Rezultati i najava utakmica 28. Međunarodnog futsal turnira

Sremska Mitrovica – 28. Međunarodni turnir u malom fudbalu je u toku i do sada je odigrano 50 utakmica u raznim kategorijama.

Prijavljeno je 120 ekipa u 6 kategorija, a za mesec dana koliko će trajati turnir 1200 igrača u raznim kategorijama pokazaće svoje fudbalsko znanje na parketu u hali „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici.

Rezultati utakmica:

Nedelja, 27. decembar
Pioniri:
„Dar Mar – Drvo plast“ (Dublje) – FK „LSK“ (Laćarak) – 2:2

futsal2

Kadeti:
„Inđija“ – „Lorist“ (Sremska Mitrovica) – 15:3
„Zeka“ (Ravnje) – Veterinarska stanica „Bavet Fish Coorp“ (Kuzmin) – 2:8
„Inđija“ – Kafe „Dolče Vita“ (Laćarak) – 2:6
„Paripović“ DOO (Šid) – „Libertas“ (Sremska Mitrovica) – 8:1

Sariji veterani:
„Otpisani“ (Sremska Mitrovica) – „Pitomi Zeka“ (Banovo Polje) – 4:2

Seniori:
„Trgovački“ (Sremska Mitrovica) – Optika „Kuburić“ (Sremska Mitrovica) – 1:2
Sportske kladionice „Soker“ (Novi Beograd) – FK „Planinac“ (Ležimir) – 10:2
MUP (Sremska Mitrovica) – FK „Sloga“ (Čalma) – 12:2
Sportske kladionice „Soker“ (Novi Beograd) – KPZ (Sremska Mitrovica) – 5:2

Ponedeljak, 28. decembar

Pioniri:
ŽFK „Srem“ (Sremska Mitrovica) – Srem-3 Mitroprevoz (Sremska Mitrovica) – 2:10
FK „Borac“ (Veliki Radinci) – „Beli Orlovi“ (Sremska Mitrovica) – 4:0
„Feniks Nedeljković“ (Sremska Mitrovica) – „Siera MT“ (Sremska Mitrovica) – 1:1
Srem-1 Agrožito (Sremska Mitrovica) – Mega Špedicija (Sremska Mitrovica) – 13:0
Srem-2 Vodovod (Sremska Mitrovica) – FK „LSK“ (Laćarak) – 2:1

Mlađi veterani:
„Manđelošani“ (Manđelos) – PVC Stolarija (Manđelos) – 5:3

Seniori:
„Gebi Čantavir“ (Baj.) – FK „Napredak“ (Šuljam) – 6:1
„Lampone Meridian“ (Novi Sad) – FK „Noćaj“ (Noćaj) – 15:0
„Gebi Čantavir“ (Baj.) – „Dinara-Drina-Dunav“ (Sremska Mitrovica) – 4:6
„Lampone Meridian“ (Novi Sad) – Garnizon (Sremska Mitrovica) – 8:2

futsal1

Najava utakmica:

Utorak, 29. decembar

Kadeti:
10:00 časova – Auto servis „DASS“ (Sremska Mitrovica) – Splav „Krug“ (Mačvanska Mitrovica)
11:00 časova – „Kapljica“ (Šid) – FK „Podrinje“ (Mačvanska Mitrovica)
12:00 časova – „Sinovi Manjače“ (Ravnje) – Optika „Kuburić“ (Sremska Mitrovica)
13:00 časova – „Optičari“ (Sremska Mitrovica) – „Kapljica“ (Šid)
14:00 časova – „Hajduk“ (Divoš) – VS „Bavet Fish Coorp“ (Kuzmin)
14:40 časova – Optika „Kuburić“ (Sremska Mitrovica) – „Lester“ (Radenković)

Seniori:
17:00 časova – „Hajduk“ (Divoš) – FK „Sloboda“ (Šašinci)
19:00 časova – „Sind“ (Šabac) – OFK „Grgurevci“ (Grgurevci)
20:00 časova – „Mega Palata“ (Sremska Mitrovica) – „Žabac i drugari“ (Laćarak)
21:00 časova – „Sind“ (Šabac) – Mesara „Janjić“ (Šid)

Mlađi veterani:
18:00 časova – „Nekad i sad“ (Ruma) – „Posle popisa“ (Sremska Mitrovica)

Sreda, 30. decembar

Pioniri:
10:00 časova – Srem-2 Vodovod (Sremska Mitrovica) – „Dar Mar“ (Dublje)
10:35 časova – Srem -3 Mitroprevoz (Sremska Mitrovica) – FK „Borac“ (Martinci)
11:10 časova – „Radnički 1922“ (Laćarak) – „Beli Orlovi“ (Sremska Mitrovica)
11:50 časova – Srem-1 Agrožto (Sremska Mitrovica) – „My Dreams“ (Laćarak)
12:30 časova – KMF „Deus“ (Sremska Mitrovica) – „Siera MT“ (Sremska Mitrovica)

Seniori:
17:00 časova – ŽFK „Sremice“ (Sremska Mitrovica) – FK „Mitros“ (Sremska Mitrovica)
19:00 časova – KMF „Euro Motus“ (Beograd) – Demokratska stranka (Sremska Mitrovica)
20:00 časova – „Agropapuk“ (Šid) – „Manđelošani“ (Manđelos)
21:00 časova – „Komunalije (Sremska Mitrovica) – MUP (Sremska Mitrovica)

Mlađi veterani:
18:00 – „Krajburg“ (Sremska Mitrovica) – Hrana Produkt (Salaš Noćajski)

Pročitajte još