Ulične trke u Sremskoj Mitrovici

U organizaciji gradske uprava za obrazovanje, kulturu i sport danas je održana tradicionalna 48. trka ulicama grada.
U sklopu trka, održana je i memorijalna trka “Milovan Lazarević – Ćaza” u znak sjećanja na rano preminulog atletičara AK “Srem” koji je 14 puta bio pobednik na ovim trkama. Na trkama su učestvovala deca predškolskog uzrasta, školskog uzrasta, osnovna i srednja škola, policija i vojska.Na trci je učestvovalo oko 900 dece iz Sremske Mitrovice.

Prvoplasirani:

Predškolski uzrast devojčice :

Ivana Lazić – PU Pčelica objekat Bubamara
Mateja Smiljanić – PU Pčelica objekat Maja
Sara Zaskalicki

Predškolski uzrast dečaci:

Stefan Mađarovski
Vuk Šuman – PU Pčelica objekat Zvezdica
Filip Vukajlović – PU Pčelica objekat Leptirić

Prvi I drugi razred devojčice:

Sara Kiš – OŠ. Boško Pakovljević Pinki
Vanja Bugadžija – OŠ. Sveti Sava
Deana Abramović – OŠ. Slobodan Bajić Paja

Prvi I drugi razred dečaci:

Uroš Lazić – OŠ. Jovan Jovanović
Marko Mijić – OŠ. Slobodan Bajić Paja
Branko Vujović – OŠ. Jovan Popović

Treći I četvrti razred devojčice:

Jovana Maksimović – OŠ. Sveti Sava
Lidija Mišković – OŠ. Slobodan Bajić Paja
Dejana Tešanović – OŠ. Jovan Jovanović Zmaj

Treći I četvrti razred dečaci:

Stevan Antić – OŠ. Dobrosav Radosavljević
Žarko Mihajlović – OŠ. Slobodan Bajić Paja
Dimitrije Volarević – OŠ. Slobodan Bajić Paja

Peti I šesti razred dečaci:

Marina Prokopović – OŠ. Slobodan Bajić Paja
Ana Gajić – OŠ. Sveti Sava
Bojana Božić – OŠ. Jovan Popović

Peti šesti razred dečaci:

Bogoljub Simić – OŠ. Slobodan Bajić Paja
Slobodan Kvrgić – OŠ. Jovan Popović
Branko Hidanović – OŠ. Jovan Jovanović Zmaj

Osmi razred devojčice:

Katarina Zec – OŠ. Triva Vitasović Lebarnik
Teodora Trebovac – OŠ. Triva Vitasović Lebarnik
Sandra Polovina – OŠ. Boško Pakovljević Pinki

Osmi razred dečaci:

Boris Laketić – OŠ. Jovan Popović
Dejan Alimanović – OŠ. Boško Pakovljević Pinki
Lazar Novaković – OŠ. Slobodan Bajić Paja

Prva I druga godina srednješkole, omladinke:

Dragana Sladojević – Gimnazija Ivo Lola Ribar
Andjela Janković – Gimnazija Ivo Lola Ribar
Aleksandra Maksimović – Ekonomska škola 9. Maj

Treća I četvrta godina srednje škole, omladinke:

Mirjana Konstandinović – Medicinska škola Draginja Nikšić
Maja Geci – Prehrambeno-šumarska I hemijska škola
Daliborka Nedimović – Prehrambeno-šumarska I hemijska škola

Prva I druga godina srednje škole, omladinci:

Dušan Kostić – Gimnazija Ivo Lola Ribar
Mirko Macanović – Gimnazija Ivo Lola Ribar
Drago Đaković – Gimnazija Ivo Lola Ribar

Treća I četvrta godina srednje škole, omladinci:

Vladimir Zeljković – Srednja škola Nikola Tesla
Stefan Masal – Medicinska škola Draginja Nikšić
Nikola Matijević – Prehrambeno-šumarska I hemijska škola

Trka vojske I policije:

Goran Perić – PU Sremska Mitrovica
Saša Trubić – Vojska
Aleksandar Dimitrijević – Vojska

You May Also Like