Sremska Mitrovica -(Rezultati) Okružno prvenstvo u streljaštvu u disciplini vazdušna puška za osnovne i srednje škole organizovala je Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, a tehnički organizator takmičenja bilo je SK „Živko Relić – Zuc“.Prvenstvo u streljaštvu(vazdušna puška) za srednje škole održano je 04.aprila na strelištu streljačkog kluba ’’Živko Relić- Zuc’’ u Sremskoj Mitrovici.

  • SREDNJA ŠKOLA-OMLADINCI EKIPNO ŠKOLA MESTO
  • 1 Gimnazija Inđija
  • Vukmirović Dušan 272
  • Alimpijević Marko 258
  • Obradović Rade       245
  • 775
  • 2 Tehnička Škola Stara Pazova
  • Fabok Jaroslav 245
  • Trkulja Ilija        247
  • Snjida Boris        235
  • 727
  • 3 STŠ Nikola Tesla Sremska Mitrovica
  • Jakovljević Marko 255
  • Kovačević Ilija       228
  • Savčić Đorđe            184
  • 667
  • 4 Stevan Petrović-Brile Ruma
  • Petrović Stefan 158
  • Babić Mirko        133
  • Dobrić Marko     101
  • 392
  • SREDNJA ŠKOLA-OMLADINKE EKIPNO ŠKOLA MESTO
  • 1 Gimnazija B.Radičević Stara Pazova
  • Vukašinović Sanja 275
  • Bireš Marta              262
  • Blagojević Jelena  273
  • 810
  • 2 Dr Đorđe Natošević Inđija
  • Mihajlović Emilija 266
  • Džakula Marija        242
  • Janjanin Dejana      254
  • 762
  • 3 EŠ 9.Maj Sremska Mitrovica
  • Ploskić Gordana 254
  • Kostić Dajana      265
  • Krstevski Jovana 163
  • 682
  • OSNOVNE ŠKOLE-PIONIRI EKIPNO ŠKOLA MESTO
  • 1 B.P.-Pinki Stara Pazova
  • Adamović Momčilo  85 83 168
  • Pobrić Stevan              81 81 162
  • Petrović Dušan           75 79 154
  • 484
  • 2 Petar Kočić Inđija
  • Bojić Strahinja       84 81 165
  • Mihajlović Veljko 84 83 167
  • Marčeta Dimitrije 74 67 141
  • 473
  • 3 Jovan Jovanović-Zmaj Sremska Mitrovica
  • Gas Dušan                      74 79 143
  • Popović Aleksandar  83 81 164
  • Vukadinović Nebojša 82 79 161
  • 468
  • 4 Branko Radičević Šid
  • Opačić Miloš         70 69 139
  • Grgić Marko          55 53 108
  • Bajunović Marko 34 32 66
  • 313
  • 5 S.B.-Paja Pećinci
  • Gajić Uroš            48 16 64
  • Đurđević Marko 37 62 99
  • Plavšić Aleksa     30 17 47
  • 210
  • OSNIVNA ŠKOLA-PIONIRKE EKIPNO ŠKOLA MESTO
  • 1 B.P.-Pinki Stara Pazova
  • Marić Ivana 95 90 185
  • Kolarević Marija 88 89 177
  • Pekić Antonina 86 90 176
  • 538
  • 2 Petar Kočić Inđija
  • Alimpijević Sofija 81 88 169
  • Mudrinić Anastasija 85 88 173
  • Ristić Anastasija 80 71 151
  • 493
  • 3 B.P.-Pinki Sremska Mitrovica
  • Krajišnik Emilija 86 78 164
  • Šojić Andreja 48 60 108
  • Pajić Senka 61 76 135
  • 407
  • 4 Branko Radičević Šid
  • Rac Dragana 35 55 90
  • Andriško Tamara 18 39 57
  • Drča Ivana 36 13 49
  • 196

 

 



Na takmičenju je ukupno nastupilo 54 takmičara iz Inđije, Šida, Rume, Stare Pazove, Pećinaca i Sremske Mitrovice.

Gađalo se po pravilniku SS Srbije za dijabolu dva metka u metu.Organizator gradska uprava za kulturu,sport i omladinu, je obezbedio pehare za 1. mesto ekipno,medalje i diplome za tri prvoplasirana omladinca i tri prvoplasirane omladinke.

 

You may also like