Održano Gradsko i okružno školsko prvenstvo u plivanju

Sremska Mitrovica – Gradsko i okružno školsko prvenstvo u plivanju održano je na bazenu „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici u utorak, 20. novembra.

PRVA MESTA

Kraul 50m osnovne škole dečaci i devojčice

I i II razred
PAZOVA MIJIĆ VIKTOR 52,69 “SIMEON ARANICKI“ STARA PAZOVA
LEPSEANOVIĆ LENA 46,00 “B.P. PINKI“ STARA PAZOVA

III I I IV razred
POLJAK PETAR 46,54 “SLOBODAN BAJIĆ PAJA“ SREMSKA MITROVICA
NOVOTNI DUNJA 44,80 “J.J. ZMAJ“ SREMSKA MITROVICA

V razred
MANČIĆ JOVAN 37,81 “NIKOLA TESLA“ NOVI BANOVCI
ALIMPIĆ LENKA 44,49 “B.P. PINKI“ SREMSKA MITROVICA

VI razred
GRGURICIN ROBERT 33,60 “DOSITEJ OBRADOVIĆ“ IRIG
ŠKRBIĆ IVA 40,88 “J.J. ZMAJ“ SREMSKA MITROVICA

VII razred
PARDOVICKI MARKO 30,19 “MILICA STOJADINOVIĆ SRPKINJA“ IRIG
POPOV ANA 31,88 “J.J. ZMAJ“ SREMSKA MITROVICA

VIII razred
TODOROVIĆ DUŠAN 30,79 “KOČIĆ PETAR“ INĐIJA
MARČETIĆ ANĐELA 43,97 “DJORDJE NATOŠEVIĆ“ N.SLANKAMEN

50m prsno osnovne škole dečaci i devojčice

III i IV
LANGENEHER IVAN 01:02.95 “J.J. ZMAJ“ SREMSKA MITROVICA
TOMIĆ MIRJANA 49,54 “23. OKTOBAR RUMA“

V
ANDJIĆ SLAVKO 54,58 “SLOBODAN SAVKOVIĆ“ STARA PAZOVA
DEJANOVIĆ IVA 48,69 “SIMEON ARANICKI“ STARA PAZOVA

VI
MALBAŠA SIMON 42,39 “RASTKO NEMANJIĆ-SVETI SAVA“ STARA PAZOVA
NIKOLIN MARINA 52,73 “MILAN HADŽIĆ“ STARA PAZOVA

VII
TEPŠIĆ LUKA 47.52 “23. OKTOBAR“ RUMA
DIMITROV JOVANA 53,29 “JERKOVIĆ DUŠAN“ INĐIJA

VIII
ŽIVKOVIĆ VLADIMIR 01:03.65 “JOVAN POPOVIĆ“ INĐIJA
VITASOVIĆ ANJA 45,77 “B.P. PINKI“ SREMSKA MITROVICA

Leđno 50m osnovne škole dečaci i devojčice

III i IV
GAJIĆ DANILO 46,18 “J.J. ZMAJ“ SREMSKA MITROVICA
ELEZ ANĐELIJA 44,47 “RASTKO NEMANJIĆ-SVETI SAVA“ STARA PAZOVA

V
ĆALIĆ DUŠAN 55,90 “BRAĆA GRULOVIĆ“ INĐIJA
DEKIĆ DANKA 47,86 “RASTKO NEMANJIĆ-SVETI SAVA“ STARA PAZOVA

VI
NIKITOVIĆ VUK 49,58 “JOVAN POPOVIĆ“ SREMSKA MITROVICA
VUKAŠINOVIĆ PETRA 44,48 “B.P. PINKI“ STARA PAZOVA

VII
SAPUN BOGDAN 40,59 “JOVAN POPOVIĆ“ SREMSKA MITROVICA
MILOVANOVIĆ SARA 45,30 “D.R. NAROD“ MAČVANSKA MITROVICA

VIII

ĆULIBRK OGNJEN 41,96 “23. OKTOBAR“ RUMA
NIKITOVIĆ ANJA 39,64 “GIMNAZIJA“ SREMSKA MITROVICA

Delfin 50m osnovne škole dečaci i devojčice

III
VUKOVIĆ MILICA 47,25 “B.P. PINKI“ SREMSKA MITROVICA

V
VASILJEVIĆ MILOŠ 50,71 “MILAN HADŽIĆ“ STARA PAZOVA
ĆORDA NATALIJA 43,53 “DUŠAN JERKOVIĆ“ RUMA

VI
BABIĆ MANUELA 40,23 “B.P. PINKI“ SREMSKA MITROVICA

VII
MIUČIN VELJKO 39,74 “RASTKO NEMANJIĆ-SVETI SAVA“ STARA PAZOVA
RAVNJAK MILICA 41,69 “BRAĆA GRULOVIĆ“ INĐIJA

VIII
ŠKRBIĆ DAMJAN 34,34 “J.J. ZMAJ“ SREMSKA MITROVICA
GAVRILOVIĆ LANA 33,26 “J.J. ZMAJ“ SREMSKA MITROVICA

Slobodno 100m srednje škole dečaci i devojčice

I i II razred
JOVIĆ JOVAN 01:07.47 “DRAGINJA NIKŠIĆ“ SREMSKA MITROVICA
KRISTINA UZELAC 01:15.62 “DRAGINJA NIKŠIĆ“ SREMSKA MITROVICA

III i I IV razred
BUKORAC ZORAN 01:02.28 “GIMNAZIJA“ SREMSKA MITROVICA

Prsno 100m srednje škole dečaci i devojčice

I i II razred
VUKOVIĆ VALENTINA 01:35.43 “DRAGINJA NIKŠIĆ“ SREMSKA MITROVICA

III i I IV razred
GOLUBOVIĆ LUKA 01:16.18 “GIMNAZIJA“ SREMSKA MITROVICA

Leđno 100m srednje škole dečaci

I i II razred
ROMAN IVAN 01:31.01 “GIMNAZIJA“ SREMSKA MITROVICA

Delfin 100m srednje škole dečaci i devojčice

I i II razred
SAPUN STEVAN 01:05.94 “GIMNAZIJA“ SREMSKA MITROVICA
BOŠKOVIĆ MIONA 01:23.71 “NIKOLA TESLA“ SREMSKA MITROVICA

Pročitajte još