SREMSKA MITROVICA. JVP „Vode Vojvodine“ obavestilo je ribolovce da je u toku prodaja ribolovačkih dozvola za 2023. godinu, po istim uslovima i nepromenjenim cenama u odnosu na prošlu godinu.
Najveće interesovanje vlada za kupovinu godišnje dozvole za rekreativni ribolov, koja košta 7.000 dinara i važi na svim vodama na teritoriji Republike Srbije, sem u zaštićenim područjima. Od ove godine JVP „Vode Vojvodine“ izdaje i dozvolu za pecanje u Parku prirode „Begečka jama“, pored parkova „Jegrička“ i „Beljanska bara“, gde godišnja dozvola staje 4.000 dinara.
Cena dnevne dozvole za ribolov je 1.000 dinara. Za korisnike starije od 65 godina, žene i lica sa telesnim oštećenjem od 60-80%, godišnja dozvola za rekreativni ribolov se prodaje po ceni od 3.500 dinara.
Uz svaku kupljenu dozvolu, rekreativni ribolovci od JVP „Vode Vojvodine“ na poklon dobijaju kalendar, namensku kartu ribarskih područja u Vojvodini i knjižicu za evidenciju ulova.
Izvor: agrotv.net
Pročitajte još:
- Opasni vozači u Sremu: Drogirani i pijani divljali putevima – jedan imao kokain i 1,61 promil alkohola!
- Sremska Rača i Bosut u ponedeljak bez vode
- Završetak autoputa Kuzmin – Sremska Rača planiran do kraja godine
- Čarobni kofer gospođe X: Komedija o ljubavi, preljubi i društvenim normama
- Zakon o bezbednosti saobraćaja: Oštrije kazne za vožnju pod dejstvom alkohola i prekoračenje brzine. Saznajte koliko će vas koštati prekršaji