Održano takmičenje u streljaštvu za osnovne i srednje škole

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – U ponedeljak, 29. februara u streljani „Živko Relić – Zuc“ održano je takmičenje u streljaštvu za osnovne i srednje škole.

Takmičenje je organizovala Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve Grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada u saradnji sa SK „Živko Relić – Zuc“.

streljastvo

Na takmičenju je učešće uzelo 24 takmičara iz 4 srednje škole (EŠ „9.maj“, MŠ „Draginja Nikšić“, „Mitrovačka Gimnazija“ i STŠ „Nikola Tesla“) i 40 takmičara iz 9 osnovnih škola (OŠ „Sveti Sava“, Sr. Mitrovica, OŠ „Jovan Popović“, Sr. Mitrovica, OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica, OŠ „B. P. Pinki“, Sr. Mitrovica, OŠ „S. B Paja“, Sr. Mitrovica, OŠ „B. Radičević“, Kuzmin, OŠ „T. V. Lebarnik“, Laćarak, OŠ „B. Radičević“, Bosut, OŠ „D. R. Narod“, M. Mitrovica).

PLASMAN:
Osnovne škole – pionirke (ekipno)
1. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sr. Mitrovica 291
2. OŠ „B. Radičević“, Kuzmin 286
3. OŠ „D. R. Narod“, M. Mitrovica 250

7decd85a-fdfe-48f9-9ab1-ab263d546e4f

Pionirke – pojedinačno:
1. Kristina Vukadinović, OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica, 153
2. Sanja Mitrović, OŠ „D. R. Narod“, M. Mitrovica 109
3. Aleksandra Kunić, OŠ „D. R. Narod“, M. Mitrovica 105

Osnovne škole – pioniri (ekipno)
1. OŠ „Sveti Sava“, Sr. Mitrovica 474
2. OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 413
3. OŠ „J. Popović“, Sr. Mitrovica 339

Pioniri – pojedinačno:
1. Miloš Kojić, OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica 183
2. Stefan Mandić, OŠ „Sveti Sava“, Sr. Mitrovica 160
3. Stefan Ferger, OŠ „Sveti Sava“, Sr. Mitrovica 158

394b6543-e2a4-4003-98e2-03b452fadc78

Srednje škole – omladinke (ekipno)
1. EŠ „9. Maj“ 467
2. MŠ „Draginja Nikšić“ 372
3. „Mitrovačka Gimnazija“ 315

Omladinke – pojedinačno:
1. Vukolić Sonja, EŠ „9. Maj“ 169
2. Borenović Aleksandra, EŠ „9. Maj“ 151
3. Maricki Katarina, EŠ „9. Maj“147

Srednje škole – omladinci (ekipno)
1. STŠ „Nikola Tesla“ 524
2. „Mitrovačka Gimnazija“ 466
3. EŠ „9.Maj“ 333

0e82fd3d-4450-4c47-acf3-2e5af4879aa6

Omladinci – pojedinačno:
1. Vukadinović Nebojša, STŠ „Nikola Tesla“ 185
2. Topallović Filip, STŠ „Nikola Tesla“ 175
3. Aleksandar Popović, „Mitrovačka Gimnazija“ 171

Tri prvoplasirane ekipe kao nagradu dobile su diplome. Najbolje pojedinke i pojedinci su dobili medalje i diplome.

39e0052f-eda1-4181-b5f9-bdf6c9d25c0b

Možda Vam se svidi i