Sremska Mitrovica – Danas je održano državno prvenstvo u bacačkim disciplinama na gradskom atletskom stadionu u Sremskoj Mitovici u organizaciji ASS, AK Srem, Zbora atletskih sudija Sremska Mitrovica I Ustanove Atletski Stadion.

Po odličnom vremenu ostvareni su solidni rezultati, dok je Ana Dasović bacačica diska mitrovačkog AK Srem bacila lični rekord 36.76m.

 

Rezultati: PIONIRKE

BACANJE KUGLE 3kg – PIONIRKE                        11.00 

/bacalište B/

1 19 Slifka Monika 98 NS 10.55
2 490 Ćosić Dina 98 CZB 10.54
3 489 Jokić Tijana 98 ČAK 10.02
4 445 Stanojčev Danijela 98 RUM 9.79
5 427 Gajić Ana 00 SIR 9.74
6 480 Božić Bojana 98 SSM 9.08
7 406 Paunović Tamara 99 AŠK 7.98
8 402 Gačević Katarina 00 AŠK 7.91
9 428 Tušaj Marija 99 SIR 7.54
10 405 Paunović Milica 99 AŠK 7.42
11 404 Knežević Tijana 00 AŠK 7.19
12 421 Pavlović Aleksandra 99 CJB 6.58
13 403 Knežević Marija 98 AŠK 6.06
461 Stevčić Aleksandra 00 MLZ
407 Tomić Ana 98 AŠK
vk 242 Salkić Mediha 99 BIH 12..31
BACANJE DISKA 800gr     PIONIRKE                     12.00
1 467 Golubović Aleksandra 98 VLA 29.45
2 18 Rujević Lola 01 NS 28.41
3 445 Stanojčev Danijela 98 RUM 26.63
4 17 Hajdu Ivana 99 NS 25.68
5 462 Vidojević Marijana 99 MLZ 22.41
6 480 Božić Bojana 98 SSM 21.40
7 428 Tušaj Marija 99 SIR 17.70
8 459 Nešević Mara 99 MLZ 15.61
vk 242 Salkić Mediha 99 BIH 34.10
BACANJE KLADIVA 3kg – PIONIRKE                     11.00
1 17 Hajdu Ivana 99 NS 37.65
2 19 Slifka Monika 98 NS 37.20
3 467 Golubović Aleksandra 98 VLA 26.51
4 462 Vidojević Marijana 99 MLZ 21.94
5 459 Nešević Mara 99 MLZ 18.08
6 421 Pavlović Aleksandra 99 CJB 15.80
7 461 Stevčić Aleksandra 00 MLZ DNS
BACANJE KOPLJA  400gr – PIONIRKE                 13.15
1 490 Ćosić Dina 98 CZB 41.40
2 427 Gajić Ana 00 SIR 38.60
3 482 Stanimirović Sara 00 SSM 32.14
4 403 Knežević Marija 98 AŠK 26.70
5 405 Paunović Milica 99 AŠK 26.60
6 404 Knežević Tijana 00 AŠK 24.45
7 406 Paunović Tamara 99 AŠK 18.80
460 Savić Iva 98 MLZ DNS

PIONIRI

BACANJE KUGLE 4kg – PIONIRI                           12.30 

/bacalište B/

1 431 Petrić Uroš 98 SIR 14.89
2 440 Kajfeš Sandro 98 VNS 14.35
3 448 Starčević Milan 98 RUM 13.78
4 451 Nedeljković Veljko 98 PBG 13.23
5 441 Mijajlović Đorđe 98 VNS 12.91
6 449 Stričić Nemanja 00 RUM 11.59
7 444 Sabo Stefan 98 VNS 11.55
8 447 Dimić Vojin 99 RUM 11.27
9 455 Mićović Đorđe 99 LEP 7.47
487 Radojčić Sreten 98 SSM DNS
420 Rajković Veljko 98 NTB DNS
BACANJE DISKA 1kg – PIONIRI                             11.00
1 431 Petrić Uroš 98 SIR 48.50
2 447 Dimić Vojin 99 RUM 44.06
3 464 Gvero Vojislav 98 MLZ 41.82
4 449 Stričić Nemanja 00 RUM 38.29
5 448 Starčević Milan 98 RUM 38.00
6 409 Stanković Predrag 98 JAG 25.62
484 Laketić Mihajlo 98 SSM DNF
463 Bunjevac Vukašin 99 MLZ DNS
487 Radojčić Sreten 98 SSM DNS
BACANJE KLADIVA 4kg – PIONIRI                        12.00 

