U SREDU BEZ STRUJE ŠAŠINCI I EREM: Planirana isključenja zbog radova na mreži

Od strane Ozon
0 komentari

SREMSKA MITROVICA – Zbog planiranih radova na elektrodistributivnoj mreži, u sredu, 24. juna, doći će do privremenog prekida u snabdevanju električnom energijom u dva sela na području Sremske Mitrovice.

Prema najavi nadležne elektrodistribucije, bez struje će od 8.30 do 13.30 časova ostati meštani Šašinaca i Erema.

U Šašincima će isključenje obuhvatiti:

  • celo selo,
  • Ulicu Voganjski put bb,
  • Ulicu Rumski put broj 75–77.

Istovremeno, bez električne energije biće i svi potrošači u Eremu, gde je planirano isključenje na području celog sela.

U slučaju ranijeg završetka radova, električna energija može biti uključena i pre predviđenog roka.

Nadležni navode da su isključenja neophodna radi izvođenja radova na održavanju i unapređenju elektrodistributivne mreže.

Možda Vam se svidi i

Ostavi komentar