U Hesni kao u pesmi

Od strane Ozon
0 komentar

Sremska Mitrovica – Fudbaleri „Radničkog“ iz Sremske Mitrovice savladali su ekipu FK „Crvena Zvezda“ iz Novog Sada rezultatom 2:0 (1:0).

Stadion u Hesni, gledalca 200.
Sudija: Delibašić Marko iz Vrbasa.
Strelci: Skorupan u 22. i 74. minuti za „Radnički“.
Žuti kartoni: Vukmir i Bajunović („Radnički“), Kostić („Crvena zvezda“).
Igrač utakmice: Damir Skorupan.

Prvo poluvreme je pripalo domaćim igračima koji su sigurnom igrom stvorili nekoliko šansi.

Hesnerci su poveli u 22. minuti kada je veteran Skorupan, majstoski savladao Glavičanina. U ovoj akciji, prethodno je jednu već izgubljenu loptu, borbeni Ristuić uspo da vrati do lucidnog Skorupana, koji je doneo prednost i veliku radost domaćim navijačima.

Drugo poluvreme proteklo je u pritisku fudbalera „Crvene zvezde“, koji su imali terensku inicijativu i nekoliko šansi za izjednačenje.

U 74. minuti u jednom brzom kontranapadu, Skorupan je postigao i drugi gol i time rešio ovu utakmicu. Sa ovom pobedom mitrovački „Radnički“ je nastavio pobednosni nezadrživi niz, savladavajući protivnike kako na strani tako i u Hesni.

FK „Radnički“: Vujasinović 7, Ristić 7, Jević 8, Ivanović, Kremenović 8, Vukmir 8, Ćurko 8, Tucakov 8, Herceg 7 (Stoisavljevic 8), Bajunović 7 (Kačar 7 (Stević 7)), Skorupan 8.

FK „Crvena zvezda“: Glavičanin 6, Hajrizi 6, Marjanović 5 (Crnojački 7), Slavuljica 5, Bajić 6, Rađen 6, Kostić 6 Ilić 6, Berić 6 (Knežević 6), Zečević 5 (Baletić 6), Balabanović 6.

Piše: Stević Jovica