/pomoćni teren/

1 464 Gvero Vojislav 98 MLZ 36.70
2 409 Stanković Predrag 98 JAG 25.86
3 424 Macanović Aleksa 98 CJB 23.41
4 463 Bunjevac Vukašin 99 MLZ 12.25
BACANJE KOPLJA 600gr – PIONIRI                       14.30
1 440 Kajfeš Sandro 98 VNS 49.44
2 424 Macanović Aleksa 98 CJB 42.70
3 441 Mijajlović Đorđe 98 VNS 42.13
4 444 Sabo Stefan 98 VNS 38.70
5 446 Bulović Miloš 99 RUM 31.36
6 465 Stojsavljević Luka 99 MLZ 27.75
7 432 Stević Darko 99 SIR 25.50
429 Antunović Dejan 99 SIR
433 Stojanović Ognjen 99 SIR
486 Mauna Mirko 01 SSM

JUNIORKE

BACANJE KUGLE 4kg.– JUNIORKE                       12.00 

/bacalište A/

1 491 Draguljević Milena 94 CZB 13.28
2 11 Bradić Marina 95 NS 10.64
3 481 Dasović Ana 97 SSM 10.19
4 473 Vujanić Kristina 94 NBG 9.89
5 496 Ristović Sanja 97 CZB 9.64
6 411 Sekulić Valentina 97 SLČ 8.24
7 469 Bulat Sanja 96 NBG 8.14
8 493 Ivanović Milica 95 CZB 7.77
9 437 Mitov Nađa 97 VNS 7.72
10 470 Narančić Nada 94 NBG 7.33
vk 241 Konjić Emina 95 BIH DNS
vk 244 Bajunović Marjana 96 BIH DNS
BACANJE DISKA  1kg.– JUNIORKE                       14.30
1 481 Dasović Ana 97 SSM 36.76
2 13 Đaković Nataša 97 NS 34.44
3 492 Ivanović Aleksandra 95 CZB 33.71
4 493 Ivanović Milica 95 CZB 32.60
5 472 Vesić Nataša 94 NBG 25.30
6 494 Petrović Nataša 96 CZB 24.50
7 469 Bulat Sanja 96 NBG 22.80
8 458 Ilić Milica 97 MLZ 19.66
9 471 Svilarić Nina 97 NBG 17.95
10 495 Radulović Anastasija 97 CZB DNS
vk 241 Konjić Emina 95 BIH 41.20
vk 244 Bajunović Marjana 96 BIH
vk 245 Begovac Nataša 97 BIH VK
BACANJE KLADIVA 4kg – JUNIORKE                   13.00 

/pomoćni teren/

1 13 Đaković Nataša 97 NS 43.24
2 492 Ivanović Aleksandra 95 CZB 42.67
3 11 Bradić Marina 95 NS 33.60
4 494 Petrović Nataša 96 CZB 29.96
5 497 Šešlija Miljana 95 CZB 25.68
6 457 Ilić Dragana 95 MLZ 24.16
7 458 Ilić Milica 97 MLZ 23.77
8 471 Svilarić Nina 97 NBG 16.85
BACANJE KOPLJA 600gr – JUNIORKE                11.00
1 412 Vučićević Jelena 94 SLČ 42.75
2 436 Kamasi Atina 97 VNS 37.98
3 472 Vesić Nataša 94 NBG 34.78
4 470 Narančić Nada 94 NBG 33.77
5 496 Ristović Sanja 97 CZB 32.17
6 497 Šešlija Miljana 95 CZB 31.53
7 457 Ilić Dragana 95 MLZ 31.36
8 434 Beljanski Marijana 97 VNS 28.57
9 411 Sekulić Valentina 97 SLČ 26.46
10 473 Vujanić Kristina 94 NBG 26.33
11 437 Mitov Nađa 97 VNS 23.10
12 456 Babić Danijela 95 MLZ 18.59
vk 247 Fekovic Amela 91 CG 44.6

JUNIORI

BACANJE KUGLE  6kg  – JUNIORI                  11.00 

/bacalište A/

1 25 Živković Marko 94 NS 13.18
2 468 Gorunović Marko 95 VLA 13.14
3 478 Plazačić Aleksandar 94 NBG 12.75
4 450 Mitrović Tomislav 95 PBG 12.52
5 477 Milovanović Marko 94 NBG 12.29
6 454 Prhić Luka 94 TŠA 12.17
7 474 Borak Bojan 96 NBG 11.19
8 479 Stepanović Marko 95 NBG 11.00
9 453 Kokanović Nebojša 95 TŠA 10.56
10 476 Marković Ivan 95 NBG 9.93
500 Mrđenović Aleksandar 94 CZB
498 Jovančević Aleksa 94 CZB
499 Jovanović Ivan 97 CZB
vk 243 Radaković Darko 95 BIH
vk 246 Đurović Tomaš 94 MNE 19.23
BACANJE DISKA  1.75kg – JUNIORI                      13.15
1 419 Perić Marko 96 CZB 44.15
2 25 Živković Marko 94 NS 38.65
3 468 Gorunović Marko 95 VLA 38.53
4 442 Novicki Petar 95 VNS 37.21
5 478 Plazačić Aleksandar 94 NBG 36.16
6 485 Maljković Igor 97 SSM 33.42
7 450 Mitrović Tomislav 95 PBG 31.82
8 475 Grnović Aleksandar 96 NBG 31.47
9 410 Vasić Nemanja 96 JAG 30.60
10 408 Milenković Nikola 95 JAG 29.63
11 477 Milovanović Marko 94 NBG 25.58
vk 243 Radaković Darko 95 BIH DNS
BACANJE KLADIVA  6kg – JUNIORI                      14.00 

