Basket 3:3 “Leto na Savi 2012”

Sremska Mitrovica – Danas prepodne, na terenima Gradske plaže, odigrane su završne utakmice grupne faze takmičenja u basketu 3:3, za 2000-2001 godište i za srednje škole. Ostvareni su sledeći rezultati:

–  2000 – 2001 godište

Boston – LSK Ž 14:0

Srem – LSK 1 2:7

Fantastična 5 – Čikago bulsi 13:1

Majami hit – Lejkersi 10:4

Čikago bulsi – Majami hit 4:16

LSK 1 – Fantastična 5 12:5

LSK Ž – Srem 6:16

LSK 2 – Boston 9:6

Srem – LSK 2 2:16

Fantastična 5 – LSK Ž 10:8

Majami hit – LSK 1 4:8

Lejkersi – Čikago bulsi 11:3

LSK 1 – Lejkersi 14:3

LSK Ž – Majami hit 1:10

LSK 2 – Fantastična 5 16:0

Boston – Srem 5:10

Fantastična 5 – Boston 2:8

Majami hit – LSK 2 5:11

Lejkesri – LSK Ž 7:6

Čikago bulsi – LSK 1 1:16

LSK Ž – Čikago bulsi 6:3

LSK 2 – Lejkersi 16:1

Boston – Majami hit 3:7

Srem – Fantastična 5 12:5

U polufinale su se plasirale ekipe LSK 1, LSK 2, Srem i Majami hit.

Srednje škole

Betonirani pilići – Kuzma i drugari 4:13

D12 – Čuvari česme 14:7

Indijanci – D12 6:11

Kuzma i drugari – Invalidi 13:6

Čuvari česme – Koka-kola 16:3

Invalidi – Niggazz 8:7

G4 – Čuvari česme 10:8

Niggazz – Kerao 7:11

Invalidi – Indijanci 14:13

Koka-kola – G4 0:12

Niggazz – Betonirani pilići 14:4

G4 – Kerao 9:11

Betonirani pilići – Kerao 12:16

D12 – Kuzma i drugari 6:7

Koka-kola – Indijanci 14:13

U polufinale plasirale su se ekipe Kerao, D12, Kuzma i drugari i Invalidi.

Danas su na programu i polufinalni mečevi.

KOŠ A – POLUFINALNI MEČEVI

17.00 časova POLUFINALE 1 (2000-2001 godište)

LSK 1 – MAJAMI HIT

– 17:30 časova POLUFINALE 2 (2000-2001 godište)

LSK 2 – SREM

KOŠ A – MEČEVI ZA 3.MESTO

– 18:00 časova MEČ ZA 3. MESTO (2000-2001 godište)

– 18:30 časova MEČ ZA 3. MESTO (1998-1999 godište)

KOŠ B – POLUFINALNI MEČEVI

– 17:00 časova POLUFINALE 1 (1998-1999 godište)

DRIM TIM – NO NEJM

– 17:30 časova POLUFINALE 2 (1998-1999 godište)

TRBOSEK – LSK

– 18.00 časova POLUFINALE 1 (srednja škola)

KERAO – INVALIDI

– 18:30 časova POLUFINALE 2 (srednja škola)

D12 – KUZMA I DRUGARI

KOŠ B – MEČEVI ZA 3.MESTO

– 19.00 časova MEČ ZA 3. MESTO (srednja škola)

 

You May Also Like