Održana Gradska prvenstva u stonom tenisu za osnovce i srednjoškolce

Sremska Mitrovica – Gradsko prvenstvo u stonom tenisu za učenike osnovnih škola održano je u četvrtak, 8. oktobra u Poslovno sportskom centru „Pinki“.

Takmičenje je organizovala Gradska uprava za obrazovanje, kulturu i sport, Savez Sport za sve Grada Sremska Mitrovica i Sportski Savez grada Sremska Mitrovica.

Učešće je uzelo 24 takmičara iz 5 osnovnih škola: OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica, OŠ „Sveti Sava“, Divoš, OŠ „D. R. Narod“, M. Mitrovica, OŠ „B. Radičević“ Bosut, OŠ „J. Popović“, Sr.Mitrovica.

Plasman:

Pioniri – ekipno

U muškoj konkurenciji takmičilo se 5 ekipa i plasman je bio sledeći:

1. OŠ ,,J. Popović“ Sr. Mitrovica
2. OŠ ,,J. J. Zmaj“ Sr. Mitrovica
3. OŠ ,,D. R. Narod“ M.Mitrovica
4. OŠ ,,B. Radičević“ Bosut
5. OŠ ,,Sv. Sava“ Divoš

Pioniri – pojedinačno

Dušan Svirčević – OŠ ,,Sv. Sava“ Divoš
Petar Čulić – OŠ ,,J. Popović“ Sr. Mitrovica
Marko Lazić – OŠ ,,J. Popović“ Sr. Mitrovica

Pionirke – ekipno U ženskoj konkurenciji takmičilo se 3 ekipe i plasman je bio sledeći:
OŠ „B. Radičević“, Bosut
OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica
OŠ ,,D. R. Narod“ M. Mitrovica

Pionirke – pojedinačno

Obradović Dunja – OŠ „B. Radičević“, Bosut
Katarina Kuridža – OŠ „J. J. Zmaj“, Sr. Mitrovica
Anđela Matić – OŠ ,,D. R. Narod“ M. Mitrovica

Gradsko prvenstvo u stonom tenisu za učenike srednjih škola održano je 11. oktobra u Poslovno sportskom centru „Pinki“.

Takmičenje je organizovala Gradska uprava za obrazovanje, kulturu i sport, Savez Sport za sve Grada Sremska Mitrovica i Sportski Savez grada Sremska Mitrovica. Učešće je uzelo 24 takmičara iz 3 srednje škole: ,,Mitrovačka Gimnazija“ MŠ „Draginja Nikšić“, STŠ „Nikola Tesla“.

Plasman:

Omladinci – ekipno

U muškoj konkurenciji takmičilo se 4 ekipe i plasman je bio sledeći:

STŠ „Nikola Tesla“ I
,,Mitrovačka Gimnazija“
STŠ „Nikola Tesla“II
MŠ „Draginja Nikšić“,

Omladinci – pojedinačno

Vuletić Vladimir – STŠ „Nikola Tesla“
Kuburić Mihajlo – STŠ „Nikola Tesla“
Berisavljević Luka – ,,Mitrovačka Gimnazija“

Omladinke – ekipno
U ženskoj konkurenciji takmičile su se 3 ekipe i plasman je bio sledeći:

,,Mitrovačka Gimnazija“I
MŠ „Draginja Nikšić“
,,Mitrovačka Gimnazija“II

Omladinke – pojedinačno
1. Krstić Ivana – ,,Mitrovačka Gimnazija“
2. Vuković Zorana – ,,Mitrovačka Gimnazija“
3. Jeftić Marina – MŠ „Draginja Nikšić“

Za prve tri najuspešnije ekipe i tri najbolja takmičara/ke u svim konkurencijama obezbeđene su diplome.

Pročitajte još