/pomoćni teren/

1 466 Veselinović Stevan 94 MLZ 58.34
2 24 Terzić Jovan 97 NS 43.25
3 474 Borak Bojan 96 NBG 33.47
4 410 Vasic Nemanja 96 JAG 33.05
5 476 Marković Ivan 95 NBG 22.81
6 479 Stepanović Marko 95 NBG 19.77
7 430 Džodan Stojan 95 SIR DNS
BACANJE KOPLJA 800gr. – JUNIORI                   12.00
1 483 Đorđić Luka 95 SSM 54.96
2 488 Trivić Bojan 95 SSM 53.37
3 498 Jovancevic Aleksa 94 CZB 51.87
4 422 Breković Nikola 96 CJB 51.47
5 443 Popov Živan 97 VNS 50.36
6 452 Vučićević Marko 95 PBG 49.62
7 442 Novicki Petar 95 VNS 47.11
8 426 Stanković Miloš 96 CJB 42.30
9 475 Grnović Aleksandar 96 NBG 39.20
10 439 Đukić Zaviša 97 VNS 37.86
11 423 Grubor Miloš 96 CJB 35.97
12 438 Budinski Dejan 97 VNS 33.63
425 Mišić Luka 96 CJB DNS
BACANJE KOPLJA 600gr – JUNIORKE 

EKIPNO

1 470 Narančić Nada 94 NBG 33.77 

583

1 473 Vujanić Kristina 94 NBG 26.33 

450

1 472 Vesić Nataša 94 NBG 34.78 

601

2 434 Beljanski Marijana 97 VNS 28.57 

490

2 437 Mitov Nađa 97 VNS 23.10 

392

2 436 Kamasi Atina 97 VNS 37.98 

659

1 Novi Beograd 1634
2 Vojvodina Novi Sad 1541
BACANJE KUGLE 4kg.– JUNIORKE 

EKIPNO

1 493 Ivanovic Milica 95 CZB 7.77 

437

1 491 Draguljevic Milena 94 CZB 13.28 

768

1 496 Ristovic 

Sanja

97 CZB 9.64 

549

2 469 Bulat 

Sanja

96 NBG 8.14 

459

2 473 Vujanic Kristina 94 NBG 9.89 

564

2 470 Narancic Nada 94 NBG 7.33 

410

1 Cr.Zvezda Beograd 1754
2 Novi Beograd 1433
BACANJE KOPLJA 800gr. – JUNIORI 

EKIPNO

1 439 Djukic 

Zavisa

97 VNS 37.86 

500

1 442 Novicki 

Petar

95 VNS 47.11 

628

1 443 Popov 

Zivan

97 VNS 50.36 

673

2 423 Grubor 

Milos

96 CJB 35.97 

473

2 426 Stankovic Milos 96 CJB 42.30 

561

2 422 Brekovic Nikola 96 CJB 51.47 

688

1 Vojvodina 

Novi Sad

1801
2 Cerski Junaci 

Beograd

172
BACANJE KUGLE 4kg – PIONIRI 

EKIPNO

1 441 Mijajlovic 

Djordje

98 VNS 12.91 

700

1 444 Sabo 

Stefan

98 VNS 11.55 

620

1 440 Kafes 

Sandro

98 VNS 14.35 

785

2 447 Dimic 

Vojin

99 RUM 11.27 

603

2 448 Starcevic 

Milan

98 RUM 13.78 

751

2 449 Stricic 

Nemanja

00 RUM 11.59 

622

1 Vojvodina 

Novi Sad

2105
2 Ruma 1976
BACANJE DISKA  1kg.– JUNIORKE 

EKIPNO

1 494 Petrovic 

Natasa

96 CZB 24.50 

422

1 493 Ivanovic 

Milica

95 CZB 32.60 

570

1 492 Ivanovic 

Aleksandra

95 CZB 33.71 

590

2 471 Svilaric 

Nina

97 NBG 17.95 

304

2 472 Vesic 

Natasa

94 NBG 25.30 

437

2 469 Bulat 

Sanja

96 NBG 22.80 

392

1 Cr.Zvezda 

Beograd

1582
2 Novi Beograd 1133

You may also like