Rezultati utakmica odigranih proteklog vikenda

JELEN SUPER LIGA

Rezultati utakmica 8.kola:

Inđija –            Javor   1: 1

Čukarički –      BSK   0: 0

Metalac –        Jagodina  1: 2

Sloboda PS –   Crvena Zvezda   0: 3

Partizan –        Smederevo           5: 3

Hajduk –          Vojvodina              0: 1

OFK Beograd –  Spartak ZV         0: 0

Rad –   Borac     3: 1

PRVA LIGA SRBIJE

Rezultati utakmica 11.kola:

Novi Pazar –    Kolubara               2: 0

Radnički (S) –  Mladost                 0: 0

Radnički 1923 –          Mladi Radnik    1: 1

Bežanija –        Big Bull Radnički         1: 1

BASK – Teleoptik       3: 0

Novi Sad –       Proleter     1: 1

Zemun –          Sinđelić      0: 0

Srem –             Dinamo        2: 0

Banat –            Napredak    0: 0

SRPSKA LIGA VOJVODINA

Rezultati utakmica 10.kola:

Sloboda –        Vršac               0: 0

Mladost (A) –  Tekstilac I.      1: 1

Sloga  –            Cement       4: 3

Palić –  Dolina         2: 0

Donji Srem –   Senta     3: 1

ČSK Pivara –    Kikinda        3: 0

Radnički –       Mladost (BJ)   5: 3

Veternik V. –   Solunac     2: 1

VOJVODJANSKA FUDBALSKA LIGA –ZAPAD  (VFL)

Rezultati utakmica 10.kola:

Bačka –            Polet      2: 0

Dunav –           Obilić      2: 0

Index – Crvena Zvezd  0: 4

Borac –            Radnički (I)     0: 0

Mladost –        Omladinac       5: 1

Metalac AV –  Budućnost      2: 2

Jugović –         Radnički (SM)     3: 1

Sloga Radnički –         1.Maj      0: 0

SREMSKA LIGA

Rezultati utakmica 10.kola:

Ljukovo –        Partizan   2: 1

Sloven –          Hajduk (Š)   0: 0

Železničar –     Graničar  2: 2 prekid

Zeka Buljubaša –        Jadran 3: 1

Mladost –        Borac Sloga MŠ    1: 1

Hajduk (V) –    Jedinstvo   1: 2

LSK –    Hajduk (B)     1: 0

Podrinje –       Fruškogorac   7: 0

OFL   SR.MITROVICA- PRVI RAZRED

Rezultati utakmica 8.kola:

Graničar –       Budućnost    2: 1

Mitros –           Sloboda  0: 2

Sremac –         Zmaj     1: 2

Fruškogorac – Borac (VR)     2: 1

Sloga – Borac (M)     2: 1

OFL   SR.MITROVICA- DRUGI RAZRED

Rezultati utakmica 8.kola:

BSK –   Grgurevci      4: 0

Planinac –       Sloga      0: 0

Hajduk –          Napreda  4: 0

Srem – Borac      2: 1

  • OFK Bosut          slobodan

You May Also Like