Sremska Mitrovica – Na Gradskom atletskom stadionu organizovano je okružno prvenstvo u atletici za učenike osnovnih i srednjih škola u organizaciji Gradske uprave za kulturu, sport i omladinu, Savez „Sport za sve“ grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada.

Na takmičenju je učešće uzelo oko 180 takmičara.

U kategoriji osnovnih škola nastupili su takmičari iz: OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, OŠ „Jovan Popović“, OŠ „B.P.Pinki“, OŠ “Sveti Sava“ , OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak, OŠ „V.Dugošević“, Ruma, OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova , OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“ Vrdnik ,OŠ „Petar Kočić“, Inđija, OŠ „D.Jerković“, Inđija, OŠ „Simeon Aranicki“,St.Pazova,OŠ „B.Grulović“, Beška, OŠ „Đ.Natošević“, N.Slankamen.

Plasman:

Pionirke

1. Travar Tanja – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 12,76
2. Sara Kiš – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 13,28
3. Kovačević Danijela – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 13,59
4. Nedaković Jelena – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 13,92
5. Mašić Marina – OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“ Vrdnik 14,01
6. Zoranović Ksenija – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 14,09
7. Petrović Tamara – OŠ „Petar Kočić“, Inđija 15,33
8. Simić Anja – OŠ „D.Jerković“, Inđija 15,50

1. Milutinović Tamara – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 43,54
2. Lovrić Nađa – OŠ „D.Jerković“, Ruma 43,98
3. Nikolina Šuman – OŠ „B.P.Pinki“ , Sr.Mitrovica 44,95
4. Atanasovski Tanja – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 49,38
5. Krstić Ilina – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 51,38
6. Ivić Renata – OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“ Vrdnik 52,58
7. Savić Marijana – OŠ „D.Jerković“, Inđija 54,61

1. Božić Ivana – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 1:52,33
2. Paspalj Milica – OŠ „D.Jerković“, Ruma 1:52,37
3. Marinković Mila – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 1:54,52
4. Radukić Valentina – OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“ Vrdnik 1:58,17

5. Mihajlović Milica – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 2:04,17
6. Mrvić Dina – OŠ „Petar Kočić“, Inđija 2:05,86
7. Vidanović Maja – OŠ „D.Jerković“, Inđija 2:12,17

Štafeta 4*100m

1. Šulava, Rikanović, Milutinović, Travar – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 51,32
2. Nedaković, Zoranović, Atanasovski, Lajić – OŠ „J.J.Zmaj“ 55,79
3. Kovačević D., Krstić, Kovačević M., Poznanović – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 59,79
4. Petrović, Simić, Zrnić, Šaponja – OŠ „D.Jerković“, Inđija 1:00,18
5. Nježić, Ivić, Mašić, Marković – OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“ Vrdnik 1:08,65

Skok u vis

1. Željka Poznanović – OŠ „Jovan Popović“, Sr.Mitrovica 153
2. Avramović Jovana – OŠ „D.Jerković“, Ruma 137
3. Mužević Aleksandra – OŠ „B.P.Pinki“ , St.Pazova 137
4. Ognjenović Sonja – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 134
5. Stojanović Maja – OŠ „D.Jerković“, Inđija 134
6. Krmpota Ivana – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr.Mitrovica 128
7. Poznanović Anastasija – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 120
8. Žuli Odre Marković – OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“ Vrdnik

Skok u dalj

1. Anja Lajić – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sr.Mitrovica 4,90
2. Dunja Šulava – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 4,72
3. Jovana Gnjatović – OŠ „D.Jerković“, Ruma 4,67
4. Olivera Kolarov – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 4,05
5. Milica Gajić – OŠ „B.P.Pinki“ , St.Pazova 3,96
6. Nikolina Jerković – OŠ „Jovan Popović“, Inđija 3,95
7. Sanja Nježić – OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“ Vrdnik 3,90
8. Aleksandra Milošević – OŠ „D.Jerković“, Inđija 3,72

Bacanje kugle

1. Tamara Jovanović – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr.Mitrovica 12,13
2. Milica Ilić – OŠ „Simeon Aranicki“,St.Pazova 10,12
3. Jelena Vasić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 9,69
4. Ivana Miljuš – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 8,59
5. Marija Ivković – OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“ Vrdnik 8,54
6. Milica Nudžić – OŠ „D.Jerković“, Inđija 7,84

Ekipno:

1. OŠ „V.Dugošević“, Ruma
2. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Sr.Mitrovica
3. OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova
4. OŠ „M.Stojadinović Srpkinja“ Vrdnik
5. OŠ „D.Jerković“, Inđija

