Poraz ekipe fudbalera LSK-a u Vitojevcima

Izvor: SirmiumInfo

Sremska Mitrovica – U prvom kolu prolećnog dela Sremske fudbalske lige u Vitojevcima su se sastale ekipe Partizana i LSK-a pred oko 500 gledalaca.

Fudbaleri LSK-a su slabije ušli u susret i praktično „častili“ protivnike sa dva gola nakon kardinalnih grešaka. U drugom poluvremenu bolja igra Laćaraca, i nakon prekršaja nad Savićem u kaznenom prostoru Partizana,Vujović je smanjio na 2:1, i baš kada se očekivalo izjednačenje ponovo počinju greške. Nakon kornera Partizan se ponovo odvojio na dva gola prednosti i izborio zaslužena tri boda

FK Partizan – FK LSK 4:1/2:0 Vitojevci; sudija: Jovančević (Irig); strelci: Marković 17. minut, Srbinović 38. minut, Dakić 82. minut, Vuković 87. minut (za Partizan). Vujović 56. minut (penal) – za LSK.

LSK: Aleksić, Matijević, Vukolić,M. Bosančić, Lađevac, Papić, Dragić, Jovanić, Gavrilović,Vujović, Savić. Igrali su još i: Lj. Bosančić i Vasiljević.

Trener: Dragan Buletić