Održano Gradsko prvenstvo u atletici

Sremska Mitrovica- U sredu, 29. aprila, na atletskom stadionu u Sremskoj Mitrovici održano je Gradsko prvenstvo u atletici.
Ovo takmičenje je organizovala Gradska uprava za kulturu, sport i omladinu, Savez Sport za sve grada Sremska Mitrovica i Sportski savez Grada, a tehnički organizator takmičenja bila je Ustanova Atletski stadion.

Na takmičenju je učešće uzelo oko 200 takmičara.

U kategoriji osnovnih škola nastupili su takmičari iz: OŠ „S. B. Paja“, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, OŠ „Jovan Popović“, OŠ „B.P.Pinki“, OŠ “Sveti Sava“,sve iz Sremske Mitrovice, OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Šašinci.

Prve tri ekipe su kao nagradu dobile pehar i diplomu, a najbolja tri pojedinca/ke, dobili su medalje i diplome. Najbolja štafeta dobila je diplomu.

Rezultati:

Pionirke

100m

1. Sara Kiš – OŠ „B.P.Pinki“
2. Todić Aleksandra – OŠ „Jovan Popović“
3. Nedaković Jelena – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“

300m

1. Atanasovski Sanja – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
2. Kovačić Anđela – OŠ „Jovan Popović“
3. Maslać Marija – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“

600m

1. Šuman Nikolina – OŠ „B.P.Pinki“
2. Ivana Tadić – OŠ “Sveti Sava“
3. Maja Drljača – OŠ „Jovan Popović“

Štafeta 4*100m

1. Pavlović, Kovačić, Radojević, Todić – OŠ „Jovan Popović“
2. Maksimović, Bugadžija, Bertok, Ratić – OŠ “Sveti Sava“
3. Nedaković, Malać, Lazić, Atanasovski – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“

Skok u vis

1. Željka Poznanović – OŠ „Jovan Popović“
2. Ivana Krmpota – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
3. Marija Jovanović – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“

Skok u dalj

1. Jovana Radojević – OŠ „Jovan Popović“
2. Anja Lajić – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
3. Milica Vuletić – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Šašinci

Bacanje kugle

1. Tamara Jovanović – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
2. Zorana Ignjatović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
3. Sara Stanimirović – OŠ „S. B. Paja“

Ekipno:

1. OŠ „Jovan Popović“
2. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
3. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Šašinci

Pioniri

100m

1. Jorgić Nemanja – OŠ „Jovan Popović“
2. Sekulić Aleksandar – OŠ “Sveti Sava“
3. Janoško Dušan – OŠ „B.P.Pinki“

300m

1. Pisarević Mladen – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
2. Mađarovski Dušan – OŠ „Jovan Popović“
3. Zdelar Bojan – OŠ „B.P.Pinki“

800 m

1. Mauna Mirko – OŠ „Jovan Popović“
2. Lazić Uroš – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
4. Nedić Branislav – OŠ „B.P.Pinki“

Štafeta 4*100m

1. Burmudžija, Mađarovski, Nježić, Jorgić – OŠ „Jovan Popović“
2. Pešić, Lzić, Aćimović, Vukotić – „S. B. Paja“
3. Marković, Mastalović, Janoško, Zdelar – OŠ „B.P.Pinki“

Skok u dalj

1. Nikola Đorđević – OŠ „Jovan Popović“
2. Veljko Bosančić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
3. Bojan Stojanović – OŠ „S. B. Paja“

Skok u vis

1. Stević Slavko – OŠ „Jovan Popović“
2. Berisavljević Luka – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
3. Čuturić Miloš – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“

Bacanje kugle

1. Vladimir Nešković – OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“
2. Živan Krstanović – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
3. Ognjen Nježić – OŠ „Jovan Popović“

Ekipno:

1. OŠ „Jovan Popović“
2. OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak
3. OŠ „B.P.Pinki“

Pročitajte još