Pioniri

1. Janoško Dušan – OŠ „B.P.Pinki“ ,Sr.Mitrovica 12,37
2. Kovačević Lazar – OŠ „Simeon Aranicki“,St.Pazova 12,63
3. Romić Nikola – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 12,67
4. Gaćeša Bojan – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 12,78
5. Marinković Dragan – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 12,83
6. Jelančić Nikola – OŠ „B.Grulović“, Beška 12,90
7. Zarić Milan – OŠ „Petar Kočić“, Inđija 13,15
8. Kovanić Petar – OŠ „Đ.Natošević“, N.Slankamen 13,47

1. Pisarević Mladen – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 40,34
2. Bosančić Milan – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 41,07
3. Ivanković Vukašin – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 42,65
4. Simeunović Stefan – OŠ „D.Jerković“, Ruma 43, 75
5. Gojić Filip – OŠ „Petar Kočić“, Inđija 44,86
6. Pekić Danilo – OŠ „B.P.Pinki“ , St.Pazova 45,25
7. Jovišić Nikola – OŠ „Simeon Aranicki“,St.Pazova 46,45

1. Mauna Mirko – OŠ „Jovan Popović“, Sr.Mitrovica 2:11,53
2. Milenković Radmilo – OŠ „B.Grulović“, Beška 2:18,42
3. Obrenović Ognjen – OŠ „D.Jerković“, Ruma 2:21,52
4. Radojčić Bogdan – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 2:32,56
5. Milinković Aleksandar – OŠ „Petar Kočić“, Inđija 2:35,61
6. Savić Duško – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 2:37,91
7. Bekić Ognjen – OŠ „B.P.Pinki“ , St.Pazova 2;45,86

Štafeta 4*100m

1. Romić, Ivanković, Milenković, Vukov – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 51,08
2. Davidović, Bosančić, Drobac, Gaćeša – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 51,55
3. Pekić, Obradović, Paravinja, Marinković – OŠ „B.P.Pinki“ , St.Pazova 52,22
4. Takač, Zarić, Ralić, Gojić – OŠ „Petar Kočić“, Inđija 54,55

Skok u dalj

1. Ilija Vukov – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 5,39
2. Srđan Drobac – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 5,36
3. Dušan Vraneš – OŠ „D.Jerković“, Ruma 5,20
4. Igor Takač – OŠ „Petar Kočić“, Inđija 4,60
5. Marko Rakulj – OŠ „B.P.Pinki“ , St.Pazova 4,45
6. Luka Simić – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 4,08

Skok u vis

1. Filip Grajić – OŠ „D.Jerković“, Ruma 159
2. Mihajlo Moiga – OŠ „D.Jerković“, Inđija 156
3. Zeljković Dušan – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 156
4. Miroslav Maletić – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 147
5. Bojan Milutinović – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 147
6. – 7. Milan Zarić – OŠ „Petar Kočić“, Inđija 144
6. – 7. David Zubović – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 144
8. Marko Avramović – OŠ „B.P.Pinki“ , St.Pazova 138

Bacanje kugle

1. Nikola Petronić – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica 12,05
2. Nikola Milanović – OŠ „V.Dugošević“, Ruma 11,93
3. Srđan Stošić – OŠ „B.P.Pinki“ , St.Pazova 11,06
4. Dejan Petrović – OŠ „Petar Kočić“, Inđija 10,34
5. Milan Vasić – OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica 10,19
6. Mateja Janković – OŠ „R.N.Sv.Sava“, N.Pazova 10,02

Ekipno:

1. OŠ „V.Dugošević“, Ruma
2. OŠ „Sv.Sava“, Sr.Mitrovica
3. OŠ „Petar Kočić“, Inđija
4. OŠ „B.P.Pinki“ , St.Pazova

DSC02705

DSC02711

 

U kategoriji srednjih škola, natupili su takmičari iz: SMŠ „Draginja Nikšić“, EŠ „9. Maj“, „Mitrovačka Gimnazija“, „PŠH“, STŠ „Nikola Tesla“, sve iz Sremske Mitrovice, SSŠ „B.Mihajlović-Mihiz“, Irig, SSŠ „B.Radičević“, Ruma, SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma, Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma, Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova, „Gimnazija“, Inđij0,a TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija, SŠ „I.L.Ribar“, Inđija

Omladinke

1. Kovač Anja – SSŠ „B.Mihajlović-Mihiz“, Irig 12,47
2. Šubatlija Jovana – SMŠ „Draginja Nikšić“ Sremska Mitrovica 13,19
3. Radaković Maja – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 14,53
4. Milojević Katarina – „Gimnazija“, Inđija 15,90
5. Galijaš Natalija – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 16,66

