Sremska Mitrovica – Na gradskom Atletskom stadionu, 28. maja održane su kvalifikacije za Prvenstvo Osnovnih škola AP Vojvodine u Atletici od I do IV i od V do VI razreda, na kojem je nastupilo ukupno 306 dece.

Rezultati:

60m devojčice I-IV razred (17 učesnica)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Stankić Nevena 02 J.J.Zmaj SM 9,78
2 Maslać Marija 02 J.J.Zmaj SM 10,12
3 Katić Tatjana 02 S.Sava SM 10,30

 

60m dečaci I-IV razred (27 učesnika)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Grgić Dario 03 S Sava SM 9,38
2 Katić Dejan 02 S.Sava SM 9,56
3 Šuman Vuk 04 B.P.Pinki SM 9,57

60m devojčice V-VI razred (16 učesnica)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Vuletić Anabela 01 T.V.Lebarnik Laćarak 9,35
2 Andrijašević Ana 00 S.B.Paja SM 9,53
3 Durać Ana 01 T.V.Lebarnik Laćarak 9,60

60m dečaci V-VI razred  (17 učesnika)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Volarević Dimitrije 00 S.B.Paja SM 9,01
2 Vukotić Slavko 00 S.B.Paja SM 9,07
3 Burmudžija Jovan 00 J.Popović SM 9,09

300m devojčice V-VI razred (14 učesnica)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Atanasovski Sanja 01 J.J.Zmaj SM 52,50
2 Tadić Ivana 00 S.Sava SM 55,18
3 Radulović Nikolina 00 S.B.Paja SM 55,54

300m dečaci V-VI razred (23 učesnika)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Stanojević Vladimir 00 J.J.Zmaj SM 49,02
2 Kabašaj Nemanja 00 D.R.Narod Mač.M. 51,14
3 Janković Jova 01 B.Grulović Beška 51,58

600m devojčice V-VI razred (6 učesnica)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Šuman Nikolina 01 B.P.Pinki SM 1:53,92
2 Živković Katarina 00 D.R.Narod Mač.M. 2:12,11
3 Radojčić Aleksandra 00 J.J.Zmaj SM 2:13,54

600m dečaci V-VI razred (8 učesnika)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Davidov Nikola 00 B.Grulović Beška 1:45,93
2 Lazić Uroš 02 J.J.Zmaj SM 1:50,93
3 Antunović Dejan 00 S.Sava SM 1:52,27

Skok u dalj iz zone odskoka (80cm) devojčice I-IV razred (27 uč.)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Bertok Sara 03 S.Sava SM 3,70
2 Lajić Anja 03 J.J.Zmaj SM 3,60
3 Radošević Sofija 02 J.J.Zmaj SM 3,06

Skok u dalj iz zone odskoka (80cm)  dečaci I-IV razred (16 Uč.)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Vukov Ilija 02 V.Dugošević ? 4,33
2 Mitrović Danilo 03 J.J.Zmaj SM 3,75
3 Kranjčec Dragan 02 ? Inđija 3,63

Skok u dalj iz zone odskoka (80cm)  devojčice V-VI razred (14 uč.)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Maksimović Jovana 01 S.Sava SM 4,65
2 Vranković Marija 00 S.Sava SM 3,80
3 Marković Maja 01 B.Grulović Beška 3,56

Skok u dalj iz zone odskoka (80cm)  dečaci V-VI razred  (21 uč.)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Petković Đorđe 00 S.B.Paja SM 5,20
2 Vraneš Dušan 01 ? Ruma 4,47
3 Đurđević Nikola 00 J.Popović SM 4,23

Skok u vis, devojčice V-VI razred (10 učesnica)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Tepavac Ana 00 J.J.Zmaj Šašinci 130
2 Jakšić Milana 00 B.Grulović Beška 120
3 Poznanović Željka 02 J.Popović SM 120

Skok u vis, dečaci V-VI razred  (15 učesnika)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Berisavljević Luka 00 J.J.Zmaj SM 125
2 Kuburić Mihajlo 00 J.J.Zmaj SM 120
3 Kovačević Lazar 01 ? S.Pazova 120

Bacanje Vorteksa,  devojčice I-IV razred (14 učesnica)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Savičević Ana 02 J.J.Zmaj SM 32,50
2 Šijak Nikolina 03 J.J.Zmaj SM 29,50
3 Ohmut Ivana 02 B.P.Pinki SM 27,58

Bacanje Vorteksa,  dečaci I-IV razred (16 učesnika)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Drakulić Luka 02 J.J.Zmaj SM 43,36
2 Babić Marko 02 J.J.Zmaj SM 38,93
3 Radaković Borislav 02 J.Popović SM 38,89

Bacanje kugle (2 kg)  devojčice V-VI razred (18 učesnica)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Stanimirović Sara 00 S.B.Paja SM 8,82
2 Mišković Lidija 00 J.J.Zmaj SM 7,61
3 Jovanović Tamara 01 J.J.Zmaj SM 7,36

Bacanje kugle (3 kg)  dečaci V-VI razred  (27 učesnika)

Ime i prezime god Škola mesto rezultat
1 Dobrijević Nemanja 00 B.Grulović Beška 9,76
2 Nešković Vladimir 00 J.J.Zmaj SM 9,42
3 Todorović Nikola 00 D.R.Narod Mač.M. 9,24

You may also like