Gradsko prvenstvo u džudou za osnovne i srednje škole

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – U ponedeljak, 08.februara u fiskulturnoj sali Prehrambeno-šumarske i hemijske škole, pod pokroviteljstvom Gradske uprave za kulturu, sport i omladinu, Sportski savez Grada Sremska Mitrovica, u saradnji sa Džudo klubom „Sirmijum“ iz Sremske Mitrovice, Džudo klubom „Tehnolog“ iz Sremske Mitrovice, Džudo klubom „LSK“ iz Laćarka i Džudo klubom „Sremac“ iz Jarka, organizovao je Gradsko takmičenje u džudou za osnovne i srednje škole.

Komesar takmičenja bila je Ivana Perković, a sudile su sudije Zeljković Nikola i Kozenko Ivica.

Školsko

Na takmičenju je nastupilo 95-oro dece iz osam osnovnih (OŠ „B.P.Pinki“, Sremska Mitrovica, OŠ „S.B.Paja“, Sremska Mitrovica, OŠ „Jovan Popović“, Sremska Mitrovica, OŠ „Sveti Sava“, Sremska Mitrovica, OŠ „J.J.Zmaj“, Sremska Mitrovica, OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak, OŠ „D.R.Narod“, Mačvanska Mitrovica i OŠ „J.J.Zmaj“, Jarak) i pet srednjih škola (Srednja tehnička škola „Nikola Tesla“, Sremska Mitrovica, Srednja medicinska škola „Draginja Nikšić“, Sremska Mitrovica, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica, Prehrambeno-šumarska i hemijska škola, Sremska Mitrovica i Ekonomska škola „9. maj“, Sremska Mitrovica).

Takmičenje se odvijalo u tri grupe:
I grupa: učenici od I do IV razreda osnovne škole
II grupa: učenici od V do VIII razreda osnovne škole
III grupa: učenici od I do IV razreda srednje škole, po sledećim kategorijama:
I grupa
dečaci: 22,25,28,31,34,38,42,46,50, +50 kg
devojčice: 22,25,28,31,34,38,43, +43 kg
II grupa
dečaci: 34,38,42,46,50,55,60,66,73, +73 kg
devojčice: 32,36,40,44,48,52,57,63 +63 kg
III grupa
dečaci: 55,60,66,73,81,90,100, +100 kg
devojčice: 44,48,52,57,63,70,78 +78 kg

judo2

PLASMAN:

I grupa dečaci:

Kat. -22 kg
1. Gajić Nenad
2. Birovljev Strahinja
3. Solarević Mihajlo

Kat – 25 kg
1. Novaković Luka
2. Desančić Nikola
3. Tasić Dejan

Kat – 31 kg
1. Urošević Uroš
2. Veličković Vladimir
3. Horning Nikola

Kat. – 31 kg
1. Marić Ognjen
2. Prvulj Duško
3. Debeljak Zoran

Kat. – 34 kg
1. Diklić Nikola
2. Vukelić Aleksandar
3. Kesić Dušan

judo

Kat. – 38 kg
1. Đurić Nemanja
2. Bašura Stefan
3. Andrić Nemanja

Kat. – 42 kg
1. Prvulj Dragan

Kat. – 46 kg
Šajin Nikola

Kat. – 50 kg
Ranković Strahinja

II grupa dečaci:

Kat. – 38 kg
1. Antonić Uroš
2. Đurić Nemanja
3. Nović Miloš

Kat. – 42 kg
1. Đurić Miloš
2. Matajić Darko
3. Prvulj Dragan

Kat. – 46 kg
1. Radović Miloš
2. Đurić Milan

judo 3

Kat. – 50 kg
1. Maravić Stefan
2. Birovljev Nikola
3. Ilić Filip

Kat. – 55 kg
1. Tomljenović Dejan
2. Trogrlić Ognjen

Kat. – 60kg
1. Panić Željko

Kat. – 66 kg
1. Atarac Miroslav
2. Tupec Mihajlo
3. Marić Lazar

Kat. – 73 kg
1. Janković Dušan
2. Šajin Sava
3. Pejaković Miloš

I grupa devojčice:

Kat. – 22 kg
1. Tomić Katarina

Kat. – 25 kg
1. Radaković Zorana

Kat. – 28 kg
1. Antonić Teodora
2. Bačić Teodora
3. Vasiljević Zorana

Kat. – 31 kg
1. Đurić Milica
2. Ovšek Viktorija

ea4b7def-6cae-4e1d-af1e-1043c8f56ec7

Kat. – 34 kg
1. Gavrilović Teodora
2. Milanović Neda
3. Pavlović Elena
Kat. +43 kg
1. Janković Jelena

II grupa devojčice:

Kat. – 32 kg
1. Gavrilović Teodora
2. Solarević Tamara
3. Blagojević Jelena
Kat. -36 kg
1. Atarac Ivana
2. Jakovljev Anastasija

Kat. – 40 kg
1. Drakulić Dajana
2. Matajić Ivana

Kat. – 44 kg
1. Alimpić Andrea
2. Pedić Katarina
3. Andrić Tatjana

Kat. – 48 kg
1. Đurić Cvija
2. Ristić Bojana

Kat. – 57 kg
1. Vasiljević Anđelka
2. Ilić Ljiljana
3. Trećaković Katarina

Kat. – 63 kg
1. Drezga Teodora
2. Zaskalicki Sara

Kat. + 63 kg
1. Radaković Isidora
2. Janković Jelena

III grupa dečaci:

Kat. – 55 kg
1. Solarević Strahinja

Kat. – 60 kg
1. Teodorović Aleksandar

Kat. – 66 kg
1. Atarac Miroslav
2. Vorkapić Nikola
3. Stevanović Marko

Kat. – 73 kg
1. Bradić Vladimir

Kat. – 81 kg
1. Vujasinović Ognjen

Kat. – 90 kg
1. Stecenko Nikola

Kat. – 100 kg
1. Milašević Bojan

III grupa devojčice:

Kat. – 48 kg
1. Todić Nevena

Kat. – 57 kg
1. Isailović Milica

Kat. – 63 kg
1. Gajić Zorana
2. Alimpić Aleksandra
3. Todić Jovana

Kat. – 70 kg
1. Alimpić Anastasija
2. Bošković Milana
Kat. – 78 kg
1. Radivojević Marija

Najbolje plasirani dobili su diplome.

You may also like