1. Bjelić Sanja – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 1:02,50
2. Drljača Maja – „Mitrovačka Gimnazija“, Sremska Mitrovica 1:11,40
3. Barnak Lara – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 1:15,84
4. Biorac Melanija – SMŠ „Draginja Nikšić“ Sremska Mitrovica 1:21,68

1. Tadić Ivana – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica 2:31,04
2. Mladenović Miljana – „Gimnazija“, Inđija 2:42,09
3. Radošević Milica – SMŠ „Draginja Nikšić“ Sremska Mitrovica 3:12,22
4. Golubović Sanja – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 3:20,47
5. Škaro Sandra – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 3:43,04

1. Tepavac, Novevski, Rašević, Šubatlija – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr.Mitrovica 55,05
2. Tojić, Radaković, Slijepčević, Bjelić – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 56,19
3. Godić, Milojević, Janković, Stamenić – „Gimnazija“, Inđija 1:00,54
4. Mirosavljević, Škorić, Barnak, Linarić – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 1:02,64

Skok u vis

1. Dinić Mia – SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma 143
2. Veselinović Sanja – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica 140
3. Mirosavljević Jovana – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 137
4. Slijevčević Mirjana – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 131
5. Rašević Nikolina – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr.Mitrovica 120
6. Godić Anja -„Gimnazija“, Inđija 115

Skok u dalj

1. Slavica Novevski – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr.Mitrovica 5,38
2. Aleksandra Stamenić – „Gimnazija“, Inđija 4,20
3. Sara Erkić – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 3,60
4. Barnak Lea – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 3,55

Bacanje kugle

1. Ana Dasović – SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr.Mitrovica 10,65
2. Branka Tojić – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 9,77
3. Mina Opačić – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 5,06

Ekipno:

1. SMŠ „Draginja Nikšić“, Sr.Mitrovica
2. SSŠ „B.Radičević“, Ruma
3. Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova

Omladinci

1. Milić Stefan – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica 10,84
2. Macanović Aleksandar – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 11,37
3. Mitreski David – SSŠ „B.Radičević“, Ruma 11,96
4. Bobar Miloš – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 12,17
5. Đokić Slavoljub -„Gimnazija“, Inđija 12,47
6. Svilenković Branislav – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 12,67
7. Ćojanović Boris – SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma 12,86

1. Blagojević Marko – „PŠH“, Sr.Mitrovica 53,72
2. Nedić Milan – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 56,48
3. Milošević Nemanja – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 56,68
4. Milošević Milan – SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma 58,97
5. Trivić Miloš – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 59, 79

1. Malešević Miloš – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 2:43,65
2. Džibrić Miloš – „Mitrovačka Gimnazija“, Sr.Mitrovica „Mitrovačka Gimnazija“Sr.Mitrovica 3:03,08
3. Keskenović Jovan – SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma 3:12,97
4. Novaković Dejan – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 3:22,83
5. Vujak Mališa – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova – nije nastupio usled povrede (član ekipe)

1. Macanović, Babić, Milošević, Stojanović – EŠ „9. Maj“,
Sr.Mitrovica 44,79
2. Ćojanović, Todorić, Milošević, Klisarić – SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma 49,41
3. Trivić, Mihajlović, Nedić, Bobar – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 49,80
4. Trivić,Svilenković,Opačić,Nikolić, Gimnazija „B.Radičević“,

St.Pazova – diskvalifikacija

Skok u vis

1. Mitrović Miloš – STŠ „Nikola Tesla“, Sr.Mitrovica 202
2. Uroš Opačić – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 170
3. Jovan Đokić – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 167
4. Mirko Babić – SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma 167
5. Marko Mrđen – SŠ „I.L.Ribar“, Inđija 164
6. Nikola Delić – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 140

Skok u dalj

1. Saša Babić – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 6,70
2. Stojan Klisarić – SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma 6,67
3. Branislav Trivić – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 4,72
4. Božidar Marinković – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 4,15

Bacanje kugle

1. Petrić Uroš – EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica 14,99
2. Vojin Dimić – SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma 14,78
3. Milan Starčević – Gimnazija „Stevan Puzić“, Ruma 13,91
4. Stefan Milaš – Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova 13,10
5. Stefan Pavićević – TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija 9,95

Ekipno:

1. EŠ „9. Maj“, Sr.Mitrovica
2. TŠ „Mihajlo Pupin“, Inđija
3. SPPŠ „S.Petrović – Brile“, Ruma
4. Gimnazija „B.Radičević“, St.Pazova

Prve tri ekipe su kao nagradu dobile pehar i diplomu, a najboljih troje je dobilo medalje i diplome. Najbolja štafeta dobila je diplomu.

DSC02738

DSC02715

Možda Vam se svidi i