Zimski turnir u malom fudbalu – rezultati i raspored

NEDELJA 02.01.2011.

10.00 – ml.pion. ’97.         DOMIS ENTERIJERI   –   AS (Šid)       0:2

10.35 – ml.pion. ’97.         DIVOŠ  –   ARSENAL (Žitište)                5:0

11.10 – petl. ’98.           SIRMIJUM “C”   –    RELI (Divoš)             0:3

12.00 – omlad.         A-TIM     –    POSLASTIČARNICA MOCART (ŠA)

4:1

14.00 – st.veter.      TOPLIFIKACIJA (SM)   –   DOK (ŠA)             1:2

15.00 – kadeti    MENJAČNICA MONAKO    –     5+ PICERIJA   4:7

(SM)                                     (Ugljevik)

16.00 – st. veter.         PROFESORI (SM)    –     BOŠ (SM)               2:6

17.00 – ml. veter.  FK  RADNIČKI (SM)  –   MENJAČNICA LAKI (ŠA)

4:2

18.00 – seniori    ADANEX (BG)  –   VISOKA ŠKOLA TEHNIKE (BG)

4:1

19.00 – seniori    ASTERIX TODOR (SM)  –  TOP MJUZIKL (BG) 4:2

20.00 – seniori       AMATERI  (RU)  –    FK DRINA (Badovinci)      2:3

PONEDELJAK  03.01.2011.

10.00 – petl. ’98. SIRMIJUM „B“  –    FK ŠABAC 1                    0:4

10.30 – petl. ’98.        FK ŠABAC 2 –    RELI (Divoš)                      0:3

11.00 – kadeti     DODAJ  NE  DRIBLAJ  –   BUREKDŽINICA KUKIĆ

(Ravnje)                                                             3:5

12.00 – omlad.            UKRAS (SM)   –     BOSUT                              4:1

13.00 – omlad.   KARIOKE (Bjeljina)   –   REST. BORKOVAC (RU) 4:3

16.00 – st.vet.        GRAFOFLEX  (SM)   –    DOK (ŠA)                         0:3

17.00 – ml.veter.     VIKILIKS (RU)  –  BEXATON (RU) 2:2 (penali 4:2)

18.00 – seniori   FK  RADNIČKI   –  ADANEX  (BG)      4:4 (penali 8:7)

19.00 – sen. DIREKCIJA ZA IZGRADNJU – STOLARIJA MIŠČEVIĆ

GRADA SR. MITROVICA                 (Laćarak)            2:3

20.00 – seniori          PRIJATELJI (SM)   –   TIM  SISTEM                6:3

21.00 – seniori     IMPERIJAL (BG)   –  CAFE SHARK   2:2 (penali 4:5)

(Laćarak)

UTORAK 4.01.2011.

15.00 – kadeti    MANJAČA TRANS  –  MENJAČNICA MONAKO  3:8

16.00 – st.vrt.              BOŠ (SM)   –   SRAFOFLEX (SM)     penali   10:9

17.00 – st.vet.            PROFESORI (SM)   –    DOK (ŠA)                      2:6

18.00 – ml.vet.           VIKILIX (RU)   –    DOK (ŠA)                             5:2

19.00 – seniori          SLOVEN (RU)   –    H2O (Bjeljina)                       4:2

20.00 – omlad.       BOLJI SNOVI (SM)   –   KARIOKE (Irig)             3:1

21.00 – seniori      TEHNOHEMIJA (SM)   –   MD GOLF (SM)          4:2

SREDA 5.01.2011.

11.00 – mališani ’02-’03    SIRMIJUM „F”   –    RADNIČKI 2        3:3

penali 6:4

11.30 – mališani ’02-’03    RADNIČKI 1    –     SIRMIJUM “G”       2:1

14.00 – omladin.     MOCART (SM)    –     ROSONERI (SM)        3:1

15.00 – kadeti    5+ PICERIJA (Ugljevik)  –   BUREKDŽINICA KUKIĆ

4:6

16.00 – kadeti   BUTIK KOŽE (BG)- MENJAČNICA MONAKO  7:6

17.00 – omlad.     HRANA PRODUKT    –    “A” TIM                      1:2

18.00 – ml. vet.    MENJAČNICA MONAKO  –  FK RADNIČKI   3:2

19.00 – omlad.    TRIKOLORI (SM)    –      RS-92 (Bjeljina)       4:0

20.00 – seniori    ASTERX “T” (SM)   –    PRIJATELJI (SM)     1:3

21.00 – seniori   CAFÉ SHARK (Laćarak)  –  TEHNOHEMIJA     4:5

ČETVRTAK 6.01.2011.

16.00 – omlad.         BOLJI SNOVI       –        “A” TIM 3;2

17.00 – omlad.        TRIKOLORI        –        KARIOKE (Bjeljina) 6:5

18.00 – omlad.        MOCART (SM)   –      UKRAS (SM) 5:2

19.00 – seniori      SLOVEN (RU)    –   FK DRINA (Badovinci) 5:4

20.00 – seniori      STOLARIJA MIŠČEVIĆ –  FK RADNIČKI 4:0

PETAK 7.01.2011.

17.00 –                  OMLADINCI -BOLJI SNOVI SM – TRIKOLORI SM 6:7

18.00 –seniori     1. STOLARIJA MIŠČEVIĆ – 2. SLOVEN RU 3:2

19.00 – seniori        PRIJATELJI   –   TEHNOHEMIJA 6:0

Raspored utakmica za Subotu 8.1.2O11.godine koje se igraju na 23. zimskom turniru u malom fudbalu u Sremskoj Mitrovici:
13.30 časova – pioniri 96g.: EKIPA 96 -SM – Bife Vlada -Čalma
14.00 časova – petlići 98g.: Divoš – ŠABAC 1
14.30 časova – mališani: Sirmium “F” – Radnički 1 SM
15.00 časova – ml.pioniri: Divoš – AS Šabac
15.00 časova – st.veterani: Grafoflex SM – DOK Šabac
17.00 časova – ml.veterani: Menjačnica Monako SM – VIKILIKS Ruma
18.00 časova – kadeti: Butik kože BG – Burekdžinica Kukić SM
19.00 časova – omladinci: Mocart SM – Trikolori SM
20.00 časova – seniori: Stolarija Miščević Laćarak – Prijatelji SM

You May Also Like