Градско првенство у пливању за основне и средње школе одржано је у уторак 14.09.2010. године на базену “Оаза“ у организацији Градске управе за образовање, културу и спорт. Наступило је 150 ученика на стазама дужине 50 м. и 100 м. у четири пливачка стила.
Три првопласирана ученика у свакој дисциплини стекли су право наступа на првенству Округа 17.09 2011.
РЕЗУЛТАТИ:
I – IV разред; пионири-слободно 50м. 1. Коста Попов-Ј.Ј.З МАЈ
2.Стеван Сапун – Ј.Поповић
3. Саво Чулић- Ј.Поповић
Пионирке –слободно 50.м 1 . Јелена Селаковић-Ј.Ј.Змај
2. Драгана Богдановић- Ј.Поповић
3. Анђела Благојевић – С.Сава
Прсно 50м. 1. Ана Ђаковић – Ј.Поповић
Пионири- прсно 50м. 1. Алекса Копчић – Ј.Ј.Змај
2. Матија Хегедиш- Ј.Ј.Змај
Делфин 50м. 1. Зоран Букорац –Ј.Ј.Змај
2. Срђан Савић Ј.Ј.Змај
Пионирке –делфин 50м. 1. Ива Богдановић- С.Сава
2. Кристина Узелац – Ј.Попови V – VI разред-пионири- Слободно 50м. 1.Иван Јовановић- Ј.Поповић
2.Симеон Латиновић- С.Сава
3.Стефан Нешковић- С.Сава
Леђно 50м. 1. Станко Савић – Ј.Ј.Змај Шашинци
Пионирке- слободно 50м. 1. Драгана Дуждевић – Ј.Поповић
2. Марија Вулин – Ј.Поповић
Пионири – прсно 50м. 1. Радован Чикић – Народ
2. Стефан Милановић- Ј.Поповић
Пионирке-прсно 50м. 1.Ана Плавшић – Ј.Ј.Змај
2. Маја Шајић-Ј.Поповић
3. Кристина Симић – Ј.ЈЗмај
Пионори-делфин 50м.1 Никола Бјелић- Ј.Поповић
2.Милош Мирнић-Т.В.Лебарник
Пионирке-делфин 50м. 1. Дајана Јелић – С.Сава
Пионири-леђно 1-Милош Џибрић- Ј.Ј.Змај
Пионирке – леђно 1. Јелена Петровић -Ј.Ј.Змај Јарак

VII – VIII разред.Пионири – слободно 50м. 1. Александар Васић- Ј.Поповић
2. Милош Галечић-Ј.Ј.ЗАМАЈ
3. Ратко Савић- С.Сава
Пионирке- слободно 50м.1.Нина Шајић – Ј.П.поповић
2. Мила Лукић – С.Сава
3. Ивана Живанић – С.Сава
Пионири- прсно 50м. 1. Никола Недељковић – Ј.Ј.Змај
2. Урош Јовић – Б.П.Пинки
Пионирке-прсно 50м. 1. Лена Фундук – Ј.Ј.Змај
2. Николина Вучућевић – С.Сава
3. Дајана Грбић – С.Сава
Пионири – леђно 50м.1. Милан Ћетковић- Ј.Поповић
2. Милан Мирнић – Т.В.Лебарник
Пионирке – леђно 50м. 1. Нина Кобаш – Т.В.Лебарник
2. Александра Букорац – Ј.Ј.Змај
Пионирке – делфин 50м.1.Јелена Теодоровић – Ј.Ј.Змај

I – IV разред средње школе–омладинци
100 м – краул – 1. Александар Голић-Н.Тесла
2. Владимир Убипарип – Д.Никшић
3. Филип Маљковић- Д.Никшић
Леђно-1. Александар Глушчевић- Гимназија
2. Богдан Прокић – 9.Мај
Прсно-1. Данило Мијонић – 9.Мај
2. Лазар Ивић –Гимназија
3. Давид Грбић – Гимназија
Делфин 1. Милош Старчевић – Гимназија
ОМЛАДИНКЕ: слободно:1. Зорана Плавшић Д.Никшић
2. Јелена Мандић – Д.Нилшић
Делфин:1. Милица Лукић – 9.Мај
2. Невена Узелац- Гимназија
Леђно: 1. Даница Мијонић- Гимназија
Прсно:1. Селена Рибић- Гимназија
2. Дуња Фундук – Гимназија

Самостални стручни сарадник
Саша Радмановић

You may also like