„Mega“ bolja od „Tamiša“

Sremska Mitrovica – U utakmici 11. kola Superlige Srbije u košarci koja je odigrana sinoć u PSC “Pinki”“Mega” je ubedljivom igrom postigla pobedu nad ekipom “Tamiša” iz Pančeva rezultatom 90:68.

Nakon tri vezana poraza, košarkaši “Mege” pružili su jednu dobru partiju i gostima nisu šansu za iznenađenje.

Prva četvrtina utakmice završena je rezultatom 21:16 za “Mega Leks”, u drugoj četvrtini bodovna razlika se povećala, pa je taj deo utakmice završen sa 28:16. Ni u trećoj četvrtini košarkaši “Tamiša” nisu uspeli da smanje razliku, “Mega” je nametnula tempo igre koji Pančevci nusi uspeli da isprate. Treća čatvrtina završena jerezultatom 22:18, a četvrta 19:16.