Održano Gradsko prvenstvo u atletici

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – Na Gradskom atletskm stadionu u Sremskoj Mitrovici juče je održano Gradsko prvenstvo u atletici za osnovne i srednje škole.

Takmičenje je organizovala Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada, a tehnički organizator takmičenja bila je Ustanova Atletski stadion.

Na takmičenju je učešće uzelo oko 180 takmičara.
U kategoriji osnovnih škola nastupili su takmičari iz: OŠ „S. B. Paja“, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, OŠ „Jovan Popović“, OŠ „B.P.Pinki“, OŠ “Sveti Sava“ , OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Šašinci, OŠ „B.Radičević“, Kuzmin, OŠ “Sveti Sava“, Divoš.

3961249b-683c-4503-add7-42b971de3031

Plasman:

Pionirke

100m
1. Sara Kiš – OŠ „B.P.Pinki“
2. Vuletić Milica – OŠ „J.J.Zmaj“, Šašinci
3. Nedaković Jelena – OŠ „J.J.Zmaj“

300m
1. Nikolina Šuman – OŠ „B.P.Pinki“
2. Atanasovski Sanja – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
3. Vukajlović Jovana – OŠ „J.Popović“

600m
1. Marinković Mila – OŠ „J.J.Zmaj“
2. Ratić Anja – OŠ „Sv.Sava“
3. Đuranović Leontina – OŠ „J.Popović“

Štafeta 4*100m
1. Nedaković, Stankić, Atanasovski, Lajić – OŠ „J.J.Zmaj“
2. Poznanović, Ubiparip, Radojević, Kovačić – OŠ „J.Popović“
3. Katić, Draganović, Bertok, Bugadžija – OŠ „Sv.Sava“

Skok u vis
1. Željka Poznanović – OŠ „Jovan Popović“
2. Ivana Krmpota – OŠ „J.J. Zmaj“
3. Milica Topalović – OŠ „J.J. Zmaj“, Šašinci

Skok u dalj
1. Anja Lajić – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
2. Jovana Radojević – OŠ „Jovan Popović“
3. Vanja Bugadžija – OŠ „Sv.Sava“

Bacanje kugle
1. Tamara Jovanović – OŠ „J. J. Zmaj“
2. Mirjana Dasović – OŠ „S.B.Paja“
3. Nataša Stević – OŠ „Jovan Popović“

Ekipno:
1. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
2. OŠ „Jovan Popović“
3. OŠ „B.P.Pinki“

Pioniri

100m
1. Janoško Dušan – OŠ „B.P.Pinki“
2. Ostojić Milan – OŠ „Sv.Sava“
3. Davogić Bojan – OŠ „S.B.Paja“

300m
1. Pisarević Mladen – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
2. Bosančić Milan – OŠ „Sv.Sava“
3. Mađarovski Dušan – OŠ „Jovan Popović“

800m
1. Mauna Mirko – OŠ „Jovan Popović“
2. Lazić Uroš – OŠ „J. J. Zmaj“
3. Milinović Jovan – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak

Štafeta 4*100m
1. Janoško, Tomašević, Alimanović, Antić – OŠ „B.P.Pinki“
2. Davidović, BosančićDrobac, Gaćeša – OŠ „Sv.Sava“
3. Pešić, Denčić, Sladojević, Davogić – OŠ „S.B.Paja“

Skok u dalj
1. Srđan Drobac – OŠ „Sv.Sava“
2. Mihajlo Kuburić – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
3. Mihailo Nenadović – OŠ „B.Radičević“, Kuzmin

Skok u vis
1. Zeljković Dušan – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
2. Bojan Milutinović – OŠ „Sv.Sava“
3. Savić Jovan – OŠ „Jovan Popović“

Bacanje kugle
1. Nikola Petronić – OŠ „B.P.Pinki“
2. Nikola Đukić – OŠ „S.B.Paja“
3. Milan Vasić – OŠ „Sv.Sava“

Ekipno:
1. OŠ „Sv.Sava“
2. OŠ „B.P.Pinki“
3. OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak

Prve tri ekipe su kao nagradu dobile pehar i diplomu, a najbolja tri pojedinca/ke, dobili su medalje i diplome. Najbolja štafeta dobila je diplomu.

