Festival gudača

Sremska Mitrovica – Danas je u Sremskoj Mitrovici počeo deveti Festival gudača, koji se održava se do 29. maja. Domaćin je Muzička škola Petar Krančević koja će ugostiti gudače iz više od 50 muzičkih škola iz Slovenije, BiH, Makedonije, Crne Gore, Rumunije i Srbije.

Prvi koncert je zakazan za 19:30 sati u sali Muzičke škole.

Lokalitet: Muzička škola

26.05.2011. VIOLINA PRETKATEGORIJA od 08.30 – 11.45

Lokalitet: Muzička škola

VIOLINA I KATEGORIJA od 12.15 – 18.30

Lokalitet: Dom omladine (Hrvatski dom)

VIOLONČELO od 08.30 – 12.30

Lokalitet: Dom omladine (Hrvatski dom)

KONTRABAS od 12.30 – 13.30

Lokalitet: Dom omladine (Hrvatski dom)

VIOLA od 15.30 – 18.00

Muzej Srema 19.30

Solistički koncert Tijane Milaković
PETAK

Lokalitet: Muzička škola

27.05.2011.

VIOLINA II KATEGORIJA od 08.30 – 14.45

Lokalitet: Muzička škola

VIOLINA III KATEGORIJA od 16.30 – 20.15

Lokalitet: Muzej Srema

KAMERNA MUZIKA V KATEGORIJA od 09.15 – 14.00

Lokalitet: Muzej Srema

KAMERNA MUZIKA IV KATEGORIJA od 16.00 – 17.45

Lokalitet: Dom omladine (Hrvatski dom)

VIOLINA VII KATEGORIJA od 08.30 – 12.00

Lokalitet: Dom omladine (Hrvatski dom)

VIOLINA VIII KATEGORIJA od 12.30 – 19.50

Muzej Srema 20.30

Koncert učenika MŠ „Vlado Milošević“ iz Banjaluke

SUBOTA

Lokalitet: Muzička škola

28.05.2011.

VIOLINA V KATEGORIJA od 09.30 – 14.15

Lokalitet: Muzej Srema

KAMERNA MUZIKA I KATEGORIJA od 08.30 – 09.10

Lokalitet: Muzej Srema

KAMERNA MUZIKA II KATEGORIJA od 09.30 – 11.15

Lokalitet: Muzej Srema

KAMERNA MUZIKA III KATEGORIJA od 12.00 – 14.40

Lokalitet: Dom omladine (Hrvatski dom)

VIOLINA XI KATEGORIJA od 08.30 – 10.00

Lokalitet: Dom omladine (Hrvatski dom)

VIOLINA X KATEGORIJA od 10.15 – 14.20

Lokalitet: Dom omladine (Hrvatski dom)

Posle 20.30 proglašenje rezultata za kategoriju orkestara

Katolička crkva 17.00 – 20.45

ORKESTRI I i II KATEGORIJA od 17.00 – 20.30

NEDELJA

Lokalitet: Muzička škola

29.05.2011.

VIOLINA VI KATEGORIJA od 08.30 – 12.00

Lokalitet: Muzička škola

VIOLINA IV KATEGORIJA od 12.30 – 18.30

Lokalitet: Dom omladine (Hrvatski dom)

VIOLINA IX KATEGORIJA od 09.30 – 16.00

Muzej Srema 19.30

Koncert zatvaranja Festivala

Pročitajte još