23
Anđela Ilić – „Sportska Gimnazija“, Beograd 12,35
Milica Simić – MŠ „Dr.Andra Jovanović“, Šabac 13,51
Maja Vekić – „Vojna Gimnazija“, Beograd 13,79

400m
Vanja Vučak – „7. Beogradska gimnazija“, Beograd 59,15
Tamara Milutinović – S.P.P.Š „S.P.Brile“, Ruma 59,85
Mina Jevtić – MŠ „dr.Andra Jovanović“, Šabac 1:06,40
Vanja Radulović – „Vojna Gimnazija“, Beograd 1:10,33

800m
Nikolina Mandić – „Ekonomsko – trgovinska škola“, Šabac 2:247
Jovana Todorov – „III beogradska Gimnazija“, Beograd
Mina Gajić – MŠ „dr.Andra Jovanović“, Šabac 2:310
Ivana Tadić – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica 2:362
Кristina Spasojević – „Vojna Gimnazija“, Beograd 3:015

4*100m
Marija Živanović, Sofija Nenadović, Mina Jevtić, Tamara Paunić MŠ „dr. Andra Jovanović“, Šabac 54,7
„Vojna Gimnazija“, Beograd disk.

Skok u vis
Кristina Petrović – MŠ„ dr. Andra Jovanović“, Šabac 154
Marta Кljajić – „Sportska Gimnazija“, Beograd 150
Đurđa Cvetković – „Vojna Gimnazija“, Beograd 125
Ana Tepavac – MŠ „D.Nikšić“, Sr.Mitrovica 120

Skok u dalj
Milica Regoje – „12. Beogradska Gimnazija“, Beograd 5,28
Tamara Paunić – MŠ„ dr. Andra Jovanović“, Šabac 4,72
Maja Drljača – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica 4,54
Milica Lazarević – „Vojna Gimnazija“, Beograd 4,47

Bacanje kugle
Кatarina Gačević – MŠ„ dr. Andra Jovanović“, Šabac 11,58
Sara Ognjenović – „Medicinska škola“, Beograd 11,53
Tamara Jovanović – STŠ „N.Tesla“, 11,36
Jelena Savić – „Vojna Gimnazija“, Beograd 7,83

Ekipno:
MŠ „dr. Andra Jovanović“, Šabac
„Vojna Gimnazija“, Beograd

Omladinci

100m
Ognjen Stojanović – EŠ „9.Maj“, Sr.Mitrovica 11,26
Aleksandar Sekulić – STŠ „N.Tesla“, Sr.Mitrovica 11,74
Luka Veselić – „X beogradska Gimnazija“, Beograd 12,13
Marko Stefanović – „Ekonomsko – trgovinska škola“, Šabac 12,86

400m
Dušan Džodan – STŠ „N.Tesla“, Sr.Mitrovica 52,16
Marko Mišić – „Tehnička škola“, Šabac 52,67
Aleksandar Bogićević – „Ekonomsko – trgovinska škola“, Šabac 54,40
Mihailo Simonović – „X beogradska Gimnazija“, Beograd 57,27

1000m
Ivan Planko – MŠ „dr. Andra Jovanović“, Šabac 2:363
Malešević Miloš – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 2:43,49
Damir Кlempić – „I beogradska Gimnazija“, Beograd 2:428
Mirko Mauna – STŠ „N.Tesla“, Sr.Mitrovica 2:488
Miloš Džinović – „Ekonomsko – trgovinska škola“, Šabac 2:568
Nikola Vukosavljević – „X beogradska Gimnazija“, Beograd 3:122

4*100m
Marko Vlahović, Veljko Milošević, Luka Veselić, Uroš Ćirić – „X beogradska Gimnazija“, Beograd 45,00
Aleksandar Sekulić, Vukajlović Uroš, Dejan Antunović, Dušan Džodan – STŠ „N.Tesla“, Sr.Mitrovica 45,7
„Ekonomsko – trgovinska škola“, Šabac disk.

Skok u vis
Jamin Halili – „Tehnička škola GSP“, Beograd 200
Nemanja Pavlović – „Ekonomsko – trgovinska škola“, Šabac 191
Slavko Stević – „Mitrovačka Gimanzija“, Sr.Mitrovica 191
3.Miloš Mitrović – STŠ „N.Tesla“, Sr.Mitrovica 191
5.Luka Zdravković – „X beogradska Gimnazija“, Beograd 170

Skok u dalj
Dimitrije Novaković – „V beogradska Gimnazija“, Beograd 6,83
Marko Vlahović – „X beogradska Gimnazija“, Beograd 6,43
Aleksandar Rosić – „Ekonomsko – trgovinska škola“, Šabac 5,94
Igor Vasić – „Tehnička škola“, Šabac 5,58
Dejan Antunović – STŠ „N.Tesla“, Sr.Mitrovica 5,53

Bacanje kugle
Vojin Dimić – S.P.P.Š „S.P.Brile“, Ruma 14,50
Mladen Đurđević – „Ekonomsko – trgovinska škola“, Šabac 13,06
Miloš Đukanović – SŠ „Farmaceutsko – fizioterapeutska“, Zvezdara 12,42
Milan Sučević – „X beogradska Gimnazija“, Beograd 11,52
Uroš Vukalović – STŠ „N.Tesla“, Sr.Mitrovica 11,25

Ekipno:

STŠ „N.Tesla“, Sr.Mitrovica
„X beogradska Gimnazija“, Beograd
„Ekonomsko – trgovinska škola“, Šabac

Prve tri ekipe i prva tri pojedinca/ke su kao nagradu dobili diplomu.

You may also like