Rezultati odigranih utakmica – Fudbal

JELEN SUPER LIGA
Rezultati utakmica 5.kola:

OFK Beograd – Inđija 2: 1
Beograd: Rad – Hajduk 1: 0
Čačak: Borac – Partizan 0: 2
Subotica: Spartak ZV – Sloboda PS 2: 2
Novi Sad: Vojvodina – Metalac 1: 1
Smederevo: Smederevo – Čukarički 2: 0
Beograd: Crvena Zvezda – Javor 1: 0
Jagodina: Jagodina – BSK 2: 0

PRVA LIGA SRBIJE
Rezultati utakmica 7.kola:
Požarevac: Mladi Radnik – Kolubara 1: 0
Lučani: Mladost – Big Bull Radnički 1: 0
Novi Pazar: Novi Pazar – Teleoptik 3: 1
Sombor: Radnički – Proleter 1: 1
Kragujevac: Radnički 1923 – Sinđelić 1: 0
Bežanija: Bežanija – Dinamo 4: 1
Beograd: BASK – Napredak 3: 1
Novi Sad: Novi Sad – Banat 1: 1
Zemun: Zemun – Srem 1: 1

SRPSKA LIGA – VOJVODINA
Rezultati utakmica 6.kola:
Novi Kozarci: Sloboda -Cement 0: 2
Odžaci: Tekstilac I. -Dolina 4: 1
Vršac: Vršac – Senta 1: 1
Apatin: Mladost -Kikinda 2: 2
Temerin: Sloga – Mladost (BJ) 4: 0
Palić: Palić – Solunac 0: 3
Pećinci: Donji Srem – Veternik V. 0: 2
Čelarevo: ČSK Pivara – Radnički 2: 0

VOJVODJANSKA FUDBALSKA LIGA – ZAPAD (VFL)
Rezultati utakmica 6.kola:
Bačka Palanka: Bačka – Crvena Zvezda 4: 2
Zmajevo: Obilić – Radnički (I) odloženo
Sivac: Polet – Omladinac 1: 1
Stari Banovci: Dunav – Budućnost 5: 1
Novi Sad: Index – Radnički (SM) 3: 1
Novi Sad: Borac – 1.Maj 3: 1
Turija: Mladost – Sloga Radnički 1: 0
Futog: Metalac AV -Jugović 2: 1

SREMSKA LIGA
Rezultati utakmica 6.kola:
Ljukovo: Ljukovo – Graničar 1: 0
Šimanovci: Hajduk – Jadran 2: 1
Vitojevci: Partizan – Borac Sloga MŠ 4: 5
Ruma: Sloven – Jedinstvo 4: 1
Beška: Železničar – Hajduk (B) 1: 2
Ravnje: Zeka Buljubaša – Fruškogorac 5: 1
Kupinovo: Mladost – Podrinje 0: 2
Višnjićevo: Hajduk – LSK 2: 1

OPSTINSKA FUDBALSKA LIGA –SREMSKA MITROVICA
Rezultati utakmica 4.kola:
Kuznin: Graničar – Zmaj 2: 1
Šašinci: Sloboda – Borac (VR) 7: 2
Salaš Noćajski: Budućnost – Borac (M) 0: 2
Sr. Mitrovica: Mitros – Sloga 5: 2
Jarak: Sremac – Fruškogorac 8: 2

OPSTINSKA FUDBALSKA LIGA –SREMSKA MITROVICA- DRUGI RAZRED
Rezultati utakmica 4.kola:
Grgurevci: Grgurevci – Napredak 3: 0
Bosut: OFK Bosut – Borac 2: 2
Šuljam: BSK – Srem 0: 4
Ležimir: Planinac – Hajduk 1: 0
Sloga slobodna u ovom kolu

You May Also Like