„LSK“ savladao „Radnički“ na penale

Sremska Mitrovica – Fudbaleri „LSK-a“ iz Laćarka na domaćem terenu juče su u okviru 1. kola Kupa Srema nakon izvođenja penala savladali ekipu FK „Radnički“ rezultatom 7:6. Regularni deo utakmice završen je bez golova.

Sudija: Ranković (Jarak).

FK „LSK“: Ovšek, Stojčić, Cvetanović, Lađevac, Strniša, Mihajlović, Dronić, Vuletić, Živković, Šćurk, Vukotić.
Igrali još: Stanivuković, Jošić, Trubić.
Trener: Gavrilović Darko.

Fk „Radnički“: Šivoljcki, Sovilj, Džibrić, Simikić Đ., Simikić N., Bojić, Kovačić, Stupar, Ninković, Ssavić, Barić.
Igrali još: Skorupan, Milojević, Lukić.
Trener: Baljak Darko.

Veoma dobra utakmica po teškom i klizavom terenu sa dosta trčanja, odličnih pasova i driblinga. U prvom poluvremenu domaći igrači nisu iskoristili dve odlične prilike preko Živkovića i Šćurka, a u nastavku utakmice, odnosno u drugom poluvremenu igrači „Radničkog“ nisu uspeli da realizuju dosuđeni penal što je bila najbolja prilika za goste.