U kategoriji srednjih škola, natupili su takmičari iz: SMŠ „Draginja Nikšić“, EŠ „9. Maj“, „Mitrovačka Gimnazija“, „PŠH“, STŠ „Nikola Tesla“, sve iz Sremske Mitrovice.

Omladinke

100m
1. Šubatlija Jovana – SMŠ „Draginja Nikšić“
2. Bakša Aleksandra – EŠ „9. Maj“
3. Tešanović Dejana – „Mitrovačka Gimnazija“

400m
1. Drljača Maja – „Mitrovačka Gimnazija“
2. Tepavac Ana – SMŠ „Draginja Nikšić“

800m
1. Tadić Ivana – „Mitrovačka Gimnazija“
2. Prokopović Marina – EŠ „9. Maj“
3. Isaković Tatjana – SMŠ „Draginja Nikšić“

4*100m
1. Tepavac, Novevski, Rašević, Šubatlija – SMŠ „Draginja Nikšić“
2. Drljača, Tešanović,Veselinović, Maksimović – „Mitrovačka Gimnazija“

Skok u vis
1. Veselinović Sanja – „Mitrovačka Gimnazija“
2. Vuletić Katarina – EŠ „9. Maj“
3. Nikolina Rašević- SMŠ „Draginja Nikšić“

Skok u dalj
1. Slavica Novevski – SMŠ „Draginja Nikšić“
2. Jovana Maksimović – „Mitrovačka Gimnazija“

Bacanje kugle
1. Ana Dasović – SMŠ „Draginja Nikšić“
2. Isidora Ubavić – „Mitrovačka Gimnazija“

Ekipno:
1. SMŠ „Draginja Nikšić“
2. „Mitrovačka Gimnazija“

Omladinci

100m
1. Milić Stefan – „Mitrovačka Gimnazija“
2. Macanović Aleksandar – EŠ „9. Maj“
3. Jorgić Nemanja – SMŠ „Draginja Nikšić“

400m
1. Blagojević Marko – „PŠH“
2. DŽodan Dušan – STŠ „Nikola Tesla“
3. Milošević Nemanja – EŠ „9. Maj“

1000m
1. DŽibrić Miloš – „Mitrovačka Gimnazija“
2. Malešević Uroš – SMŠ „Draginja Nikšić“
3. Novaković Dejan – EŠ „9. Maj“

4*100m
1. Macanović, Babić, Milošević, Stojanović – EŠ „9. Maj“
2. Jorgić, Babić, Marković, Koviljac – SMŠ „Draginja Nikšić“
3. NJežić, Vukajlović, DŽodan, Mitrović – STŠ „Nikola Tesla“

Skok u vis
1. Mitrović Miloš – STŠ „Nikola Tesla“
2. Stević Slavko – „Mitrovačka Gimnazija“
3. Jovan Đokić – EŠ „9. Maj“

Skok u dalj
1. Saša Babić – EŠ „9. Maj“
2. Nemanja Koviljac – SMŠ „Draginja Nikšić“
3. NJežić Ognjen – STŠ „Nikola Tesla“

Bacanje kugle
1. Petrić Uroš – EŠ „9. Maj“
2. Sreten Radojčić – SMŠ „Draginja Nikšić“
3. Uroš Vukajlović – STŠ „Nikola Tesla“

Ekipno:
1. EŠ „9. Maj“
2. SMŠ „Draginja Nikšić“
3. „Mitrovačka Gimnazija“

Prve tri ekipe su kao nagradu dobile pehar i diplomu, a najbolja tri pojedinca/ke, dobili su medalje i diplome. Najbolja štafeta dobila je diplomu.

Možda Vam se svidi i