Laćarci savladali goste iz Žablja

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – Proteklog vikenda fudbaleri „LSKa“ iz Laćarka na domaćem terenu pred oko 150 gledalaca savladali su ekipu FK „ŽSK“ iz Žablja rezultatom 3:0. Utakmica je odigrana u okviru 22. kola Vojvođanske fudbalske lige Jug.

Strelci: Savić u 14, Đukić u 16. i 41. minuti.

Rutinska pobeda zelenih za Uskrs. Već u 14. minuti posle odličnog centaršuta mladog Vukotića, Savić odlično skače i perfektnim udarcem glavom dovodi domaće u vođstvo. Na drugi gol se čekalo cela 2 min. Posle solo prodora Đukić postiže svoj prvenac u zelenom dresu za 2:0. Posle sigurnog vođstva još dve idealne prilike koje ne koriste mlađani Šćurk i Vukotić. U 41 minuti opet solo akcija Đukića za 3:0 i svoj drugi gol na utakmici. U drugom poluvremenu zeleni spuštaju gas i rutinski privode utakmicu kraju uz propuštenih još nekoliko šansi Šćurka i Vukotića kojima očito nije bio dan za postizanje pogotka.

FK „LSК“: Vasiljević, Bosančić, Stanivuković, Šćurk, Đukić, Vukotić, Milošević, Dronić, Oparušić, Stojčić, Savić. Igrali još: Morak, Trubić, Vuletić.
Trener: Gavrilović Darko.